Sierpień 12th, 2010

Mielno..
1 noc..
Hatt trick..
Męska prostytutka..
i parę innych
Let’s get the party started!

Mnóstwo akcji podczas day game i night game. Opiszę najciekawsze:

 Klub i pierwsza dziewczyna którą poznałem.

Podszedłem do niej i zauważyłem, że w ręce trzyma piwo. Spojrzałem na nią z lekkim uśmieszkiem i powiedziałem:

O’rety: Daj to koleżance

Wziąłem jej piwo i dałem koleżance do potrzymania. Wróciłem do niej, złapałem za ręce, poszedłem kilka metrów dalej, tam założyłem je na ramiona i zaczęliśmy tańczyć. Praktycznie to ona tańczyła, mnie się nie chciało więc ruszałem tylko biodrami 😉 Obróciłem ją plecami do siebie i tak spędziliśmy większość czasu. Wywijała pośladkami, a ja odgarniałem jej włosy.. całowałem i chuchałem na szyję.

Po 2,3 piosenkach powiedziała:

-Odprowadzisz mnie do domu?
– hm 🙂 .. z przyjemnością

Okazało się, że musi rano iść do pracy. Niedaleko plaży powiedziałem do niej:

-O’rety: Uwielbiam chodzić po plaży nocą, chodź na 5 minut, zrobimy sobie mały spacerek.

Trzymaliśmy się za ręce i się wygłupialiśmy. Co chwilę zatrzymywałem ją i całowałem. Po czym odpychałem od siebie i udawałem, że nie znam. Gdy udało mi się znaleźć kilka metrów kwadratowych bez ludzi, zatrzymałem się znów by ją pocałować. Tym razem na dłużej.

W planie miałem szalony seks na piasku. Niestety nie udało się, bo cały czas powtarzała mi, że musi wracać do domu bo rano ma pracę. Skończyło się na palcówce ; )

Odprowadziłem ją jeszcze kawałek i wróciłem do klubu dalej szukać wrażeń. Skończyło się na hattricku palcówek (dwie pozostałe były po powrocie na parkiet).

Kto wie, może wkrótce pojawią się kolejne hattricki.. aż do 3 różnych fc ; )

Anyway, zabawa trwała na całego. Około 4 nad ranem dostałem info od Masera i Stilla, że znaleźli sobie nocleg o którym ja kompletnie zapomniałem. Przyjechaliśmy bez zapewnionego noclegu i jedyną możliwością by się wyspać, było wylądowanie u jakiejś dziewczyny w domu 😉 Świetny sposób na oszczędności – np. tydzień w jakimkolwiek mieście/kraju bez noclegu, a jedyną możliwością by nie spać na ławce jest poznanie kobiety i wbicie się do niej na noc. I tak dziennie z inną ; )

Godz ok. 4 nad ranem, 24h na nogach i cała noc zabawy. Śmierdzący, brudny.. ale z uśmiechem na twarzy. Czas w końcu poszukać sobie jakiegoś noclegu.

Poszedłem na promenadę i zobaczyłem idącą w moim kierunku dziewczynę. Stałem się najsłodszy jak potrafię, zagrodziłem jej drogę i powiedziałem:

O’rety: Hej, mam sprawę życia i śmierci 😉
Poszukuje noclegu, jakiegoś miejsca gdzie mogę się przespać do ok. 10 nad ranem. W zamian za to mogę zostać Twoją prostytutką 😉 ..i zrobię Ci najlepszą na świecie jajecznicę ;))
Aniołek: hmm
O’rety: I tu nastąpiła moja kolejna rutyna 😉 Mina a’la puppy dog face:

Aniołek: Myślę, że się dogadamy : D
O’rety: 😀

W drodze do jej domku, zapytała mnie jak to się stało.. że nie mam noclegu. Powiedziałem, że przed chwilą się dowiedziałem.. że dwóch moich kumpli śpi u jakiś dziewczyn, a mnie nie uśmiecha się sen na ławce albo w samochodzie.

Aniołek: Hm, jest jeszcze mały problem. Nie mieszkam sama, tylko z koleżankami…
O’rety: 😀 ..hmm może powiedzmy im, że poznaliśmy się w klubie i zakochaliśmy od pierwszego wejrzenia. To przejdzie szybciej niż moja historia z bezdomnym..
Aniołek: To w końcu jesteś bezdomny czy to jakaś ściema?
O’rety: Oczywiście, że jestem 😀
Aniołek: Nie wiem czy mogę Ci zaufać, w ogóle się nie znamy..
O’rety: Nie martw się, nie zgwałcę Cię. Jestem od rana na nogach i właśnie przetańczyłem całą noc. Nie żebym nie chciał, ale nie miałbym na to nawet siły.. ; )
Aniołek: ; ))

Doszliśmy na miejsce i okazało się, że mieszka w małym jednopokojowym domku z trzema łóżkami położonymi obok siebie.

Wszedłem z nią do środka, mina dziewczyn: wtf ?

O’rety: Cześć dziewczyny ; ) Tak się składa, że jestem bezdomny.. ale spotkałem na ulicy Aniołka i zgodziła się mnie przenocować. W zamian za to zrobię wam rano świetną jajecznicę : )
Dziewczyny: Ale my nie mamy jajek.
O’rety: Hmm.. nie martwcie się, coś wymyślę : )

Po tym zapytałem mojego Aniołka gdzie mogę się połozyć i gdzie jest ubikacja. Pokazała mi wąskie łóżko obok (miało około 1 metra) i powiedziała, że jest jej i będziemy musieli się na nim pomieścić we dwoje.

O’rety: Będzie Ci przeszkadzało, że się rozbiorę?
Aniołek: Jeżeli nie dalej niż do bokserek, to ok

Rozebrałem się i powiedziałem, że już się kładę by zagrzać jej miejsce. Po jakimś czasie zgasło światło, dziewczyny obok zasnęły, przyszła moja i położyła się przy mnie.

Do tego momentu nie było żadnego uwodzenia, eskalacji czy seksualnych rozmów.

Dopiero teraz następuje część akcji w której postanowiłem ją uwieść:

O’rety: Hmmm, to co.. pobzykamy się?
Aniołek: hmm ok 😉

Koniec fazy uwodzenia 🙂

Nałożyłem na nas małą kołderkę, która przykryła nas całych. Zaczęliśmy się całować, moja ręka powędrowała na piersi i po chwili między jej nogi. Drugą zakryłem jej usta, by nie krzyczała. Położyłem jej rękę na swoim kroczu, a po chwili wsadziłem ją w bokserki.. Musieliśmy robić to na łyżeczkę, ze względu na 3 koleżanki obok 😉

Po wszystkim zapytała kim ja do cholery jestem. Powiedziałem, że jestem Chippendalesem.. i poszedłem spać. Kilka razy się przebudziłem i za każdym razem nakrywałem nas kołdrą i robiłem jej palcówkę.

Po przebudzeniu odnalazł mnie Still z Maserem, poznałem ich z dziewczynami.. po czym wychodząc powiedziałem mojej, że została moim oficjalnym Aniołkiem 😉

 PS. Uwielbiam moment gdy budzę się po takich nocach. Otwieram oczy, leże w obcym miejscu, obok mnie kobieta.. a przede mną 3 inne..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *