Niezapomniana przygoda

Męski Obóz Sopot 2023

Męski Obóz to połączenie:

arrow
01
circle-cropped
WAKACJI NAD MORZEM

arrow
02
Projekt bez nazwy
INTENSYWNEGO KURSU PRZEŁAMYWANIA SIĘ

03
orety wykład-2
PRACY WEWNĘTRZNEJ

Co zyskasz?

LETNI OBÓZ 2023

Zapraszam Cię na Niezapomnianą Przygodę!

Cześć!
To już 13(!) rok z rzędu organizowania letnich męskich obozów! Bardzo dziękuję za zaufanie i rekomendacje wszystkim dotychczasowym uczestnikom! Gratuluję postępów i sukcesów!

Celem kursu jest praktyka przełamywania się w relacjach z kobietami, nauka prowadzenia swobodnych rozmów, zyskanie niecodziennej wiedzy o relacjach damsko-męskich oraz praca z wewnętrznymi z blokadami.

Przez większość dnia będziesz poznawał i rozmawiał z nieznajomymi kobietami, a w międzyczasie będziemy rozmawiali o dojrzałej męskości, wewnętrznym rozwoju oraz szukali wszystkiego, co Cię niepotrzebnie blokuje.

To wszystko w letniej stolicy Polski – Sopocie, w którym czeka na Ciebie morze + słońce + plaża + wakacyjny klimat. Do tego intensywna praktyka przełamywania się + wykłady + ćwiczenia mentalne + wzmacniająca męska atmosfera.

Stopień zaawansowania i wiek nie ma znaczenia (na szkoleniach bywali uczestnicy z zerowym doświadczeniem, jak i Ci po kilku małżeństwach). Najmłodszy uczestnik miał niecałe 20 lat, a najstarszy +50 (także zero wymówek Panowie!).
 
Największe znaczenie ma Twoja chęć przełamania się oraz budowania relacji z kobietami w oparciu o uczciwość i szacunek.
 
Jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom, wyluzować, zrobić dużo praktyki w kilka dni lub potrzebujesz pozytywnego wycisku od kogoś, kto w Ciebie wierzy i nie kupuje Twoich wymówek, gorąco zapraszam!
 

PS. Jeżeli już byłeś, sam wiesz, jak jest. Czeka nas świetny i produktywny czas. Naładujesz ‚baterie’ i zrobisz kolejny duży krok. Jeżeli nie byłeś, a znasz kogoś, kto był – zapytaj go, czy warto. Większość uczestników jest z polecenia kogoś, kto już był.

Czego możesz się spodziewać?

Ogromnej dawki doświadczenia

Prawdopodobnie zdobędziesz więcej doświadczenia, niż przez poprzednie lata razem wzięte

Nieustannych demonstracji

Zobaczysz na żywo, że nawiązywanie znajomości to nic trudnego i można się przy tym dobrze bawić

Sprawdzonej wiedzy

Dowiesz się od czego zależy sukces i jak najszybciej go doświadczyć

Wszechstronności

Ten kurs ma Cię przygotować do każdej sytuacji, dlatego pójdziemy m.in. do galerii czy sklepu

Zastrzyku pewności siebie

Cel tego kursu to odblokować w Tobie jak najwięcej pewności siebie

Wsparcia i opieki 24h

Nie zostaniesz sam. Otrzymasz wsparcie gdy tylko będziesz go potrzebował

Inspiracji i rozwoju

Jak będzie potrzeba, zostaniesz 'kopnięty w tyłek', abyś zaczął działać : )

Wzmacniającego męskiego grona i świetnej zabawy

Nikt ze sobą nie konkuruje, wszyscy się wspierają. Wielu uczestników uważa, że męskie grono to największy plus wyjazdu

Różnorodnych ćwiczeń i zadań

Otrzymasz wiele ćwiczeń, aby zrobić duży progres w krótkim czasie

Program obozu

W tym roku maksymalnie skupimy się na wyrobieniu sobie nawyku działania w myśl zasady 'lepiej się odezwać, mówiąc cokolwiek, niż odpuścić i nie mówić nic’.

