program uwodzenia

Poznaj historię niemożliwej przemiany:

Tomek od zawsze miał problemy z dziewczynami. Co gorsza, nie miał kasy ani samochodu, mieszkał z mamą, nie był przystojny i nie miał sześciopaka na brzuchu. Przez to wszystko wierzył w to, że nie jest godny żadnej dziewczyny, nie mówiąc już o tych najpiękniejszych – o nich nawet nie marzył.

Nie miał odwagi, by do nich podchodzić, nie wiedział jak zacząć i o czym później rozmawiać. Stres zżerał go do tego stopnia, że na myśl o rozmowie z nieznajomą kobietą trząsł się cały, pociły mu się ręce, dostawał wypieków i go zatykało. Jakiekolwiek podejście do nieznajomej i swobodna rozmowa była całkowicie poza jego możliwościami. Wyobraź sobie, że nawet zapytanie dziewczyny o godzinę (bez próby podrywania jej) było dla niego nie do przeskoczenia. Momentalnie oblewał go pot i czuł wstyd. Maksimum tego co mógł zrobić, to tylko się nerwowo uśmiechnąć. Nawet jeżeli dziewczyna odwzajemniła uśmiech, nie było dla niego szans, by do niej podejść, bo jak miałby zacząć i o czym z nią rozmawiać?

W rezultacie Tomek miał bardzo niskie poczucie własnej wartości. Twierdził, że jest beznadziejny i nie widział powodów, by jakakolwiek dziewczyna się nim zainteresowała. Był przekonany, że nawet gdyby udało mu się przełamać i podejść, to i tak wyjdzie na idiotę i spali się ze wstydu. Dlatego nigdy nie próbował, bo i tak wiedział, że mu się nie uda. Mówił, że czułby się jak akwizytor, gdyby miał podejść do dziewczyny i ją podrywać.

Zanim Tomek stracił całą nadzieję, postanowił dać sobie jeszcze jedną ostatnią szansę. Znalazł w googlach rzekomo profesjonalne metody podrywania. Poznał najróżniejsze techniki – otwieracze, riposty, gotowe teksty  i sprawdzone schematy rozmów. Dowiedział się również jakie tematy ma poruszać i jak ‚zbajerować’ kobiety, by trafiły z nim do łóżka.

Wyposażony w te wszystkie sztuczki i schematy wyruszył w miasto. Był odważny i zdeterminowany. Dostawał kosza, ale próbował dalej. W końcu, po kilku godzinach ośmieszania się poderwał pierwszą dziewczynę i nawet się z nią umówił na wieczór (zdziwiło go, jak łatwo udało mu się umówić). Wieczorem już wiedział dlaczego – jej poziom inteligencji…. ledwo wystawał ponad stół.

To ostatecznie dobiło Tomka. Przez tydzień nie pojawiał się na mieście z obawy, że spotka którąś z dziewczyn, która wyśmiała jego “teksty na podryw”.

W końcu zwierzył się koledze, który miał świetną dziewczynę i nie miał problemów z podrywaniem. Gdy kolega usłyszał jego żale, powiedział mu:

“Zdradzę Ci pewien sekret. Zapomnij o otwieraczach, ripostach, gotowych tekstach, technikach czy sprawdzonych schematach rozmów – te elementy nie mają żadnego znaczenia! Świat poszedł do przodu i stare techniki już nie działają. Trzeba iść z duchem czasu, bo kobiety nie są głupie. Są dużo bardziej świadome niż kiedykolwiek wcześniej. Jeżeli chcesz nauczyć się poznawać piękne kobiety, prowadzić z nimi rozmowy, być pewnym siebie i nie uciec po chwili – musisz zadzwonić pod ten numer”.

Po tym, gdy Tomek w końcu odważył się zadzwonić na wskazany numer, wydarzyło się coś przełomowego i jego życie zmieniło się o 180 stopni. Tomek jest teraz zupełnie innym facetem. Poznał kilka atrakcyjnych dziewczyn i wybrał z nich tę, która najbardziej mu się podobała. Są już od jakiegoś czasu razem, a Tomek w końcu zaczął się budzić z uśmiechem na twarzy.

Co takiego się wydarzyło?

Tomek spotkał się z poleconym mu facetem, dla którego swobodne poznawanie kobiet było codziennością, a nie problemem. Dowiedział się skąd bierze się jego strach i uwolnił się od wszystkich lęków. Przestał przejmować się opinią innych i tym w jaki sposób go postrzegają. Nauczył się czerpać szczęście, poczucie męskości i atrakcyjności z siebie samego. Odkrył sposób, w który podchodzenie do dziewczyn nie dość, że go nie stresuje, to jeszcze go bawi, a on nie może się doczekać, aż pozna kolejną. W końcu zrozumiał co jest pociągające dla kobiet i gdy tylko zaczął to stosować, dziewczyny same chciały się z nim umawiać, bo był dla nich intrygujący. To co najważniejsze – odzyskał wiarę w siebie i nie nazywa siebie nieudacznikiem i ciapą. Stał się wolnym facetem i nie musi już wychodzić specjalnie na podryw, bo potrafi poznać nową dziewczynę każdego dnia, przy okazji normalnych czynności jak droga do sklepu.

Tomek (imię zmienione) to jeden z setek moich kursantów, który ukończył jeden z kursów, które prowadzę już nieprzerwanie od ponad 9 lat. Takich kursów prowadzę 50 rocznie (w każdy weekend). Czasem jest to jeden facet, czasem kilku, a czasem kilkunastu. Wystarczy pomnożyć to przez 50 weekendów, a później przez 9 lat.

Co te liczby dla Ciebie oznaczają? Że trafiłeś we właściwe miejsce!

codzienne podrywanie

szkolenie z uwodzeniaTo co jest kluczowe, to odpowiednia wiedza o tym jak działają mechanizmy społeczne i właściwe przekonania. Bez tego nawet najlepsza technika czy tekst na podryw jest nic nie warty.

Jeżeli już cokolwiek czytałeś o podrywaniu, to pewnie zauważyłeś niezliczoną ilość technik i teorii. Większość z nich wyklucza się wzajemnie i najzwyczajniej nie działa.

