ZOBACZ MNIE NA:
Ekspert relacji damsko-męskich. Propagator naturalnego uwodzenia i specjalista tzw. szybkiego podrywu.

Kim jestem?

Mam na imię Kamil, jednak w społeczności uwodzicieli jestem znany pod pseudonimem O’rety. Od wielu lat zajmuję się relacjami damsko-męskimi. To moja praca i jednocześnie największa pasja. Prowadzę w Polsce i za granicą wykłady, seminaria, coachingi i szkolenia indywidualne, a przez wielu jestem uważany za jednego z największych ekspertów i praktyków w Polsce – szczególnie w dziedzinie podrywania i uwodzenia.

Jak było kiedyś?

Nie od zawsze było tak kolorowo. Gdy zaczynałem moją przygodę z tematem relacji damsko-męskich (a było to ok 8 lat temu), totalnie nie radziłem sobie z dziewczynami i nie miałem pojęcia jak się za to zabrać. Z jednej strony nie wiedziałem w jaki sposób do nich podchodzić, jak poznawać, o czym z nimi rozmawiać i jak zainteresować swoją osobą. Za każdym razem dawałem plamę i robiłem coś źle (o ile w ogóle udało mi się podejść lub odezwać).

Do tego z drugiej strony miałem bardzo ograniczające przekonania na temat dziewczyn. Próbowałem je na siłę rozśmieszać, imponować czymkolwiek się dało, a czasem nawet przekupywać kwiatami i czekoladkami czy biletami do kina. Co gorsza, większość z nich nazywałem łatwymi czy puszczalskimi – tylko dlatego, że nie wykazywały zainteresowania moją osobą (a innymi facetami tak) albo seksownie się ubrały.

Potrafiłem cały tydzień nastawiać się na piątkową imprezę, po czym jak już wszedłem do klubu i zebrałem się w sobie, by zagadać do jakiejś dziewczyny – dostawałem zlewkę, spuszczałem głowę i wracałem załamany do domu twierdząc, że to nie dla mnie.

To samo dotyczyło związków. Zawsze coś było nie tak, a ja nie potrafiłem znaleźć przyczyny dlaczego żadnego nie potrafię zbudować (a jak już się uda, to bardzo szybko się rozpada).

Kropką nad i były moje kompleksy. Największym był mój niski wzrost i szczupła budowa ciała (przez wiele lat wyglądałem jak przysłowiowy ‘wieszak’ i mogłem policzyć sobie żebra). Do tego bardzo długo miałem trądzik, krzywe żeby i parę innych nieprzyjemnych ‘elementów’

Co się zmieniło?

Postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Niestety nie było wówczas żadnych poradników, książek ani szkół uwodzenia. Byłem zdany sam na siebie.

Postanowiłem wziąć życie we własne ręce i odkryć od czego tak na prawdę zależy sukces w relacjach damsko-męskich. Co wpływa na to, że dwoje ludzi chce się poznawać, że są sobą zainteresowani, że tworzy się między nimi chemia, a później budują piękny związek.

Przez kolejne lata zgłębiałem ten temat, testowałem wszystko co możliwe, rozbijałem na czynniki pierwsze moment poznawania się, flitowania ze sobą i tworzenia związku.

W końcu udało mi się odkryć od czego to wszystko tak na prawdę zależy. Co sprawia, że kobieta chce Cię bliżej poznać, zaczyna za Tobą szaleć, nie wypuściłaby Cię z łóżka, a wszyscy inni faceci przestają dla niej istnieć.

Od czego się zaczęło?

Na początku zacząłem dawać rady moim znajomym. Okazało się, że coraz lepiej radzili sobie z dziewczynami, a ich problemy same się rozwiązywały. Zacząłem zajmować się tym pełno czasowo i pomagać innym w budowaniu pewności siebie, poczucia atrakcyjności i przede wszystkim szczęśliwych związków.

Z czasem zaczęły do mnie pisać również dziewczyny i prosić mnie o rady. Od tego czasu im także regularnie pomagam. Pojawiają się na moich wykładach, piszą o swoich problemach, pytają jak uwieść faceta, jak zainteresować go swoją osobą lub sprawić tak ogromną przyjemność w łóżku, jakiej żadna inna mu nie sprawiła.