Podejmowanie działania jest kluczowe (bez działania nie ma efektów) dlatego skoncentrujemy się na małych, prostych kroczkach, aby wejść w tryb ciągłego podejmowania inicjatywy i nieodpuszczania (abyś był w stanie odezwać się do kobiety, która wpadła Ci w oko we wszystkich codziennych okolicznościach – dworzec, ulica, sklep itp.). W ten sposób małe kroczki doprowadzą do wielkich sukcesów – odwagi, śmiałości i pewności siebie.

Zamiast komplikować, będziemy wszystko upraszczać (bez kombinowania i wymyślnych technik – tylko to, co działa), bo końcowy sukces sprowadza się do Twojego nastawienia, działania i trzymania się kilku kluczowych zasad.

Będziemy wykonywali wiele sprawdzonych i przetestowanych ćwiczeń. Zarówno rano i wieczorem w domu, ale przede wszystkim tych w 'terenie’, tzn. wymagających rozmów z kobietami. Każdego dnia będziemy podnosili poprzeczkę i wychodzili jeszcze bardziej poza strefę komfortu (aby doświadczyć, że nie ma się czego lękać, ponieważ poza strefą komfortu czekają na nas skarby).

Jednocześnie wszystko będzie dostosowane do poziomu każdego uczestnika. Każdy będzie miał swój indywidualny proces, to znaczy, że inne ćwiczenia otrzyma kursant, który ma opór przed odezwaniem się, oraz inne otrzyma ten, który rozmawia już swobodnie.

Ideą obozu jest poznać prawdę na temat naszych prawdziwych blokad, udanych relacji, tego, co działa oraz tego, ile naprawdę możemy osiągnąć, jeżeli przestaniemy serwować sobie te wszystkie wymówki 🙂

To bardzo ważne, aby każdy facet dowiedział się prawdy na temat zakochiwania się, pragnień, zazdrości, tęsknoty, panowania nad energią seksualną, radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, zakładania rodziny, wewnętrznego poczucia braku czy nastawienia, z jakim poznaje kobiety i wchodzi w relacje. To tylko kilka z wielu tematów, które będziemy poruszali.

Nie zawsze usłyszenie tych prawd jest wygodne, dlatego obóz jest dla tych, którzy są na to gotowi – wolą usłyszeć, że gdzieś popełniają błąd/oszukują się, niż tracić czas i tkwić przez kolejne lata w iluzji.

Wśród uczestników panują zasady, że nikt ze sobą nie konkuruje, nie osądza, nie ocenia, tylko wszystkich wspiera i akceptuje takimi, jakimi są.

Dzięki takiej szczerości i otwartości atmosfera ma zupełnie inną jakość. Znasz tych gości kilka dni, a masz wrażenie, jakbyście znali się od lat. Czujesz się przy nich swobodnie, bo macie jeden cel – stać się lepszymi, bez względu na to, na jakim każdy znajduje się etapie.

Najważniejszym celem obozu jest 'wrzucenie na luz’, czyli sprawienie, aby proces poznawania kobiet oraz rozwoju w relacjach był radosną i pozytywną przygodą, bez zmagania i frustracji. Przygotuj się, że przez większość czasu będziesz się dużo śmiał 🙂

Z opinii dotychczasowych kursantów, taki wypad jest jednym z najważniejszych (lub najważniejszym) wydarzeniem w obszarze rozwoju w relacjach w ich życiu.

Twierdzą także, że wiedza, którą nabyli, jest perełką pośród morza ogólnodostępnych informacji o poznawaniu kobiet, relacjach czy męskości. O wielu rzeczach się nie mówi, a według mnie od nich powinno się zaczynać! Na przykład jakie będą wieloletnie konsekwencje kierowania się danym nastawieniem lub stosowania różnych technik? I co z tego, że korzystając z jakiejś taktyki, otrzymasz numer od dziewczyny, jeżeli oddalisz się od wewnętrznego poczucia szczęścia i ściągniesz na siebie emocjonalne problemy w kolejnych latach? 

