Przyśpieszam sukces w relacjach!

W co wierzę? Jaka jest moja misja? 

Czym się zajmuję?

Dostarczam praktyczną wiedzę o budowaniu szczęśliwych relacji na każdym z jej etapów: od tzw. przełamania się, podrywu i randkowania, poprzez związek, małżeństwo i wychowanie dzieci.

Edukuję mężczyzn jak stać się przysłowiową ‚szóstką w totolotka’ dla kobiety – pewnym siebie, dojrzałym i świadomym facetem.

Jak postrzegam relacje?

Wychodez z założenia, że szczęśliwy związek to relacja dwóch szczęśliwych osób. Przeprowadzam mężczyzn krok po korku przez proces odkrywania wewnętrznej mocy, odwagi i prawdziwej męskości.

Nie traktuję relacji powierzchownie, tylko pokazuję prawdę na temat ukrytych mechanizmów, które nimi rządzą. Uczę jak mieć wybór i świadomie tworzyć związki, zamiast wchodzić w tzw. przypadkowe relacje.

Tłumaczę relacje od ‚środka’, dając konkretne i praktyczne narzędzia jak zmienić przyczynę tego kim jesteśmy i jak wygląda nasze życie.

Co jest moją misją?

Moją misją jest nauczyć jak najwięcej osób swobodnego nawiązywania relacji i budowania związków, które są radosną przygodą.

Szczęśliwy i spełniony mężczyzna to fundament pozytywnego związku i wzór męskości dla przyszłych dzieci.

Jestem głęboko przekonany, że każdy z nas może wybrać, jak chce, aby wyglądało jego życie. Wierzę, że każdy człowiek jest cenny i wartościowy oraz ma w sobie ogromny potencjał. Wystarczy go odkryć i nauczyć się z niego korzystać.

Kieruję się zasadą win-win. Gdy podstawą relacji jest uczciwość, wzajemna akceptacja i zaufanie, każdy wygrywa.

Dziękuję za zaufanie dotychczasowych klientów! Dziękuję za wszystkie polecenia, pozytywne opinie oraz rekomendacje!

Marka O’rety to wynik 12 lat praktycznego doświadczenia na rynku relacji damsko-męskich. Z moich usług skorzystało setki facetów, często przylatujących z różnych stron świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada, Europa). Organizuję seminaria, warsztaty, letnie i zimowe obozy, wykłady, konsultacje, szkolenia grupowe i indywidualne.

Umożliwiam także naukę online, za pośrednictwem kursów, poradników oraz transformujących programów.

Moim celem są cele moich klientów! Robię wszystko, co w mojej mocy, aby moi klienci odnieśli sukces w relacjach!

Jeżeli masz jakieś pytania, sugestie czy propozycje współpracy, napisz do mnie.

Kamil „Orety” Kuc