Zapomnij o otwieraczach, ripostach, gotowych tekstach na podryw, technikach czy sprawdzonych schematach rozmów. Jeżeli chcesz nauczyć się poznawać piękne kobiety, prowadzić z nimi rozmowy, być pewnym siebie i nie uciec po chwili, musisz zrozumieć jak działa Twój umysł.

Musisz dowiedzieć się skąd biorą się Twoje blokady, strach, wstyd i wszystkie lęki, o których na 99% nie masz pojęcia.

Właśnie tym się zajmuję, gdy pracuję z klientami indywidualnie. Do pracy z ich przekonaniami dochodzi bardzo intensywna praktyka, które razem tworzą niezawodną receptę na sukces.

Czasami trafiają do mnie klienci, którzy są już „wykształceni” w zakresie podrywania (interesują się podrywem już kilka lat), a nadal nie potrafią tego robić.  Czasami zupełnie początkujący, którym szkoda jest czasu, by się tego wszystkiego uczyć od początku i wolą od razu otrzymać gotowe rozwiązanie. To co ja im dostarczam, to niesamowitą pewność siebie w podejściu do dowolnej kobiety jaką sobie wybiorą i zaczęcia z nią rozmowy. Wiele z tych rozmów kończy się na wspólnym śniadaniu.

praktyk uwodzenia

Sztuczność czy naturalność?

Prawie na wszystkich kursach uwodzenia uczy się gotowych tekstów, otwieraczy czy sposobów na zainteresowanie kobiety (to nic innego jak metody na podlizanie się). Zamiast uczyć Cię niedziałających gotowców, pokażę Ci jak korzystać z tego co już masz w sobie, bo to w zupełności wystarczy. Wystarczy to tylko wydobyć i uzewnętrznić. Sam nigdy nie miałem głowy do zapamiętywania gotowych tekstów, historyjek czy rutyn. Mówiąc to, nie jesteś sobą, tylko kogoś udajesz i wszystko utrudniasz.

Metoda O’retego
Przekonasz się na własnej skórze, że gdy nauczysz się wyrażać siebie we właściwy sposób – bez problemu będziesz mógł zbudować piękny związek. Zdziwisz się jakie to proste!

100% praktyki, zero gadania

Większość szkoleń polega na wielogodzinnych wykładach oraz późniejszej minimalnej praktyce. Przecież każdy z nas jest inny i ma rożne problemy. Jaki jest sens w wałkowaniu ogólnego, kilkugodzinnego wykładu (monologu trenera), jeżeli prawdziwy problem leży gdzieś zupełnie indziej?

Metoda O’retego
Nie siedzimy przez cały dzień na sali szkoleniowej czy w apartamencie i „rozmawiamy” o kobietach, tylko maksymalną ilość czasu poświęcamy na praktykę. W rzeczywistości cały czas spędzamy poza mieszkaniem, udając się do miejsc, w których znajduje się dużo kobiet (kafejki, centra handlowe, ulice, puby, kluby, dyskoteki). Każdy koncept omawiamy na ‘gorąco’, tj. przykładowo aktualnie skupiamy się na kreatywności lub flircie – podchodzimy we dwóch do dziewczyny i demonstruje Ci jak to powinno wyglądać, po czym Ty robisz kilka podejść na moich oczach, a po każdym dostajesz konkretne wskazówki co było dobrze, a co źle.

Nieustanna asysta

Być może nie wiesz jak wyglądają inne szkolenia z uwodzenia, ale często jest tak, że trener mówi Ci co masz zrobić i wysyła Cię na kilka godzin ‘w pole’, a sam siedzi w kawiarni i czeka aż wrócisz i opowiesz mu jak było.

Metoda O’retego
Traktuję kursantów tak, jak sam chciałbym być traktowany. Nieustannie Ci towarzyszę i non stop mam Cię na oku (muszę widzieć Twoją i jej mowę ciała podczas podejścia, by dać Ci jeszcze lepsze wskazówki). Nie tracę się na kilka godzin lub wychodzę z dziewczyną i zostawiam Cię samemu  Wyjątkiem są sytuacje, w których pokazuje Ci, że można szybko umówić się z kobietą poznaną w ciągu tego samego dnia lub nocy. Wówczas dzieje się to na Twoich oczach (i trwa krótko), byś mógł zobaczyć jak przebiega cały proces i uwierzyć, że się da.

Nieustanne demonstracje!

szkolenie z rozmowy z kobietamiPrzez cały czas szkolenia otrzymujesz nieustanne demonstracje i widzisz jak powinno wyglądać naturalne uwodzenie na żywo – w każdej możliwej sytuacji. To zdecydowanie jeden z największych atutów szkolenia, które czyni je bardzo unikalnym. Wyobraź sobie, że stoisz obok i przysłuchujesz się jak ktoś w ciągu kilkunastominutowej rozmowy umawia się z dziewczyną na spotkanie sam na sam? Twoim zadaniem jest zapamiętać co i jak powiedział i po chwili powtórzyć to samo. To takie proste!

Z opinii moich kursantów wynika, że już same demonstracje dają baardzo dużo, bo widzą jak to powinno wyglądać na żywo. Energia, mowa ciała, dotyk, mimika, ekspresja. Wielu przychodzi tylko po to, by zobaczyć jak to wygląda na żywo i już niczego więcej nie potrzebują, bo w końcu wiedzą jak to robić.

Metoda O’retego
Staram się unikać nawet sytuacji, w których podchodzę do dziewczyn sam. Co prawda możesz zobaczyć jak to wygląda z odległości, ale nie wiesz o czym rozmawiamy. Dlatego podchodzę razem z Tobą, abyś od początku do końca mógł się przysłuchiwać w jaki sposób flirtuję i rozmawiam.

trener uwodzenia

Fakt, że ktoś radzi sobie z kobietami i często z nimi sypia – wcale nie oznacza, że będzie potrafił tę wiedzę przekazać dalej. Znam wielu facetów, którzy choć odnoszą sukcesy z kobietami – nie potrafią dokładnie wytłumaczyć, jak do tego dochodzi. To co działa w ich przypadku, niestety nie działa w przypadku innego faceta, który potrzebuje rozwiązania tego co go blokuje, a nie usłyszenia jak trener bzyka dziewczyny. Niestety, ale jest kolosalna różnica między przypadkowym trafieniem z kobietą do łóżka, a rozłożeniem tego na czynniki pierwsze i pokazaniem co, jak i w którym momencie zadziałało.

Zawsze interesował mnie proces uwodzenia, czyli jak do tego dochodzi, że jesteśmy w stanie podejść do obcej kobiety, nawiązać z nią rozmowę, podniecić ją i trafić z nią do łóżka. Zacząłem dokładnie przyglądać się wszystkim elementom, analizować je i na podstawie tego tworzyć narzędzia i koncepty, które pomagają poradzić sobie nawet z największym strachem czy oporem. Dzięki temu jest mi znacznie łatwiej przekazać tę wiedzę innej osobie lub zauważyć z czym ma problem i dać jej odpowiednie narzędzie, by sobie z nim poradziła.

Ponadto moją życiową fascynacją jest działanie ludzkiego umysłu. Wiem skąd bierze się każdy lęk i jak sobie z nim poradzić. Dzięki temu, zamiast uczyć Cię kolejnej techniki na pozbycie się oporów kobiety przed seksem – skupiam się na tym, by ten opór w ogóle nie wystąpił.

Na czym to polega? Wyobraź sobie, że idziesz ulicą i widzisz piękną i uśmiechniętą brunetkę, która jest dokładnie w Twoim typie. Podchodzisz do niej, rozmawiasz i po chwili czujesz, że jest Tobą zafascynowana. Nawet gdybyś spróbował odejść bez proszenia jej o numer telefonu, sama Cię zatrzyma, chwyci za rękę i zaproponuję wymianę kontaktów. Na tym właśnie polega strategia nauczania i uwodzenia, którą stosuję. W pewnym momencie nie musisz robić praktycznie nic, a kobiety same chcą być w Twoim towarzystwie.

Całą moją wiedzę bazuję na praktyce i własnym doświadczeniu. Spędziłem kilka lat za granicą, dzięki czemu mogłem przetestować działanie moich metod na kobietach kilkunastu narodowości, a nawet o różnych kolorach skóry.

Co więcej, jestem współtwórcą nowatorskiego i unikalnego systemu uwodzenia kobiet na parkiecie, który w Polsce stał się bardzo popularny i kontrowersyjny. Po latach praktyki klubowej (często kilka razy w tygodniu) oraz późniejszych długich analizach, udało się stworzyć kompleksowy system, który pozwala na to, co zawsze było uważane za niemożliwe – trafienie do łóżka z kobietą, tylko za pośrednictwem tańca. Co najważniejsze, wszystkie ruchy i elementy zostały opracowane w taki sposób, że bez problemu nauczy się ich nawet osoba niepotrafiąca tańczyć. Uczyli się go od nas również inni trenerzy, masz więc niepowtarzalną możliwość nauki u samego źródła.

beznadziejny przypadek

Wiele osób przed kursem mówiło mi, że ich przypadek jest zbyt ciężki i nic nie da się z tym zrobić. Te wszystkie szkolenia, które już przeprowadziłem, nauczyły mnie, że zawsze jest wyjście – z każdego problemu i każdej sytuacji. Trzeba tylko pozwolić sobie pomóc, czyli wykazać inicjatywę i zrobić ten pierwszy krok. Nawet jeżeli z Twojej perspektywy Twój przypadek wydaje Ci się beznadziejny – uwierz mi, poznałem już wielu facetów i każdemu z nich wydawało się, że nic nie da się już zrobić. Byli sfrustrowani, mieli problemy w pracy, szkole, paraliżowało ich na myśl o podejściu do kobiety, czuli każdy rodzaj strachu, nie wiedzieli jak rozmawiać i zachowywać się wśród kobiet, brakowało im pewności siebie i czuli się totalnie nieatrakcyjni…

Teraz Ci sami faceci regularnie opowiadają mi, jak zmieniło się ich życie i szczęśliwi jak dzieci chwalą się kolejnymi kobietami, z którymi przeżyli coś niezwykłego.

Pamiętaj, tak naprawdę ten pierwszy, najważniejszy krok – Twoja inicjatywa – należy do Ciebie. Jeżeli go wykonasz, wtedy będzie już z górki, bo wytłumaczę Ci wszystko od A do Z; pokażę Ci na żywo, w jaki sposób poznaję kobiety; nauczę Cię, jak je uwodzić; dam Ci mapę rozwoju, dzięki której będziesz wiedział krok po kroku co masz robić, by jak najszybciej zacząć odnosić regularne sukcesy w kontaktach z kobietami.

Ale tak naprawdę sam musisz chcieć zmienić swoje życie. Podejmij inicjatywę, a ja pomogę Ci tego dokonać.

Wielokrotnie słyszałem opinie: Uwodzicielem może zostać tylko ktoś przystojny, młody, dobrze zbudowany, z kasą przy tyłku itd – to totalna bzdura, którą serwują nam mass media. Udowodnię Ci, że tak naprawdę wygląd zewnętrzny, wiek, czy ilość posiadanych pieniędzy schodzą na dalszy plan, bo jest coś dużo potężniejszego, dzięki czemu bez względu na te czynniki można zdobywać te kobiety, które się chce. Pomogę Ci pozbyć się wszystkich kompleksów i pokażę, że można być atrakcyjnym dla kobiet bez względu na wiek i wygląd fizyczny!

trener podrywania

Będę z Tobą szczery, bo mi zależy. Krótka odpowiedź jest taka: Bo czytasz ten tekst, zamiast spędzać miło czas z fajną kobietą. Możesz być na mnie zły – nie szkodzi, jeśli to pomoże Ci zmienić Twoje życie, było warto.

Gdybym mógł się cofnąć do początków mojego rozwoju i dostałbym wtedy propozycję odbycia takiego szkolenia wtedy jeszcze takie nie istniały), bez chwili zawahania bym na nie poszedł, nawet gdybym musiał długo oszczędzać, by móc sobie pozwolić na tę inwestycję. Teraz z perspektywy czasu, wiem, że coś, do czego dochodziłem latami, mógłbym osiągnąć kilkakrotnie szybciej.

Prawda jest taka, że samemu bez pomocy dobrego trenera albo nigdy nie dojdziesz do takiego poziomu o jakim marzysz albo poświęcisz temu wiele lat frustracji i popełnionych błędów (i na 99% w międzyczasie braknie Ci motywacji). Pytanie po co tracić 5-10 lat na coś, co możesz osiągnąć np. po roku czasu, a przez kolejne cieszyć się życiem pełnym kobiet? Tym bardziej, że jest mała szansa, byś znalazł się w tym 1 procencie facetów.

Gdy rozwijasz się samemu, tak naprawdę błądzisz po omacku. Próbujesz różnych rzeczy, testujesz, załamujesz się, znów próbujesz, znów dopada Cię frustracja, bo nie wychodzi, nagle pojawia się sukces… ale po nim znów pasmo porażek. Nim się obejrzysz, zdasz sobie sprawę, że tkwisz w tym już kilka lat i dalej nic nie osiągnąłeś. Taka niestety jest brutalna prawda. Liczba porażek i niepowodzeń, która czyha po drodze, może zniechęcić nawet najbardziej wytrwałego i zmotywowanego.

Zupełnie inaczej wygląda rozwój pod czujnym okiem kogoś, kto już przez to przeszedł. Zamiast błądzić i popełniać błędy, możesz od razu obrać dobrą drogę i uczyć się na błędach, które sam kiedyś popełniłem. Po co popełniać je drugi raz? Mamy tylko jedno życie w tym ciele, więc po co tracić czas i je marnować?

Dzięki temu już od zaraz możesz zacząć regularnie sypiać z kobietami, nie tracąc lat na szukanie magicznej pigułki.

jak pomoze ci praktyk uwodzenia

nauka uwodzeniaKurs uwodzenia to szansa dla Ciebie, by raz na zawsze polepszyć swoje kontakty z kobietami i zdobyć umiejętności uwodzenia.

Wielokrotnie spotkałem się z twierdzeniem, że uwodzenia nie da się nauczyć – z tymi umiejętnościami albo ktoś się rodzi, albo nie. Sam jestem najlepszym przykładem tego, że jest inaczej. Gdy zaczynałem moją przygodę z poznawaniem kobiet, byłem w przysłowiowej d…pie.

Gdy patrzyłem w lustro, widziałem sfrustrowanego, niskiego i nieatrakcyjnego chuderlaka. Na samą myśl o podejściu do kobiety i rozpoczęciu z nią rozmowy trzęsły mi się nogi i ściskało mnie w żołądku! STRES BYŁ GIGANTYCZNY! (Więcej o mojej historii przeczytasz w dziale ‘O mnie’)

Mimo dna, na którym się znalazłem i setek porażek, które odniosłem, nie poddawałem się i cały czas próbowałem nowych rzeczy. W końcu dokonałem przełomu i odkryłem, co tak naprawdę działa na kobiety. Dzięki temu znalazłem się w miejscu, w którym teraz jestem, przez wielu nazywanym jednym z najskuteczniejszych uwodzicieli w tym kraju.

Wiem jak tego nauczyć, bo sam przez to przeszedłem. Chcę byś również doszedł do tego miejsca.. A może jeszcze dalej!

Kurs uwodzenia to przede wszystkim zmiana o 180° Twojego podejścia do kobiet i życia. Tak naprawdę, gdy wrócisz po szkoleniu do domu, wszystko będzie inne. Każde Twoje wyjście z domu będzie przyprawiało Cię o lekki dreszczyk emocji, bo nie będziesz widział czy nie trafisz do łóżka z przypadkowo poznaną kobietą na ulicy… czy panią sprzedającą Ci pączki w cukierni. Pewnie przeczytałeś wiele z moich historii (kilka z nich znajduje się w dziale Przygody), więc wiesz, że przytrafiają się one w najmniej spodziewanych momentach…

Kurs uwodzenia to nie tylko rozwój w dziedzinie uwodzenia, ale także na wielu innych płaszczyznach. Nie tylko nauczysz się uwodzenia, ale dodatkowo pomogę Ci poprawić Twój wygląd zewnętrzny, dobrać garderobę; dowiesz się, jak być zdrowszym (ułożę Ci dietę); jak czerpać radość z życia i przyjemność z obcowania z innymi ludźmi; jak mieć więcej wolnego czasu; jak osiągnąć wewnętrzny spokój i wiele, wiele innych…

jak_wyglada

Szkolenie jest całkowicie dostosowane do poziomu na jakim się znajdujesz. Z każdym kursantem przebiega inaczej, bo każdy ma inne potrzeby. Nie będziemy tracili czasu na teorię o tym, jak doprowadzić kobietę do orgazmu wielokrotnego, jeżeli czujesz lęk przed podejściem. I analogicznie – w przypadku osoby, która nie ma problemów z podchodzeniem – skupimy się na jak najszybszym doprowadzeniu do intymnej sytuacji.

Przykładowy przebieg szkolenia w zależności od Twoich potrzeb i priorytetów:

Pomogę Ci niezależnie od Twojego poziomu

1 poziom – Początkujący

trener uwodzeniaJeżeli masz małe doświadczenie z poznawaniem nieznajomych kobiet, czujesz blokady i stresujesz się przed podejściem, nie wiesz jak zagadać i o czym rozmawiać, przejmujesz się tym jak wypadniesz w jej oczach, brakuje Ci pewności siebie i zdecydowania.

 • Najpierw zaczniemy od nauki prowokowania dziewczyn + pokażę Ci mój autorski sposób na uwodzenie kobiet samym wzrokiem. Właściwy kontakt wzrokowy to absolutny fundament, bo od niego wszystko się zaczyna
 • Posiadam specjalnie przygotowany zestaw ćwiczeń (które przez lata opracowywałem), aby się przełamać i poradzić z efektem betonowych butów. Dzięki nim nauczysz się podchodzić do dziewczyn na tzw. automacie (widzisz dziewczynę -> automatycznie do niej podchodzisz i tym samym nie masz czasu na pojawienie się wymówek).
 • Gdy już będziesz bez problemu podchodził – skupimy się na rozmowie i dwóch najważniejszych czynnikach: kreatywności i spontaniczności. Tu również otrzymasz szereg ćwiczeń, które pobudzą Twoją kreatywność i nauczą Cię skakać między tematami podczas rozmowy.
 • Kolejno nauczę Cię najważniejszego elementu: robienia tego wszystkiego naturalnie, czując tzw. luz, czyli bawiąc się, czerpiąc z tego dużą przyjemność i fun. Dlaczego najważniejszy element? Bo gdy nauczysz się podchodzić na luzie w naturalny sposób, nie będziesz czuł presji, strachu, ani stresu. Ten jeden czynnik decyduje o wszystkim i to właśnie jego brakuje wszystkim facetom (i trenerom), dlatego 99,9% podrywów wygląda sztucznie i nienaturalnie.
 • Gdy będziemy mieli to wszystko za sobą, skupimy się na flirtowaniu z kobietami i przećwiczymy przejście przez 3 etapy: rozmowa, numer telefonu i randka.

Wszystko to będzie odbywało się na żywo z kobietami, a nie na sali szkoleniowej. Generalnie czeka Cię duża dawka praktyki, która zmusi Cię do działania i uświadomi, że uwodzenie to nic strasznego.

2 poziom – Średnio zaawansowany

Gdy spałeś już z kilkoma dziewczynami, chodziłeś na randki, zdarzyło Ci się podejść, porozmawiać i wziąć numer telefonu, ale wciąż masz problemy z którymś z tych etapów. Czasem się zacinasz, są sytuacje z którymi sobie nie radzisz (przystanek tramwajowy, autobus, grupa dziewczyn itp), pojawiają się jeszcze opory, nie dochodzi do spotkań lub nic nie wychodzi z randek, nie potrafisz doprowadzać do regularnego seksu z większością dziewczyn, które poznajesz, nie potrafisz sprawić, by to kobiety prosiły Cię o spotkanie i same wpraszały się do Twojego łóżka.

szkolenie z podrywania

 • Przede wszystkim skupimy się na zaawansowanym rozszerzeniu konceptów z poziomu początkującego (podejścia z automatu, spontaniczność, kreatywność, luz podczas interakcji, naturalność oraz flirtowanie),
 • Pokażę i nauczę Cię właściwego stosowania jednego z najmocniejszych narzędzi do szybkiego uwodzenia
 • Zaawansowana kwalifikacja – gdy zaczniesz to stosować, Twoja skuteczność wzrośnie średnio o 50%
 • Właściwe ramowanie relacji od momentu podejścia – jeden z absolutnie kluczowych elementów sukcesu. Na dobrą sprawę, już ta jedna umiejętność czyni Cię unikalnym na ogromną skalę
 • Przećwiczymy wszystkie etapy kobiecych oporów i wymówek (przed podaniem numeru tel, pójściem na randkę, seksem). Przykładowo będziesz wiedział jak poradzić sobie z tekstem ‘mam chłopaka’ na 5 różnych sposobów (w skali od najbardziej neutralnego do najbardziej odważnego)
 • Zaczniemy wprowadzać dotyk do interakcji i szybko przechodzić od zwykłego ‘społecznego’, do seksualnego i podniecającego kobietę
 • Zamienimy każdą rozmowę z kobietą na zaawansowany flirt, który przynosi bardzo szybkie efekty
 • Najważniejszy element, któremu poświęcimy najwięcej czasu: Jak najszybsze znalezienie się z kobietą w intymnej sytuacji i doprowadzenie do seksu (w domu, apartamencie, hotelu itd). Rozbijemy to na czynniki pierwsze – od momentu podejścia, poprzez właściwie nakierowaną interakcję, po logistykę, izolację i właściwe poprowadzenie, gdy będziecie już w domu
 • Bonus z poziomu zaawansowanego: Wstęp do budowania napięcia seksualnego

W obydwu przypadkach połowa szkolenia dotyczy również uwodzenia kobiet w nocy i wszystkiego co z tym związane, łącznie z nauką tańca, uwodzenia na parkiecie i doprowadzania do seksu tej samej nocy.

To, który poziom będziemy realizowali zależy od tego na jakim jesteś etapie. Bardzo możliwe, że uda się nam przerobić zarówno pierwszy jak i drugi – jeżeli postępy będą bardzo szybkie (co często się zdarza), to przykładowo w piątek skupimy się na fundamentach, a już w sobotę zajmiemy się tym, co tygryski lubią najbardziej 😉

3 poziom – Zaawansowany

Szkolenie zaawansowane skierowane jest do najbardziej wymagających osób.

jak nauczyć się podrywu

Oto kilka z wielu tematów poruszanych podczas szkolenia:

 • Wszystko o seksualnym napięciu: to najmocniejsze narzędzie jakie istnieje w uwodzeniu, bo jako jedyne jest w stanie doprowadzić do tzw. transu seksualnego (najsilniejszy stan podniecenia, który zazwyczaj przydarza się tylko 1-2 razy w życiu każdego człowieka). Wywoływanie seksualnego napięcia, kontrolowanie go i wykorzystywaniu w określonym celu to jeden z głównych i najobszerniejszych punktów szkolenia. To jeden z moich sekretów, które intensywnie rozwijam od wielu lat. W fachowy sposób, krok po kroku zostanie Ci wytłumaczony proces powstawania seksualnego napięcia, dzięki któremu wielokrotnie doprowadziłem do seksu po ok 5 minutach znajomości z kobietą!
 • Seksualne napięcie w grupie kobiet (przydatne w przypadku trójkątów),
 • Seks w trójkącie – w jaki sposób doprowadzić do niego w najprostszy sposób,
 • Wszystko o szybkim podniecaniu kobiety – bez względu na sytuację i okoliczności ,
 • Jedna z najcenniejszych umiejętności: W jaki sposób sprawić, aby kobieca logika się wyłączyła i w całości podążała za Tobą (po kilku-kilkunastu minutach),
 • Niewerbalne uwodzenie – mój konik i jeden z najwyższych poziomów uwodzenia – trafienie z kobietą do łóżka, bez wypowiadania żadnych słów i bez rozmów (lub z ich minimalną ilością),
 • Jak szybko dostać się do kobiecej wyobraźni i błyskawicznie ją pobudzić, by to ona zaproponowała seks
 • Dziedzina, z której przez wiele lat byłem najbardziej znany – seks po kilku minutach tańca w klubie,
 • Agresywna eskalacja dotyku – coś absolutnie niepoprawnego i zakazanego przez normy społeczne,
 • Zaawansowana dominacja werbalna i fizyczna – jeden z kolejnych sekretów i największych czynników sukcesu,
 • Jak utrzymywać związki seksualne z minimum 10 partnerkami naraz,
 • Zaawansowany seks – od metod tantrycznych, po wielokrotne orgazmy, bdsm, orgazmy na komendy, a kończąc na trikach przedłużających stosunek

harmonogram

Spotykamy się w piątek około południa i do końca dnia poznajemy dziewczyny na ulicach i w centrach handlowych. W międzyczasie umawiasz się z nimi na późniejsze randki. Wracamy do domu, przebieramy się, mówię Ci, w jaki sposób uwodzi się kobiety podczas nocy i pokazuję najważniejsze elementy uwodzenia na parkiecie, byś już tej nocy mógł wrócić z dziewczyną do domu. Wychodzimy wieczorem i całą noc spędzamy w klubach, w których non stop na gorąco dostajesz ode mnie wskazówki, rady i feedback – tak do rana.

W sobotę analizujemy poprzedni dzień i noc, wyciągamy z tego wnioski i dzięki temu dokładnie wiemy, nad czym musimy się skupić i popracować. Sobotnie południe i popołudnie spędzamy ponownie na poznawaniu kobiet za dnia. Wczesnym wieczorem spotykasz się z umówionymi wcześniej dziewczynami, a ja daję Ci wskazówki, jak zabrać je do mieszkania. Przed wyjściem do klubów robię Ci dokładny i praktyczny wykład ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi uwodzenia kobiet na parkiecie. Teraz bogatszy o doświadczenia z poprzedniej nocy wiesz, co masz poprawić i nad czym się skupić.

W niedzielę znów poznajemy dziewczyny w ciągu dnia, po czym robimy podsumowanie całego weekendu. Dostajesz ode mnie dokładne wskazówki i mapę, dzięki której Twój rozwój będzie najszybszy i najbardziej efektywny.

Przygotuj się jednak na to, że to będzie ciężki weekend. Mało snu, dużo informacji, dużo kobiet i przełamywanie mnóstwa barier.

Choć wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze i będziesz miał wrażenie, że spotkałeś się z kumplem, którego od lat nie widziałeś – naszym priorytetem jest Twoje wystrzelenie w kosmos, całkowita zmiana dotychczasowych przekonań o kobietach i bardzo dużo praktyki. Przygotuj się na spory wysiłek, bo nie będzie leżenia w łóżku i zbijania bąków.

Daję z siebie bardzo dużo i zdradzam wszystkie tajniki, dzięki którym uwiodłem tyle kobiet, bo moim priorytetem jest Twój sukces. Za to od Ciebie w zamian oczekuję pełnego zaangażowania i chęci zmiany.

bootcamp_effect

kurs podrywania

Jest pewien temat tabu, o którym żaden trener Ci nie powie i o czym w żadnej ofercie szkoleniowej nie przeczytasz. To tak zwany „bootcamp effect”, czyli efekt poszkoleniowy (inna nazwa „workshop high”). Polega on na tym, że kursant, który podczas szkolenia osiągał nieprawdopodobne rezultaty, podchodził do wielu kobiet i miał do tego mnóstwo zapału – po powrocie do domu w przeciągu krótkiego okresu (kilka tygodni) traci całą motywację, zapał i ochotę. Wraca do swojego poprzedniego życia (z przed szkolenia) i znów boi się podchodzić do kobiet, nie wie, jak w ich obecności się zachowywać, znów czuje się nieswojo… znów potrzebuje pomocy, i tak w koło Macieju.

 

Podczas szkolenia jest zmotywowany (a może raczej czuje presję?), bo trener jest obok i każe podejść do danej kobiety. Inaczej się sprawy mają, gdy wraca do domu i nikt już nad nim nie stoi i nie każe podchodzić…

Trenera tak naprawdę to nie interesuje, bo przecież szkolenie już się odbyło, a jeżeli kursant później wraca do swojego poprzedniego życia – to przecież jego wina, bo nie słuchał!

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego prowadzę szkolenie w taki sposób, by mieć pewność, że gdy nie będzie mnie już przy Tobie – bez problemu sobie sam poradzisz. Dlatego nie używam żądnego rodzaju kar czy brutalnej motywacji, bo wiem, że na dłuższą metę to nigdzie nie prowadzi. Zamiast tego zaszczepię w Tobie odpowiednie nawyki, dzięki którym widząc piękną kobietę, będziesz do niej naturalnie podchodził (z tzw. automatu), niezależnie od tego czy jest będziesz w tramwaju, w klubie, czy na zakupach. Jednym z moich priorytetów jest taka przemiana i poprowadzenie szkolenia, by Twój zapał nie opadł po tygodniu czasu, a rozwój był długoterminowy, a nie chwilowy.

nadzor

Nasza znajomość po szkoleniu wcale się nie kończy, dopiero się zaczyna ;). Dlatego moi kursanci tak szybko się rozwijają i odnoszą sukcesy, bo mamy ze sobą stały i regularny kontakt.

Po szkoleniu będziesz musiał regularnie dawać mi znać z progresu jaki poczyniłeś i wysyłać cykliczne raporty z udanymi i nieudanymi podejściami. Dzięki temu będę na bieżąco sprawdzać Twoje efekty i doradzać na dalszej drodze rozwoju. To tak jak dobry trener na siłowni – nie dość, że rozpisze Ci dietę i plan, to przez kolejne sprawdza Twoje postępy i na bieżąco uaktualnia Twój trening.

Często słyszę opinie, że to jeden z największych plusów szkolenia, bo po jego odbyciu nie pozostajesz skazany sam na siebie, cały czas nad Tobą czuwam – dopiero wówczas można mówić o prawdziwym długoterminowym rozwoju.

dodatkowe_korzysci

kurs relacji damsko męskichTakie szkolenie nie jest jednoweekendowym wydatkiem, tylko inwestycją na całe życie. Perspektywa jest również zupełnie inna, porównywalna do inwestycji w ulubiony tatuaż. Zrobisz go raz, a później przez kolejne lata budzisz się codziennie rano, patrzysz w lustro i na Twojej twarzy pojawia się ogromny uśmiech. To uczucie jest bezcenne.

Dotychczasowi kursanci piszą mi, że tak naprawdę ich życie zmieniło się na wielu płaszczyznach. Zmieniły się ich stosunki w pracy, w szkole, nie mają problemów z załatwieniem jakiejkolwiek sprawy w urzędzie czy czymkolwiek innym wymagającym kontaktu z ludźmi, tym bardziej z kobietami. Oprócz tego, że regularnie sypiają i poznają nowe kobiety – wiedzą już jak się zachowywać w ich towarzystwie, by zyskać to, czego chcą.

Wyobraź sobie, że wszędzie tam, gdzie otaczają Cię kobiety, jest Ci znacznie łatwiej. Masz lepsze oceny w szkole, bo nauczycielki Cię uwielbiają, a koleżanki z klasy chętniej pomagają. To samo dotyczy pracy i wszystkich współpracownic, z którymi znacznie lepiej się dogadujesz, a nawet flirtujesz.

Gdy idziesz na zakupy, nie musisz stać w kolejkach, a gdy załatwiasz coś w urzędzie – panie w okienkach robią to dla Ciebie z przyjemnością. To zaledwie kilka przykładów tego, jak bardzo w życiu pomagają te umiejętności.

Oszczędzasz ogromną ilość czasu oraz pieniędzy. Nie musisz tracić kilku lat na testowanie i próbowanie, co działa, a co nie. Nie musisz wydawać pieniędzy na niepotrzebne rzeczy, drogie ciuchy i świecidełka, kolacje czy prezenty dla kobiet. I co najważniejsze, nie tracisz tych wszystkich okazji poznania niesamowitych kobiet, które działając samemu – zaprzepaścisz. Gdy myślę, ile świetnych kobiet mogłem wcześniej poznać… Gdyby nie to, że nie wiedziałem jak w danej chwili się zachować i najzwyczajniej na świecie coś zawsze psułem…

Najważniejsza przemiana zajdzie jednak w głębi Ciebie. Zaczniesz fascynować kobiety sobą samym i nie będziesz potrzebował do tego żadnych technik, muskulatury czy pieniędzy. Będziesz mógł wyjść z psem na dwór, będąc ubranym w stare ciuchy i przy okazji poznać i zafascynować sobą kobietę. Zostawisz wszystkich facetów i całą konkurencję daleko w tyle.

Każda z osób, która ukończyła szkolenie, mówiła mi, że gdyby wcześniej wiedziała, jak dużo się nauczy i jak bardzo się zmieni, byłaby skłonna zapłacić dwa razy tyle bez jakiegokolwiek zastanawiania się. Zdaję sobie sprawę z tego, że moja próba dokładnego i rzetelnego opisu szkolenia czy opinie oraz sukcesy innych ludzi nijak się mają do przeżycia tego na własnej skórze. Te doświadczenia następują jednak dopiero po szkoleniu. Dlatego te same osoby mówiły również, że trzeba po prostu zaryzykować – a później okazywało się, że to była najlepsza decyzja w ich życiu.

To szansa dla Ciebie, by odmienić i polepszyć swoje życie. To szansa, byś w końcu wziął życie we własne ręce i sam decydował o tym, co Ci się przytrafia, zamiast pozostawiać to losowi.

Masz możliwość rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu. Nie będziesz już musiał wydawać pieniędzy na kobiety, bo same będą kupowały Ci drinki i płaciły za hotel. Wychodząc samemu z domu, nigdy nie będziesz miał pewności czy nie wrócisz w towarzystwie atrakcyjnej kobiety i nie spędzisz z nią niesamowitego czasu. To etap, w którym codziennie będziesz budził się z uśmiechem na twarzy, bo Twoja przygoda z życiem zacznie się na nowo!

no_dobrze

szkoła uwodzenia

Regularnie prowadzę szkolenia, wykłady i seminaria we wszystkich miastach Polski i za granicą. Zaufało mi już kilkaset facetów i regularnie co weekend dochodzą kolejni. Dzięki ogromnej ilości przeszkolonych osób zyskałem tak duże doświadczenie w nauczaniu innych i jestem na tyle pewny swoich umiejętności, że gwarantuję Ci pełny zwrot pieniędzy, jeżeli to szkolenie nie wniesie niczego nowego do Twojego życia.

Nie jestem anonimową osobą, co oznacza, że tak naprawdę cały czas pracuję na swój wizerunek. Mówiąc szczerze, nie opłacałoby mi się w jakikolwiek sposób ściemniać. Po pierwsze, to bardzo szybko wyszłoby na jaw, a po drugie – nikt więcej w przyszłości w nic by mi nie uwierzył. Dlatego też mój sukces uzależniam od sukcesów moich kursantów, którym poświęcam się całkowicie. Niezależnie od tego, jak dużej pomocy potrzebuje dana osoba, wkładam w to całe serce i czasem staję nawet na głowie, by tylko mieć pewność, że wyszkoliłem ją na tyle dobrze, że uda się jej odnieść sukces. Zależy mi na tym, byś jak najlepiej sobie radził z dziewczynami po szkoleniu, bo jesteś moją żywą reklamą 🙂

Relacje damsko-męskie, rozwój i pomoc innym osobom nie jest tylko dodatkiem do mojego życia. Tak naprawdę poświęciłem się temu całkowicie. To zarówno moja największa pasja oraz miłość, jak i praca. To główny filar mojego życia, który nieustannie rozwijam, by jak najlepiej pomagać innym. Możesz być pewny, że zajmie się Tobą profesjonalista, który w fachowy sposób pomoże Ci osiągnąć zamierzone cele oraz że uczysz się od osoby, która uwodzeniu poświęciła swoje życie.

Być może o tym nie wiesz, ale wielu innych trenerów uwodzenia to moi byli kursanci lub uczestnicy seminariów, które prowadziłem. Zrobili tak ogromny postęp, że postanowili pomagać również innym. Masz szansę, by uczyć się u źródła. A później, kto wie.. może będziemy razem prowadzili szkolenia?

opinie

Oto dwie playlisty z 30 przykładowymi opiniami osób, które mi zaufały i się nie zawiodły.

Chcesz zobaczyć jak wygląda szkolenie od środka? Przeczytaj najświeższą fotorelację, którą otrzymałem od jednego z ostatnich kursantów. Kliknij tutaj: kurs uwodzenia w praktyce.

bonusy-nowe

NOWOŚĆ! Aby szkolenie było maksymalnie efektywne, a Twój rozwój jeszcze szybszy – postanowiłem, że KAŻDY KURSANT przed szkoleniem otrzyma ode mnie zestaw 6 płyt DVD (o łącznej długości 400 minut!), dostęp do najnowszego kursu online (45 filmów i 7h konkretnej wiedzy) oraz moją książkę, dzięki czemu przychodząc na szkolenie będziesz miał kompletną wiedzę, a my skupimy się tylko i wyłącznie na praktyce.

PU nowe

Projekt-uwodziciel-276x300Projekt Uwodziciel to legendarny produkt, który został w całości nakręcony oraz wyprodukowany przez ekipę na co dzień pracującą w TV.

Do tej pory jedyną możliwością nabycia Projektu Uwodziciel w wersji DVD było jego kupno za 497zł. Każda z płyt DVD dotyczy innego tematu:

1 – Fundamenty,
2 – Jak uwodzić na ulicy, w galerii lub komunikacji miejskiej,
3 – Jak uwodzić w klubach, pubach i dyskotekach,
4 – Wszystko o seksualnej wartości,
5 – Jak zbudować szczęśliwy związek lub znaleźć sobie kochankę,
6 – Uwodzenie w praktyce

 

 

jpd-nowe

Apple-MacBook-oretyTo najlepszy z moich wszystkich kursów, który cieszy się ogromną popularnością. Otrzymasz dostęp do platformy wideo z najbardziej rozbudowaną wersją kursu. Nauczysz się wszystkiego o płci pięknej: o odpowiednim sposobie myślenia, początku znajomości, rozmowie, randce, związku, o seksie, trójkątach, wielokrotnych trójkątach oraz o budowaniu relacji fuckfriends.

Jest to pierwszy taki kurs, który w całości został nagrany wraz z moją asystentką. Dzięki temu każdy z tematów jest przedstawiony także z punktu widzenia kobiety. Ta wiedza to prawdziwy skarb!

ksiazka

ksiazka jak poderwac dziewczyneJak podrywać dziewczyny: Dlaczego one sypiają z nim, a nie z Tobą i jak to zmienić?

Przeczytasz o kobietach i uwodzeniu z naukowego i biologicznego punktu widzenia. Dowiesz się w jaki sposób uwodzą wszyscy faceci i dlaczego powinieneś robić coś odwrotnego. Nauczysz sie jak ofiarować kobiecie seksualną wartość, dzięki czemu zdyskwalifikujesz całą konkurencję.

Książka ta zawiera także ogrom wiedzy na temat seksu, kobiecego systemu obronnego, kobiecych fantazji i wielu innych.

Spis pozostałych bonusów:

 • Zestaw 6 płyt DVD – Projekt Uwodziciel – WARTOŚĆ 497zł
 • Książka ‚Seksualna atrakcyjność’ – WARTOŚĆ 37zł
 • Kurs Jak poderwać dziewczynę krok pokroku – WARTOŚĆ 399zł
 • Regularne konsultacje z trenerem WARTOŚĆ: Bezcenne
 • Dostęp do zamkniętej części forum – tylko dla kursantów
 • Nadzór nad dalszym rozwojem oraz pomoc w codziennych sytuacjach związanych z kobietami,
 • Pomoc w wykreowaniu własnego stylu i wizerunku,
 • Unikalna niespodzianka

szczegoly

Cena:

Kurs jednoosobowy
3 dni (pt.-niedz.)
Kurs dwuosobowy
3 dni (pt.-niedz.)
2970zł/os 1970zł/os

 

Zapisy lub pytania: kontakt@orety.pl | Telefon: 796 059 009 | Formularz kontaktowy: Kliknij tutaj!

Miejsce: Prowadzę szkolenia we wszystkich większych miastach Polski oraz w Europie. Napisz do mnie maila, a podam Ci szczegóły

PS. Wielu moich kursantów to faceci w związkach lub sławne osoby, dla których dyskrecja jest absolutnym priorytetem. Gwarantuję Ci 100% dyskrecji. Nikt nie dowie się o naszym spotkaniu.

PS2. Zdecydowana większość rzeczy, które usłyszysz na szkoleniu nigdy nie była przeze mnie w żaden sposób opublikowana (i nie będzie). Ta wiedza jest zbyt cenna, by była dostępna za darmo. Ponadto Ty będziesz miał pewność, że dostajesz unikalne koncepty, które są perełkami wśród morza ogólnodostępnej teorii.

PS3. Jeżeli wciąż się wahasz lub nie wiesz jaki kurs wybrać lub który trener będzie dla Ciebie najlepszy, przeczytaj ten artykuł: Kurs uwodzenia: 12 porad, by nie wtopić i wybrać dobrego trenera

niezadowolony

szkolenie z uwodzenia gwarancja

Pomogłem już naprawdę wielu facetom z najróżniejszymi problemami, co tylko umocniło mnie w przekonaniu, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby wyjścia. Dlatego jestem pewny, że niezależnie od stopnia, w którym radzisz (lub nie radzisz) sobie z kobietami, czy problemu jaki masz – jestem w stanie Ci pomóc.

Jeżeli po wspólnie spędzonym weekendzie dojdziesz jednak do wniosku, że nie nastąpił żaden progres i nie nauczyłeś się niczego nowego – zwrócę Ci koszty szkolenia. Tak, dobrze przeczytałeś. Daję Ci 100% gwarancję zwrotu poniesionych kosztów w przypadku niezadowolenia. Widzisz więc, że tak naprawdę nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać!

Jedna myśl nt. „
KURS UWODZENIA

 1. Pingback: Jak wygląda kurs uwodzenia od środka? (fotorelacja)

Możliwość komentowania jest wyłączona.