Dlatego skupimy się nie tylko na osiągnięciu swobody w poznawaniu i rozmawianiu z kobietami (będzie bardzo dużo ćwiczeń i praktyki), ale przede wszystkim na tym, aby Twój rozwój był bezpieczny i prowadził Cię do realnego sukcesu (poczucia spełnienia w relacjach). To szalenie ważne, ponieważ chodzi o całą Twoją przyszłość, a nie kilka najbliższych miesięcy! Wiele rzeczy, które usłyszysz, będą dosłownie bezcenne dla Twojego rozwoju!

*Przypominam, że ten wyjazd jest wyłącznie dla osób, dla których ważne jest budowanie uczciwych relacji z kobietami. Opartych o szczerość, mówienie sobie prawdy i wzajemny szacunek. Nie będziemy się uczyli socjotechnik, manipulacji, słów transowych, metod szybkiego podniecania czy innych trików, aby zbudować sobie harem.

Będziemy się wyłącznie uczyli tego, jak stać się facetem, który ma swobodę w relacjach i jednocześnie nie potrzebuje tych wszystkich magicznych sztuczek (ponieważ w dłuższej perspektywie one po prostu nie działają) 🙂

Co mówią byli uczestnicy?

„Czuje ze mi jaja odrastają, czuje się jak mężczyzna”

„Ten kurs przerósł moje najśmielsze oczekiwania”

„Było naprawdę rewelacyjnie w Sopocie. Każdy dzień był ważny i przynosił coś nowego i przełomowego. Niesamowite doświadczenia”

„Fajne było to szkolenie. Naprawdę było warto”

„Jakbym tego nie przeżył, to dalej siedziałbym w swoich rozkminach. Ten wyjazd już mi się wielokrotnie zwrócił”

HARMONOGRAM

08:00/09:00 POBUDKA, WSPÓLNE ŚNIADANIE LUB RELAKS NA PLAŻY

10%

10:00 ĆWICZENIA MENTALNE - EMOCJE, PEWNOŚĆ SIEBIE, OSIĄGANIE CELÓW

15%

11:00 WYKŁADY NA TEMAT SKUTECZNEGO PRZEŁAMYWANIA SIĘ

20%

12:00 ROZDZIELANIE ZADAŃ I ĆWICZEŃ

25%

12:30 PRAKTYKA NA ULICY, W GALERII, SKLEPACH

30%

20:30 CZAS WOLNY + RANDKI

80%

21:30 ANALIZA DNIA - ĆWICZENIE ZNAJDOWANIA I USUWANIA BLOKAD

85%

22:00 ĆWICZENIA COACHINGOWE, PRACA Z UMYSŁEM I PODŚWIADOMOŚCIĄ / LUB PRAKTYKA WIECZORNA

95%

23:00/00:00 REGENERACJA LUB KLUBY DLA CHĘTNYCH

100%

Zobacz opinie poprzednich kursantów

(Kliknij, aby powiększyć)

Jak było w poprzednich latach?

Tak było w 2015

Tak było w 2016

Tak było w 2017 roku

(kliknij w miniatury i zobacz 30 zdjęć z 2017r)

Tak było w 2018 roku

(kliknij w miniatury i zobacz 50 zdjęć z 2018r)

Tak było w 2019 roku

(kliknij w miniatury i zobacz 50 zdjęć z 2019r)

Tak było w 2020 roku

(zdjęcia z pierwszej edycji)

Tak było w 2021 roku

(kliknij w miniatury i zobacz ponad 40 zdjęć z 2021r.)

Tak było w 2022 roku

(kliknij w miniatury i zobacz 55 zdjęć z 2022r.)

