konsultacje

Konsultacje na Skype są idealnym wyjściem dla osób, które stanęły w martwym punkcie i borykają się z jakimś problemem lub blokadą i nie wiedzą jak sobie z nim poradzić.

Być może masz problem z podchodzeniem do dziewczyn; wiesz jak podejść, ale nie wiesz o czym rozmawiać; brakuje Ci motywacji; blokujesz się w określonych sytuacjach; wydarzyło Ci się coś lub poznałeś jakąś dziewczynę i nie wiesz jak masz postąpić; zerwała z Tobą dziewczyna i chciałbyś ją odzyskać lub wrócić do żywych; nie wiesz w jaki sposób zachowywać się w klubie; dziewczyny nie odbierają Twoich telefonów; nie wiesz jak zachowywać się na randce; masz problemy z erekcją, przedwczesnym wytryskiem, seksem, masturbacją, uzależnieniem od pornografii itd

Oprócz pojedynczych sesji, by rozwiązać dany problem prowadzę również regularne sesje z tą samą osobą (raz w tygodniu, miesiącu/kwartale), podczas których pracujemy nad jej maksymalnym rozwojem w dziedzinie, która ją interesuje.

Np. na pierwszych konsultacjach mówimy o poznawaniu nowych dziewczyn oraz zadaniu domowym w postaci ćwiczeń do wykonania. Następnym razem przerabiamy kolejną fazę, np. randkę (wraz z kolejnymi ćwiczeniami i zadaniami). W ten sposób małymi kroczkami uczymy się kolejnych faz uwodzenia lub naprawiamy ogólne podejście do dziewczyn, siebie czy świata.

jak_wygladaja_konsltacje

  1. Wysyłasz mi maila, że jesteś zainteresowany konsultacjami.
  2. Odsyłam Ci wszystkie techniczne szczegóły oraz kwestionariusz z pytaniami. Oprócz odpowiedzi na kwestionariusz, możesz dodatkowo opisać problem oraz wszystko co przychodzi Ci w związku z nim do głowy (historie z dzieciństwa, rozmowy z dziewczyną/dziewczynami na fb lub sms, sny, opisy sytuacji w których się pojawia itd).
  3. Gdy odeślesz mi pytania, we własnym zakresie analizuję Twoje odpowiedzi (zazwyczaj zajmuje mi to kilka godzin godzin, za którą nie płacisz). To bardzo cenny i ważny element, bo dzięki Twoim odpowiedziom mam dokładnie czarno na białym wszystkie Twoje wewnętrzne blokady, hamulce i ograniczenia. Robię z tego wszystkiego notatki, którymi się później z Tobą podzielę.
  4. Umawiamy się na konkretny dzień i godzinę. Spotykamy się na skype i rozmawiamy. Mówię Ci o źródle Twoich problemów oraz daje Ci konkretne wskazówki i narzędzia, by je rozwiązać. Zazwyczaj sama rozmowa wystarcza, by pozbyć się źródła (które jest w Twojej psychice). Dodatkowo zadajesz tyle pytań ile tylko potrzebujesz, aż będziesz miał pewność, że wszystko już rozumiesz i jest dla Ciebie jasne.
  5. Jeżeli po rozmowie na skype wciąż będziesz miał jakieś pytania, nie martw się, nie zapominam o Tobie. Możesz śmiało wysłać mi maila, a ja chętnie pomogę Ci rozwiać wszystkie wątpliwości i wyznaczyć drogę rozwoju.

 

Jeżeli nie wiesz czy rozmowa na skype Ci pomoże i czy warto w nią inwestować, napisz mi maila i krótko opisz w czym rzecz. Napiszę Ci szczerze czy jest potrzeba rozmowy na skype oraz czy ona jest w stanie coś Ci dać i zmienić.

szczegoly

Cena za 1h: 149zł
Cena na za 3h:
399zł

Czas trwania:  60 minut

Zapisy: kontakt@orety.pl | Telefon: 796 059 009 | Formularz kontaktowy: Klik!