Kto to, ten O'rety?

Jak to się wszystko zaczęło, co najważniejszego zrozumiałem i jak wygląda obecna sytuacja?

Cześć,

Dzięki, że tu zajrzałeś!

Pozwól, że w kilku zdaniach opowiem Ci pewną historię:

Na imię mam Kamil, a O’rety to ksywka, która powstała ok 10 lat temu, gdy pracowałem jako trener uwodzenia.

Kiedyś

Zanim zacząłem doradzać innym, przez kilka lat sam próbowałem odnaleźć się w temacie relacji damsko-męskich.

Zaczynałem jako zakompleksiony, niedoświadczony i niepewny siebie chłopak. Po niezliczonej  ilości prób i porażek, zaczęły układać się pierwsze cegiełki. Tematyka rozwoju osobistego i relacji damsko-męskich wciągnęła mnie na całego i na wiele lat stała się moją pasją.

Dotychczasowe życie zmieniło się nie do poznania. Zacząłem pracę jako trener uwodzenia w jednej z pierwszych szkół uwodzenia w Polsce. Prowadziłem bloga, w którym skrupulatnie opisywałem historie poznawanych kobiet. Co weekend, podczas kursów uwodzenia, uczyłem tego jak podrywać, uwodzić, pokonać nieśmiałość i stać się pewniejszym siebie facetem. 

Prowadziłem kursy w Polsce oraz za granicą. Pracowałem z facetami wielu różnych narodowości, którzy na szkolenia przylatywali z całego świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada itd). Przeprowadziłem ich kilkaset. Od seminariów, letnich i zimowych obozów, po warsztaty, wykłady, szkolenia grupowe i indywidualne.

W międzyczasie, chcąc podnosić swoje kwalifikacje (i wciąż nieświadomie szukając siebie), zgłębiałem kolejne nurty psychologii, rozwoju osobistego i coachingu. Z czasem te dziedziny stały się dla mnie niewystarczające, co zaprowadziło mnie do poszukiwań w sferze rozwoju duchowego, które nieprzerwanie trwają do teraz.

W tym czasie doświadczyłem wielu głębokich przełomów osobowości, a największym z nich było odkrycie, że uczenie się uwodzenia nie przybliża do kobiet, tylko od nich oddala. Zacząłem dostrzegać, że potrzeba dominowania, zdobywania i uwodzenia jest destrukcyjna i bardzo ogranicza potencjał, który w nas drzemie.

To zapoczątkowało podróż do wewnątrz i proces uwalniania się od postrzegania kobiet przez pryzmat obiektu seksualnego, potrzeby kontrolowania, dominowania oraz od strachu przed samą miłością, której nieświadomie przez lata w kobietach poszukiwałem.

W konsekwencji porzuciłem stare życie i przestałem uczyć uwodzenia, co zostało wynagrodzone wspaniałą żoną, cudownym synem i rozumieniem relacji na poziomie, który nigdy wcześniej nie był dla mnie dostępny.

Film Dokumentalny "Spowiedź Uwodziciela"

Jeżeli powyższa historia Cię zainteresowała,  zapraszam do filmu dokumentalnego, który znacznie szerzej ją opisuje. Zobaczysz w nim fragmenty szkoleń, rozmów z dziewczynami, życia rodzinnego oraz bogato ilustrowaną opowieść o kolejnych etapach rozwoju.

Teraz

Aktualnie dzielę się zgromadzoną wiedzą i doświadczeniem jako trener relacji. Wspieram kobiety oraz mężczyzn w odzyskaniu własnej mocy.

Jednym z największych odkryć było zrozumienie, że na głębszym poziomie mechanizmy relacji są wszędzie takie same.

Tym samym na co dzień doradzam kobietom oraz mężczyznom zarówno we wszystkich etapach relacji damsko-męskich, jak i w relacjach z ciałem, pieniędzmi, otoczeniem i całą sferą mentalną, duchową i emocjonalną.

Intencją, która przyświeca tej pracy jest uwolnienie się od tego co negatywne oraz odkrycie szczęścia, które nie zależy od żadnego zewnętrznego czynnika.

Kamil „O’rety”

Kontakt

Kto pyta, nie błądzi. 

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie czy propozycje współpracy, napisz do mnie.