Tak było w 2023 roku

(kliknij w miniatury i zobacz 84 zdjęcia z 2023r.)

A jak będzie w 2023? Przekonaj się i dołącz do nas!

ZAKWATEROWANIE

Będziemy mieszkali pod jednym dachem w dużym mieszkaniu w ścisłym centrum, dosłownie 150 metrów od morza!

Dzięki temu realna długość szkolenia znacznie się wydłuży (wspólne posiłki, przerwy i wiele dodatkowych rozmów). 

Z racji wspólnego zakwaterowania jest to szkolenie typu premium. Spędzamy ze sobą 24h na dobę, co w ogromnym stopniu wpływa na jego efektywność.

Z racji swojej popularności i sezonowości, ceny noclegów w Sopocie są kilka razy wyższe, niż w innych miastach (szczególnie duże mieszkanie w centrum). 

My natomiast mamy dla siebie  apartament w ścisłym centrum – kilka minut pieszo od plaży i ulicy Monte Cassino w doskonałej cenie!

Nocleg za cały pobyt wyniesie Cię tylko 450 zł (za wszystkie noce).

Zobacz zdjęcia naszego apartamentu

Jaka jest Twoja inwestycja?

Oprócz intensywnego i praktycznego kursu, masz również wakacje nad polskim morzem (2w1)

CENA OBOZU:
3470 zł

+ 450 zł (nocleg za wszystkie dni)

Jak zarezerwować miejsce?

1. Poniżej znajdziesz dostępne terminy oraz liczbę wolnych miejsc. Gdy wybierzesz termin, który Ci odpowiada, kliknij w czerwony przycisk ’ REZERWUJĘ’.

2. Zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę transferuj.pl, gdzie wpłacisz zadatek w wysokości 970zł. Dzięki niemu będziesz miał 100% rezerwację miejsca. 

3. Po wysłaniu zadatku, otrzymasz maila z zestawem pytań przedszkoleniowych, dzięki którym będę mógł profesjonalnie przygotować się do naszego spotkania. Dzięki temu kurs będzie skrojony 'na miarę’. Otrzymasz także także wszelkie informacje logistyczne.

13 – 16 lipca

4
Brak wolnych miejsc

10 – 13 sierpnia

4
Brak wolnych miejsc

17 – 20 sierpnia

4
Brak wolnych miejsc

Wciąż nie wiesz, czy ten wypad jest dla Ciebie?

Co roku na bieżąco publikowane są relacje z obozów na Facebookowym fanpage.

We wpisach opisywane jest, co się wydarzyło, jak mijały nam dnie, jakie tematy przerabialiśmy, jak radzili sobie uczestnicy i w jaki sposób opisywali pobyt.

Zachęcam, aby je przeczytać.

(Gdy klikniesz w każde z poniższych zdjęć, zostaniesz przeniesiony do postów na Fb)

Masz pytania? Pisz śmiało!

Nie odpowiada Ci żaden z terminów?
Chciałbyś indywidualne szkolenie?
Nie jesteś pewien czy to szkolenie jest dla Ciebie?
Chciałbyś otrzymać więcej informacji?
Masz jakieś pytania?

Wyślij mi maila: kontakt@orety.pl
Zadzwoń do mnie: 796 059 009

Lub wypełnij formularz po prawej stronie:

Do usłyszenia!
Kamil

  Najczęściej zadawane pytania

  1. Kurs jest dla osób zdrowych, które nie leczą się na żadne choroby psychiczne (depresja, nerwice, choroba dwubiegunowa, schizofrenia itp), nie korzystają z opieki lub terapii psychiatrycznej oraz nie zażywają leków typu antydepresanty czy psychotropy. Kurs jest także dla osób, które nie są uzależnione od alkoholu czy innych substancji odurzających.

  2. Podczas kursu może pojawić się emocjonalny dyskomfort. Możesz odczuwać wszelkie formy stresu – od strachu, po wstyd, złość, bezsilność czy rozczarowanie. Proces, przez który przejdziesz, może być niewygodny i niekomfortowy, ponieważ wymaga nawiązania kontaktu z emocjami, które przez lata były tłumione.

  3. Celem kursu jest konfrontacja z blokadami, a nie ucieczka od nich. Kurs nie uczy tzw. magicznego myślenia (że ktoś zrobi coś za nas lub że nasze blokady znikną magicznie w jeden dzień), tylko pełnej odpowiedzialności za relacje z kobietami.

  4. Podstawową zasadą kursu jest uczciwość względem siebie, prowadzącego oraz kobiet, która rozumiana jest jako bycie szczerym i mówienie prawdy.

  5. Kurs nie jest dla osób, które wybierają nieszczerość czy nieuczciwość względem kobiet. Nie jest także dla osób, które chcą nimi manipulować, zwodzić, okłamywać czy wykorzystywać.

  6. Podczas kursu nie uczymy się jak zdobywać czy uwodzić kobiety, tylko jak budować z nimi świadome i pozytywne relacje oparte na szczerości, uczciwości i odpowiedzialności.

  7. Prowadzący dokłada wszelkich starań, aby kurs spełniał najwyższe standardy, jednak to kursant jest całkowicie odpowiedzialny za efekty i rezultaty podczas oraz po kursie.

  8. Kurs jest dla facetów, którzy nie szukają drogi na skróty, w której nie będą musieli konfrontować się ze swoimi blokadami, bo ktoś zrobi to za nich. Rozumieją, że nie uwolnią się w jeden dzień od tego, co gromadzili w sobie przez kilkadziesiąt lat.

  9. Szkolenie jest możliwością zobaczenia na żywo, jak mogą wyglądać swobodne kontakty z kobietami, ujrzenia swoich blokad, uwolnienia się od części z nich oraz poznania metod i narzędzi, aby kontynuować ten proces we własnym zakresie. 

  Najważniejsze są Twoje chęci, otwarty umysł, gotowość do zmian i dalszych konsekwentnych ćwiczeń oraz wybranie 100% uczciwości. Przyjedź z uśmiechem i bez oczekiwań 🙂

  Jeżeli odczuwasz jakikolwiek stres czy obawy, to wiedz, że to całkowicie naturalne. Większość kursantów podczas kursu opowiada, że stresowali przed przyjazdem, po czym na miejscu okazało się, że nie było czym. 

  To tylko lęk przed nieznanym. On tworzy te wszystkie stresujące myśli i czarne scenariusze. Po wszystkim zawsze okazuje się, że ten lęk kłamał, a osoba śmieje się z wcześniejszego stresu. Nie słuchaj go, a wszystkie negatywne myśli zignoruj 🙂

  Co roku wiele osób mówi, że chętnie by się wybrali na letni obóz, ale z różnych względów nie chcą się rozbierać na plaży.

  Na miejscu okazuje się, że nikomu to nie przeszkadza. Jedni się rozbierają, a inni chodzą w koszulkach przez cały pobyt. Nie ma to żadnego wpływu na efektywność rozmów.

  W grupie panuje atmosfera całkowitej akceptacji. Nikt nikogo za nic nie ocenia, ani nie wyśmiewa. Wszyscy wzajemnie się wspierają. Nie ma przymusu, aby cokolwiek robić. Nie musisz się tym przejmować 🙂

  Podczas obozu nauczysz się znacznie łatwiejszego podejścia do poznawania kobiet i budowania z nimi szczęśliwych relacji, niż uwodząc je. 

  Wbrew powszechnej opinii, nauka uwodzenia nie przybliża do kobiet, tylko od nich oddala. Uwodzenie to kontrola, dominacja oraz przedmiotowe traktowanie. Nie ma w nim miejsca na szczerość czy uczciwość, a tylko w ten sposób można stać się prawdziwie pewnym siebie i szczęśliwym facetem.

