ZOBACZ MNIE NA:
toksyczny związek
www.toksycznyzwiazek.pl

Toksycznyzwiazek.pl to pierwszy w Polsce blog poświęcony w całości tematyce toksycznych związków. Dowiesz się wszystkiego co musisz wiedzieć o tym jak wygląda toksyczny związek i jak go uniknąć. Dowiesz się także jak naprawić toksyczny związek, czy warto go ratować oraz jak się od niego uwolnić. Blog adresowany jest zarówno dla młodych związków jak i małżeństw z długim stażem. 

Przejdź do strony: Toksyczny związek

www.podrywam.pl

Podrywam.pl to blog z konkretną wiedzą, dzięki której dowiesz się wszystkiego na temat podrywania dziewczyn. To miejsce, w którym znajdziesz artykuły dotyczące wszystkich faz budowania relacji: począwszy od zagadania i poderwania jej, poprzez pewność siebie i cechy atrakcyjnego faceta, a skończywszy na wskazówkach jak rozmawiać, seksie i tworzeniu związku. Jednym słowem wszystko to, czego potrzebujesz, aby się dowiedzieć jak poderwać dziewczynę


Przejdź do strony:
www.podrywam.pl

www.uwodzeniekobiet.com.pl

Uwodzeniekobiet.com.pl to pierwszy w Polsce blog, na którym możesz zobaczyć jak wygląda życie uwodziciela ‚od kuchni’ oraz dowiedzieć się jak uwieść kobietę. Znajdziesz na nim wszystko co związane z lifestylem uwodziciela: od specjalnych diet i testów różnych afrodyzjaków, poprzez relacje szkoleń oraz tripów po Polsce i świecie, a kończąc na moich przygodach (także tych z ukrytej kamery 😉 ).

Przejdź do strony: www.uwodzeniekobiet.com.pl

www.kompletnaprzemiana.pl

Kompletna Przemiana to projekt, którego idea zrodziła się w 2011 roku. Jego celem było stworzenie najbardziej prestiżowego i efektywnego szkolenia grupowego w Polsce. Już po pierwszej edycji projekt okazał się ogromnym sukcesem, a jego uczestnicy przeszli głęboką metamorfozę (relacja w postaci trailera video znajduje się na stronie głównej projektu). Od tego czasu wzięło w nim udział kilkadziesiąt osób, a edycje organizowane są tylko 3-4 razy w roku.

Przejdź do strony: www.kompletnaprzemiana.pl

 

www.tekstynapodryw.com.pl

Tekstynapodryw.com.pl to eksperymentalny serwis, który pomógł wielu facetom poradzić sobie w tzw. kryzysowych sytuacjach i zajmuje czołowe miejsce w tej tematyce w Polsce.

Nieustannie otrzymywałem maile z wieloma pytaniami jak zagadać do dziewczyny, jak powinno się używać komplementów lub co powiedzieć i jak przeramować kobiecy opór, który się nagle pojawił. Postanowiłem stworzyć stronę, która na przykładzie gotowych rozwiązań pokaże określony sposób myślenia i radzenia sobie w codziennych sytuacjach. Więcej o idei strony przeczytasz w dziale: O stronie.

Przejdź do strony: www.tekstynapodryw.com.pl 

www.projektuwodziciel.pl

Projekt Uwodziciel to specjalnie przygotowane szkolenie dla 3 wylosowanych czytelników Podrywam.pl, podczas którego od zera nauczyli się uwodzić kobiety. Projekt odbył się 17-19.05.2012 w Katowicach, a relacja z eventu została sfilmowana przez ekipę filmową na co dzień pracującą w TVN.

Odcinek 1: Projekt Uwodziciel – Odcinek 1
Odcinek 2: Projekt Uwodziciel odcinek 2 – Uwodzenie w dzień
Odcinek 3: Projekt Uwodziciel odcinek 3 – Uwodzenie w nocy

Od tego czasu Projekt Uwodziciel (pod nazwą Praktyk Uwodzenia) został na stałe włączony do szkoleń które prowadzę. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

www.polishseduction.com

Polish Seduction to pierwszy anglojęzyczny projekt, który powstał z myślą o obcokrajowcach. Do tej pory za ‚kolebkę uwodzenia’ uznawano Stany Zjednoczone. Praktyka pokazuje, że nie wszystko co działa w Stanach, działa w Europie. Co więcej, całą ideę uwodzenia można przekazać znacznie prościej niż w typowy amerykański sposób.

Przejdź do strony: www.polishseduction.com

 

www.jak-poderwac-chlopaka.pl

Jak-poderwac-chlopaka.pl to najczęściej odwiedzany blog dla dziewczyn o tematyce podrywania chłopaków. Dzięki niemu można dowiedzieć się wszystkiego o nich od kuchni. Począwszy od tego gdzie ich poznawać, a skończywszy na utrzymaniu związku.

Każdego miesiąca odwiedzają go tysiące dziewczyn, a blog nieprzerwanie od 5 lat zajmuje najwyższe pozycje w rankingu Google.

Przejdź do strony: www.jak-poderwac-chlopaka.pl