Dlaczego jestem w stanie Ci pomóc?

Po pierwsze dlatego, że znam kobiety lepiej niż one same siebie i wiem jak je poderwać i uwieść w każdej możliwej sytuacji (tym bardziej, że im również pomagam uwodzić facetów i dlatego znam je ‚od kuchni’). Odkryłem co lubią, co je irytuję, ale przede wszystkim co sprawia, że miękną im nogi, tracą rozsądek i szaleją na punkcie danego faceta.

Po drugie dlatego, że przez lata nauczyłem, zainspirowałem i wyszkoliłem setki przeróżnych facetów. Nieważne jak duży byłby Twój problem, to i tak jestem w stanie nauczyć Cię uwodzenia i pomóc Ci znaleźć kobietę dla siebie.

Skąd ta pewność? Bo nic nie jest w stanie już mnie zaskoczyć. Pomagałem facetom z najróżniejszymi problemami i blokadami: od tych, którzy blokują się przed podejściem i rozmową z kobietą, po niepełnosprawnych lub z poważnymi wadami wymowy czy depresją, a kończąc na tych, którzy spali już z kilkudziesięcioma kobietami, ale chcieby by było ich dwa razy więcej.

To samo dotyczy wieku lub wyglądu. Miewam na szkoleniach zarówno młodych kursantów w wieku 18-30 lat jak i dojrzalszych w wieku 40-55 lat. Każdy z nich inaczej wygląda, inaczej się ubiera, ma innych charakter i inny stan portfela – ale umiejętności uwodzenia sprowadzają się do pewnych zasad, które są UNIWERSALNE, dlatego nie ma znaczenia czy jesteś niski, szczupły, nie masz super ciuchów czy wyglądu Brata Pita.

Zdradzę Ci coś o czym NIGDY byś nie pomyślał. Mam często na szkoleniach przystojnych, dobrze umięśnionych lub bogatych facetów, którzy tak samo czują paraliż przed podejściem do nieznajomej kobiety i nie mają pojęcia co jej powiedzieć. Prawda jest taka, że w takiej sytuacji wygląd czy kasa przestaje mieć znaczenie, a liczą się umiejętności, które KAŻDY może nabyć.

***Jeżeli chcesz przeczytać o moich legendarnych i szalonych przygodach, które stały się inspiracją i ogromnym źródłem praktycznej wiedzy dla całej polskiej społeczności uwodzicieli,  przejdź do działu PRZYGODY (lub kliknij tutaj).

Dlaczego moje szkolenia są tak efektywne?

Bo zamiast spędzać godziny na nudnych sesjach coachingowych (gdzie nie ma kobiet) czy teoretycznych wykładach na sali – 90% czasu poświęcamy na praktykę, czyli poznawanie kobiet na żywo.

Ponadto otrzymujesz coś unikalnego, czego nie spotkasz nigdzie indziej w Polsce. Zamiast tłumaczyć Ci jak podejść, flirtować, pocałować, uwieść czy trafić do łóżka z dziewczyną – zobaczysz jak robię to na żywo, a dla Ciebie to najlepsza i najszybsza metoda nauki, bo widzisz jak to powinno wyglądać i wystarczy, że zrobisz to samo. Tego nie da Ci żaden filmik, artykuł czy sesja coachingowa.

***Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o szkoleniach, które prowadzę.

Wiem jak ciężko samemu jest osiągnąć sukces. Bez doświadczonej osoby, która da Ci konkretne wskazówki, pokaże jak to powinno wyglądać i pomoże Ci pozbyć się wszystkich blokad – będziesz przez lata błądził i prędzej czy później braknie Ci motywacji.

Gdy ja zaczynałem, brakowało mi kogoś, kto mógłby mi pomóc –  powiedzieć co mam robić i jak mam się zachowywać, a czego unikać. Oddałbym kiedyś wszystko, by kogoś takiego poznać i pod jego okiem szybko nauczyć się obcowania z kobietami, zamiast tracić na to połowę życia.

Ja takiej możliwości nie miałem, ale Ty ją masz. Doceń to i daj sobie szansę!

Trzymaj się,
Orety

Orety Photos