  Uczenie się technik uwodzenia sprawia, że facet w długim terminie jeszcze bardziej cierpi i oddala się od szczęścia. 

  Uwodzenie wcale nie jest najprostszą drogą. Wręcz przeciwnie, to ślepy zaułek!

  Istnieje o wiele efektywniejsza, zdrowsza i prostsza droga do sukcesów z kobietami i rozwoju męskości.

   

  Letni obóz to przede wszystkim kurs pewności siebie!

  Każdy z nas ma w sobie taką samą ilość pewności siebie. Jedyne czym się od siebie różnimy to stopniem, w jakim ta pewność jest odblokowana. Jedni czują się pewni, a inni nie. Jednak nawet gdy ktoś nie czuje się pewny siebie, nie oznacza to, że nie ma jej w sobie. Ma, ale jeszcze nie nauczył się jak z niej korzystać. 

  Dlatego w ciągu tych czterech dni dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat pewności siebie: skąd się bierze, gdzie jest ukryta, jak ją odblokować i co zrobić, aby nie znikła. 

  Co więcej, otrzymasz ćwiczenia i zadania, aby ją w sobie poczuć! Gdy zaznasz stanu, w którym czujesz się pewny, znacznie łatwiej będzie Ci do niego wrócić w przyszłości, bo będzie już częścią Twojego doświadczenia. Nie powiesz już 'nie jestem pewny siebie’, bo przypomni Ci się, że jesteś w stanie być pewnym, że masz do niej dostęp non stop – i możesz po prostu ją wybrać. 

  Zrobimy wszystko, aby świetnie się bawić – abyś zrozumiał, że sukces w relacjach z kobietami osiąga się poprzez entuzjazm i radość, a nie złość, strach czy smutek. Będziesz uczył się tego, jak żartować i śmiać podczas rozmów z nieznajomymi dziewczynami. 

  Celem procesu, przez który przejdziesz w trakcie i po kursie, jest doprowadzenie Cię do miejsca, w którym relacje są lekkie, łatwe i przyjemne, a Ty potrafisz swobodnie rozmawiać z kobietami.

  Jednak aby dojść do tego etapu, trzeba przejść przez wszystko, co leży poza Twoją strefą komfortu. Ta zasada jest uniwersalna i dotyczy każdego.

  To znaczy, że podczas kursu może pojawić się emocjonalny dyskomfort i nieprzyjemne stany. 

  Otrzymasz wszelkie potrzebne wsparcie, wiedzę i narzędzia, aby przejść ten proces z jak najlepszym samopoczuciem!

  Gdybym mógł się cofnąć do początków mojego rozwoju i dostałbym wtedy propozycję odbycia takiego szkolenia (wtedy jeszcze takie nie istniały lub ja nie miałem o nich pojęcia), bez chwili zawahania bym na nie poszedł.

  Teraz z perspektywy czasu widzę, że coś, do czego dochodziłem latami, popełniając ogrom błędów, mógłbym osiągnąć znacznie szybciej.

  Mój rozwój przed długi okres był błądzeniem po omacku. Próbujesz różnych rzeczy, testujesz, załamujesz się, znów próbujesz, znów dopada Cię frustracja, bo nie wychodzi, nagle pojawia się sukces… ale po nim znów pasmo porażek. Nim się obejrzysz, zdasz sobie sprawę, że tkwisz w tym już kilka lat i dalej nic nie osiągnąłeś. Liczba porażek i niepowodzeń, która czyha po drodze, może zniechęcić nawet najbardziej zmotywowanego i najwytrwalszego.

  Zupełnie inaczej wygląda rozwój pod czujnym okiem kogoś, kto już przez to przeszedł. Zamiast błądzić i popełniać błędy, możesz od razu obrać dobrą drogę i uczyć się na błędach, które ta osoba popełniła. 

  Pokażę Ci, jak ja to robię oraz powiem wszystko, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć sukces/swobodę w relacjach oraz uwolnić się od wszelkich blokad.

