Zaproszenie na:

Męskie Wieczory

Cykl warsztatów online, podczas których usłyszysz wykłady na pytania, które sam wcześniej zadasz 

Czym są Męskie Wieczory?

Męskie wieczory to spotkania warsztatowe o charakterze coachingowym dla mężczyzn, podczas których przerabiane będą wszelkie aspekty bycia mężczyzną – od radzenia sobie z emocjami i codziennymi wyzwaniami, poprzez wszystkie etapy relacji i związków z kobietami, kończąc na odwadze, pewności siebie i poczuciu wartości. 

Co zyskasz?

 • Paliwo do działania na cały tydzień,
 • Głębsze spojrzenie na siebie, emocje, uczucia, męską drogę, życie oraz kobiety,
 • Zmianę perspektywy i postrzegania codziennych spraw i wyzwań
 • Wskazówki, strategie oraz narzędzia, abyś uwolnił się od problemów w związkach i relacjach z ludźmi

Jaki jest cel tych spotkań?

 • Zainspirować Cię do działania oraz wychodzenia ze strefy komfortu
 • Doprowadzić Cię do miejsca, w którym czujesz się atrakcyjnym i wartościowym facetem i tak jesteś postrzegany przez kobiety i ludzi
 • Dać Ci poczucie, że nie jesteś sam w tym, przez co przechodzisz
 • Zachęcić do stawania się coraz lepszym człowiekiem i mężczyzną
 • Obudzić w Tobie ochotę, abyś szedł w kierunku realizacji swoich celów oraz stawał się coraz odważniejszym i pozytywniejszym gościem z ‚jajami’
 • Dać Ci narzędzia i zrozumienie, które zaprowadzą Cię do wyższej jakości życia (uwolnienia się od problemów i cierpień), lepszego samopoczucia oraz swobody w relacjach z kobietami

Realizacja Waszego pomysłu!

Wielu mężczyzn, z którymi współpracowałem, wspominało, że chcieliby regularnych spotkań w męskiej energii,  podczas których nie ma narzekania na świat i kobiety, tylko dzięki którym mają więcej energii, są zainspirowani i podniesieni na duchu.

Twierdzili, że przydałyby im się regularne spotkania w bezpiecznym męskim gronie, podczas których zostałyby omówione te wszystkie tematy, o których na co dzień nie mają z kim porozmawiać.

Mówili również, że dzięki tym spotkaniom mogliby ruszyć z miejsca, doładować baterie, sprawdzić czy zmierzają we właściwym kierunku oraz pozytywnie się nastroić.

Dlatego wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, powstały Męskie Wieczory, czyli cykl cotygodniowych spotkań online, które poszerzą Twoją perspektywę, pomogą się rozwinąć i stać mocniejszym facetem!

Masz wpływ na omawiane tematy!

Każdy uczestnik otrzyma link do formularza, w którym zaproponuje temat, podzieli się swoim aktualnym wyzwaniem lub zada pytania na temat obecnych problemów w relacjach, związkach oraz życiu. 

Następnie pytania zostaną pogrupowane według kategorii (np. związki, kwestie łóżkowe, poczucie wartości, poznawanie kobiet, działanie i prokrastynacja, pewność siebie, ciało i zdrowie, stres i emocje, praca z przekonaniami itp.) i podzielone na ilość spotkań w miesiącu.

Spotkania będą w formie wykładu wraz z różnymi ćwiczeniami (ze względu na większą ilość osób nie będzie to wspólna dyskusja – wszyscy uczestnicy będą mieli wyciszone mikrofony) o wszelkich aspektach bycia odważnym, zadowolonym i radzącym sobie w życiu mężczyzną. Prowadzący będzie rozwijał tematy i zagadnienia, które zostały wcześniej wysłane.

Forma pracy

Wszystkie tematy będziemy omawiali na konkretnych przypadkach, dzięki czemu zyskasz ogromną, praktyczna i życiową wiedzę, dużo pomysłów oraz idei, które zostaną w Twojej podświadomości, aby przypomnieć się wtedy, gdy będziesz miał w życiu podobne wyzwanie.

Zobaczysz, jak w praktyczny i zdrowy (win-win) sposób rozwiązywać codzienne wyzwania.

Kontekstem teoretycznym będzie wiedza z psychologii, psychiatrii oraz rozwoju świadomości wg nauk Dr. Davida Hawkinsa.

Kontekstem praktycznym będzie doświadczenie własne oraz z 13 letniej pracy z mężczyznami w zakresie coacha i trenera relacji.

Męskie Wieczory są dla mnie czymś wyjątkowym. Zawsze jak dostaję email przypominający o wieczornym spotkaniu odczuwam wewnętrzną radość 🙂 Poniedziałek od razu wydaje mi się pozytywnym dniem. Wiem, że zakończy się on inspirującym i wiele wyjaśniającym w moim życiu spotkaniem. Wiele pytań na które szukałem przez długi czas odpowiedzi nagle rozwiewa się. Spotkania te są dla mnie mega ważne. Rozwijają mnie wewnętrznie i skłaniają do przemyśleń czy refleksji. Sam nigdy bym nie doszedł do niektórych wniosków. Dzięki nim rozumiem i czuję się mentalnie dużo lepiej. Dziękuję.

Tomasz

Dla kogo?

Spotkania są dla mężczyzn w każdym wieku i stanie cywilnym (zarówno dla singli, jak i mężczyzn w związkach czy małżeństwach), dla których ważne jest, aby kierować się w życiu uczciwością, odpowiedzialnością oraz szacunkiem dla kobiet. 

Spotkania będą miały charakter prowokatywny, ponieważ największy wzrost robimy wtedy, gdy z akceptacją przyglądamy się naszemu wnętrzu oraz kwestionujemy to, w co do tej pory wierzyliśmy.

Wiele z kwestii, które usłyszysz, mogą podważyć Twój dotychczasowy światopogląd oraz co za tym idzie, sprowokować w Tobie reakcje emocjonalne. W ten sposób szybciej odkrywamy prawdę na temat wewnętrznych mechanizmów, dzięki czemu przyśpiesza nasz proces rozwoju.

Przede wszystkim dziękuję Ci za zorganizowanie tego projektu. Mam poczucie, że to było naprawdę wartościowo spędzone 10 godzin i poruszyliśmy masę tematów kluczowych dla relacji w sposób praktycznie niespotykany nigdzie indziej. Sposób, w jaki opowiadasz, pozwala mi poczuć dużo empatii do siebie i innych i bardzo pomaga w kształtowaniu bardzo pozytywnego (a jednocześnie w pełni odpowiedzialnego) spojrzenia na świat. Świetne jest też to, jak potrafisz naciskać na czułe punkty w kwestii naszego egoizmu, przywiązania bądź pragnień – takie momenty pokazują, nad czym warto w najbliższym czasie popracować 😉

Grzegorz

Prowadzący

orety main kadr
 • Trener Relacji z 13-letnim stażem
 • Od 2010 r. przeprowadził setki kursów przełamywania się
 • Szkolił mężczyzn z kilku kontynentów i kilkunastu krajów
 • Stworzył 4-stopniowy proces przełamywania się oraz 30-dniowy program przemiany
 • Co roku podczas wakacji organizuje Męskie Obozy
 • Prowadzi warsztaty, seminaria, wykłady oraz coachingi, konsultacje i sesje pracy z emocjami
 • Uczy swobodnych relacji – opartych o szacunek, szczerość i uczciwość
 • Jest 100% praktykiem, a nie teoretykiem
 • Specjalizuje się w pracy na poziomie przyczyny (samoocena, emocje, przekonania, podświadomość)
 • Poznał relacje z kobietami z każdej strony – zarówno jako singiel poznający setki kobiet, jak i oddany mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci

Nowa wersja (od lutego 2024)

Każdy uczestnik otrzyma ankietę dotyczącą obecnych wyzwań, blokad i ograniczających przekonań (która stanowi ćwiczenie samo w sobie).

Tym samym wzrośnie jakość procesu, gdyż spotkana będą jeszcze bardziej 'skrojone na miarę’ (wszystko anonimowo).

Dodatkowo (jak do tej pory) będzie możliwość proponowania tematów oraz zadawania pytań. 

Szczegóły

Terminy spotkań w lutym: 

05 luty – godz: 20:00 – 22:00 
12 luty – godz: 20:00 – 22:00 
19 luty –  godz: 20:00 – 22:00 

26 luty –  godz: 20:00 – 22:00 

(Jeżeli nie będziesz mógł wziąć udziału, w dniu następnym otrzymasz nagranie ze spotkania do odsłuchania)

Platforma: Google Meet (nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, wystarczy kliknąć w link) – możesz pozostać anonimowy

Rodzaj urządzenia: Telefon, tablet, komputer z dostępem do internetu

Czas trwania: ok 2 h

Cena: 200 zł (za cały miesiąc, tj. 4 spotkania + nagrania)

Istnieje możliwość wystawienia faktury

Formularz zgłoszeniowy

Aby dokonać rezerwacji, wypełnij poniższy formularz

  Regulamin

  1. Spotkania są dla osób zdrowych, które nie leczą się na żadne choroby psychiczne (depresja, nerwice, choroba dwubiegunowa, schizofrenia itp.), nie korzystają z opieki lub terapii psychiatrycznej oraz nie zażywają leków typu antydepresanty czy psychotropy.

  2. Spotkania są wyłącznie dla mężczyzn, dla których najważniejsza jest uczciwość oraz szczerość wobec kobiet. To oznacza zero manipulacji, socjotechnik, perswazji, uwodzenia, okłamywania czy wykorzystywania. Będziemy uczyli się, jak budować dojrzałe i pozytywne relacje z ludźmi i kobietami – oparte na uczciwości i odpowiedzialności.

  3. Podczas spotkań może pojawić się u Ciebie emocjonalny dyskomfort, gdy prowadzący będzie omawiał poszczególne tematy oraz kwestionował Twój dotychczasowy światopogląd. Ten proces jest całkowicie naturalny.

  4. Spotkania będą nagrywane w formie audio. Nagrania są wyłącznie do użytku własnego, proszę ich nie rozpowszechniać w żadnej formie. Prowadzący nie wyraża zgody na nagrywanie spotkania w formie audio czy wideo przez uczestników.

  5. Z racji większej ilości osób, nie będzie to wspólna rozmowa, jak w przypadku spotkań ze znajomymi. 

  Męskie Wieczory będą miały charakter warsztatowy – Kamil na podstawie odpowiedzi z ankiet będzie przeprowadzał wykłady wraz z różnymi ćwiczeniami. 

  Mikrofony uczestników będą wyciszone, jednak będzie dostępny czat do dodatkowych pytań, wniosków i przemyśleń.

  Posłuchaj podcastu

  Męski Wieczór dorobił się własnego podcastu! 

  Teraz możesz posłuchać niektórych fragmentów (tych najbardziej poprawnych politycznie) na swojej ulubionej platformie podcastowej.

  Spotify

  Kliknij w logo, aby otworzyć podcast na platformie Spotify

  Apple Podcast

  Kliknij w logo, aby otworzyć podcast na platformie Apple Podcast

  YouTube Podcast

  Kliknij w logo, aby otworzyć podcast na platformie Youtube Podcast  Archiwalne spotkania

  Istnieje możliwość zakupu nagrań do spotkań archiwalnych (Bardzo polecam!)

  Październik 2023 – Link do płatności

  • Jak długo rozmawiać z kobietą, kiedy się wycofać, aby nie być natarczywym?
  • Dlaczego o kobiety się nie 'walczy’?
  • Kobieta odrzuca propozycje spotkań i ucina kontakt
  • Przełamywanie bariery dotyku na spotkaniu
  • Lęk przed wyjściem na dziwnego
  • Udane życie seksualne
  • Jak dogadać się w łóżku
  • Stawienie czoła strachowi
  • Różnica między zakochaniem, a miłością. Czy istnieje miłość bez zakochania, co zrobić aby zakochanie przerodziło się w miłość
  • Skąd wiem, że ta partnerka jest tą 'jedyną’?
  • Lęk, że wchodząc w związek, nie wykorzystam innych 'okazji’
  • Czerwone flagi w relacjach z kobietami – czy warto czytać o niebezpieczeństwach ze strony kobiet?
  • Stawianie granic w związku
  • Jak być dorosłym, dojrzałym mężczyzną
  • Poczucie zagrożenia przy innych mężczyznach, brak zaufania i zablokowana męska energia
  • Komunikacja w związku
  • Poczucie bycia oszukanym w związku, brak zaufania do partnerki, wątpliwości na temat kontynuacji związku
  • Problem z nawiązywaniem intymnych relacji z kobietami
  • Zniechęcenie do poznawania kobiet – sytuacja, w której kobiety nie chcą kontynuować znajomości
  • Lęk przed utratą wolności w związku
  • Byli partnerzy łóżkowi kobiety – jak sobie z tym poradzić
  • Niskie poczucie wartości, czucie się niewyjątkowym, gorszym, niewystarczającym
  • Kompleks wzrostu – jak się od niego uwolnić
  • Kiedy zakończyć związek?
  • Dysfunkcja erekcji

  Listopad 2023 – Link do płatności 

  • Jaka jest instrukcja stawania się mężczyzną? (panowanie nad emocjami, branie na siebie odpowiedzialności, proces wybaczania, dyscyplina umysłu, inspirująca postawa lidera itp)
  • Jak przestać czuć zagubienie i robić to, co trzeba?
  • Czy utrzymywać kontakt z toksycznymi rodzicami? Na czym polega przerobienie dzieciństwa i zamknięcie przeszłości?
  • Konsekwencje prób zmieniania ludzi
  • Jakie są kryteria sensownego wejścia w związek (obszerny temat) – który związek jest sensowny, jaki związek nie ma sensu, jak się dopasować, na co zwracać uwagę przy wyborze partnerki itp
  • Na czym polega teoria: gdy mężczyzna jest gotowy, wtedy znajdzie się partnerka
  • Co zrobić, gdy partnerka przejawia niedojrzałe zachowania? Kończyć związek czy próbować zmienić jej myślenie?
  • Co w sytuacji, gdy kobiece ciało zmieniło się w związku/małżeństwie i już nas nie pociąga?
  • Wpływ polityki i serwisów informacyjnych na podświadomość – jakie jest rozwiązanie, aby być na bieżąco i nie programować umysłu?
  • Jak utrzymać zdrową sylwetkę po 30?
  • Wewnętrzny sabotaż (bardzo ważny i mocny temat!) – mechanizm poczucia winy, niezasługiwanie, niskie poczucie wartości, rezygnacja z wyższej jakości życia, karanie siebie 
  • Uzależnienie od alkoholu – jak działa, z` czego się bierze, jak sobie poradzić 
  • Zazdrość w związku i emocjonalne przywiązanie/uzależnienie (zakochanie się)
  • Strach przed odrzuceniem
  • Teoria wymagającej partnerki – dlaczego taka partnerka (w kontekście trzymania się określonych zasad i wartości) jest dobrym wyborem?
  • Jak dyscyplinować umysł (obszerny temat) – kiedy umysł jest zdyscyplinowany, jak go trenować, jak odczuwać więcej spokoju na co dzień, jak panować nad popędami
  • Wyjaśnienie jaki wpływ ma strach, z czego wynika i dlaczego zatrzymuje nasz rozwój 
  • Fałszywa teoria, aby nie dawać za wiele wartości/miłości, by kobieta nie odeszła (ważny temat – podświadome traktowanie kobiet jak wroga)
  • Dlaczego nie mając długo partnerki, zdolności łóżkowe mogą 'osłabnąć’?
  • Hipergamia (bardzo ważny temat – szeroko opisany – w kontekście szkody, jaką robi te teoria)
  • Jak nie stać się przysłowiowym 'pantoflem’  (ważny temat, szeroko opisany)
  • Jak przygotować się na święta, aby wyjątkowo je przeżyć?
  • Tantra i przestroga przed warsztatami tantrycznymi
  • W jakich miejscach poznawać kobiety, gdy mężczyzna nie ma znajomych?
  • Na czym polega atrakcyjność – dlaczego niektórzy mężczyźni mają łatwość z kobietami, a inni nie?
  • Mit mięśni i pieniędzy, a poznawanie kobiet i udane relacje
  • Taktyki nieodbierania telefonu oraz postawa samca alfa

  Grudzień 2023 – Link do płatności 

  • Jak i o czym rozmawiać z kobietami, gdy nie mam doświadczenia? Jak czerpać radość w interakcjach z kobietami?
  • Wyjaśnienie psychologicznej teorii szukania w kobietach matki
  • Dlaczego ludzie wchodzą w związki w wyniku podświadomego systemu wierzeń?
  • Na czym polega świadomy rozwój w relacjach damsko-męskich?
  • Na czym polega zasada lustra w związku?
  • Wyjaśnienie teorii przyciągania się przeciwieństw
  • Jaka jest rola kobiety w życiu mężczyzny i mężczyzny w życiu kobiety?
  • Jak być dobrym partnerem? (szeroko omówiony temat)
  • Czy szczerość na początku relacji to dobry kierunek? 
  • Jak zbudować harmonijny związek?
  • Przerobienie wewnętrznej samotności
  • Po czym poznać, że przekroczyło się czerwoną linię uzależnienia łóżkowego, a po czym poznać dobry kierunek w tych kwestiach?
  • Przepracowywanie się na własne życzenie, a forma wymierzania sobie kary
  • Dlaczego człowiek spożywa alkohol/używki?
  • Jak komunikować się w związku?
  • Na czym polega zmienianie partnerki, a wymaganie trzymania się ustalonych zasad?
  • Zmęczenie i irytacja przy kobietach wynikająca z dużej ilości odmów. Czy to prawda, że kobiety mają łatwiej?
  • Jak starać się w kontekście kobiet? Nastawienie na zdobywanie kobiet – do czego prowadzi?
  • Wewnętrzny brak i jak sobie z nim radzić
  • Uzewnętrznianie się przed partnerką. Oznaka słabości czy dojrzałości?
  • Pójście na kompromis w związku – słabość czy dojrzałość?
  • Co jest ważne dla kobiety?
  • Naprawianie sytuacji – czy warto?
  • Poczucie wszechogarniającego smutku i beznadziei – od czego zależy czy będzie chwilowe czy trwałe?
  • Strach przed zagadaniem, nogi z waty, potrzeba trzymania fasonu i milion pomysłów,
  • Jak poczuć się luźno przy kobietach?
  • Jak pozbyć się oficjalnych zachowań w kontaktach z kobietami?
  • Jaką wybrać motywację, aby zbudować sylwetkę? Pragnienie podobania się kobietom
  • Jak być bardziej zabawnym?
  • Jak skutecznie zabezpieczyć się w sytuacji łóżkowej
  • Jak prawidłowo i kompletnie planować cele i wytrwale je realizować (obszerny temat)
  • Wpływ ojca na zachowanie kobiety w dorosłym życiu na przykładzie ojca alkoholika
  • Dominacja w związku, bycie badboyem i tzw. kobiece testy – ważny temat (obalenie tych mitów)

  Styczeń 2024 – Link do płatności 

  • Kluby/dyskoteki: specyfika i rodzaje klubów, jak się zachowywać, jak poznawać kobiety, z jakim nastawieniem, jak się ‚wyluzować’, co robić, gdy pojawi się stres

  • Planowanie i osiąganie celów na najbliższy rok i przyszłe lata

  • Czy warto uczyć się komunikacji z książek

  • Gdzie jest kompromis, a gdzie słabość w relacji

  • Skąd bierze się wyniosłość, pogarda i niechęć w stosunku do kobiet, od mężczyzn z bogatym życiem seksualnym? Dlaczego nie potrafią się tym cieszyć?

  • Dlaczego nie potrafię zrezygnować z technik uwodzenia na randkach?

  • Kiedy wydłużamy proces leczenia tęsknoty i bólu po rozstaniu?

  • Jak potoczy się relacja z kobietą z niskim poczuciem wartości?

  • Różnica w kierowaniu się rozsądkiem, a emocjami w przypadku propozycji seksualnej od zajętej kobiety

  • Jak umysł czaruje się/fiksuje na jednej kobiecie, w wyniku czego inne go nie interesują?

  • Czy kobiety w tych czasach mają tak wiele przejść? Dlaczego ludzie nie układają swojego wnętrza? Dlaczego spotykam takich ludzi i jak do tego podchodzić?

  • Czy prawo przyciągania, manifestacji działa i na jakiej zasadzie?

  • Przekleństwa i ich prawdziwe znaczenie

  • Jak i kiedy najlepiej po raz pierwszy zainicjować spotkanie z dziewczyną w domu? Jak w luźny sposób zaprosić dziewczynę do domu?

  • Czy tak naprawdę jest akceptacja?

  • Mój umysł wariuje od tęsknoty i myśli o tym co i z kim może robić moja ostatnia partnerka. Jak sobie z tym poradzić?

  • Co zrobić, gdy nie ciągnie mnie do innych ludzi, nie chce mi się spędzać z nimi czasu? Czy trafiam na nieodpowiednich ludzi czy ja taki jestem?

  • Szukam kobiety do związku, ale nie chce mieć dzieci w ciągu kilku najbliższych lat. Jak to się ma do poznawania kobiet?

  • Teoria wywierania efektu wow na kobietach, aby chciały nawiązywać głębsze relacje

  • Teoria rozmawiania z kobietą po to, aby wzbudzić w niej emocje i zainteresować swoją osobą

  • Jak doprowadzić do sytuacji intymnej z dziewczyną, gdy ma opory?

  • Czy można sobie zaufać na nowo (była partnerka), nawet jeżeli wcześniejszych relacja była oparta na zachowaniach samolubnych?

  • Czy jeżeli kobiet mówi albo uważa, że zamknęła pewien rozdział to znaczy, że nie ma jakiejkolwiek opcji na zmianę jej uczuć/emocji?

  • Czy i jak rozmawiać na temat medytacji czy tego, co robię w wolnym czasie, aby to było zrozumiałe dla drugiej osoby?

  • Czy jeśli odpuszczę kontrolę to nie będę miał jakichkolwiek efektów w relacjach z kobietami?

  • Jak przezwyciężyć zniechęcenie wchodzenia z kobietami w głębsze niż koleżeńskie relacje i interakcje?

  • Bycie autentycznym i przestanie bycia miłym. O co w tym tak naprawdę chodzi?

  • Czy warto mieszkać z kobietą?

  • Dlaczego nie warto korzystać z uwodzenia nawet w dobrych intencjach. Czy to nie jest tylko narzędzie?

  • Odeszła, bo był dla niej ‚za dobry’, jak interpretować tego typu relacje?

  • Co tak naprawdę oznacza kochać kobiety, kochać drugiego człowieka, co oznacza akceptacja?

  • Skąd mam wiedzieć czego kobieta potrzebuje i czy robię wszystko dobrze?