  Będę przy Tobie non stop. Będę Cię wspierał, inspirował i motywował do działania. Pomogę przejść przez wszystko, co będzie się pojawiało.

  Jednak nie zrobię niczego za Ciebie. Otworze przed Tobą drzwi, ale Ty sam musisz przez nie przejść.

  To znaczy, że Twój stres i strach tajemniczo nie zniknie. Będziesz musiał przez niego przejść, poczuć go i się z nim skonfrontować. Dzięki temu, że będę przy Tobie, będzie Ci znacznie lżej, ale nie zrobię tego za Ciebie.

  Ten kurs nie rozwiąże za Ciebie wszystkich problemów, tylko da Ci narzędzia jak to zrobić. Sam przyjazd nie wystarczy, aby kobiety zaczęły Ci się wieszać na szyi 🙂 Trzeba włożyć w to pracę, zarówno podczas kursu jak i później przez kolejne miesiące i lata. Tylko zdyscyplinowana praca nad sobą może doprowadzić do prawdziwych sukcesów.

  Podczas kursów kieruje się zasadą: traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

  Nie będę dawał Ci zadań i sam czekał przy kawie, aż wrócisz i dasz znać jak było.

  Będę Ci nieustannie towarzyszył i na każdym kroku wspierał. Będę obserwował Twoją mowę ciała oraz uważnie słuchał tego, co mówisz, aby wyłapać wszystko, co Cię ogranicza i blokuje. Będę przy Tobie cały czas, otwarty na wszelkie pytania.

  Oczywiście. Tak często, jak tylko będziesz potrzebował.

  Chcę Ci pokazać, że niczym nie różnię się od Ciebie i nie robię niczego, czego Ty nie potrafisz. Będę przy Tobie rozmawiał, abyś mógł uświadomić sobie, że nie ma w tym żadnej filozofii i także jesteś w stanie to robić.

  Większość kursantów uważa, że tzw. demonstracje są jednym z największych atutów tego kursu. Możesz zaobserwować energię, mowę ciała, mimikę, ekspresję, sposób rozmawiania, poruszane tematy itd. Tym samym zobaczysz jak w rzeczywistości mogłaby wyglądać swobodna i kreatywna rozmowa, bez presji i oczekiwań. Zobaczysz w praktyce czym jest postawa win-win.

  Jesteś całkowicie odpowiedzialny za efekty tego kursu. Chciałbym sprawić, abyś już zawsze odczuwał relaks, radość i swobodnie rozmawiał z kobietami, poznawał je i miał z nimi wspaniałe związki. 

  Jednak nikt na świecie nie ma takiej mocy. Nawet gdybym chciał to i tak tylko i wyłącznie Ty jesteś odpowiedzialny za efekty i rezultaty, które przyniesie Ci szkolenie oraz okres po szkoleniu. 

  Jeżeli weźmiesz się do konsekwentnej pracy, to będziesz miał efekty.

  Mogę Ci powiedzieć, co jest możliwe, gdy będziesz stosował się do rad, ale nie jestem w stanie Ci obiecać, że po miesiącu będziesz miał dwie randki tygodniowo, a po trzech znajdziesz sobie żonę. 

  To jest całkowicie indywidualne. Każdy ma inną drogę, inne doświadczenia i inne lekcje przed sobą. Przykładowo jedna osoba ma w sobie metaforycznie 10 kg strachu, a druga 50 kg. Poziom, który ktoś osiągnie po miesiącu, ktoś inny osiągnie dopiero po roku. Tego nie da się przewidzieć, bo zależy tylko od ilości wysiłku i zdyscyplinowanej pracy, którą włożysz w rozwój. 

  To, co jest pewne, to że zasady, które usłyszysz, są uniwersalne oraz gwarantują rezultaty. Trzymając się ich, doprowadzisz do szczęśliwych i swobodnych relacji z kobietami. Jednak moment, w którym to nastąpi, jest zależny od tego, ile czasu włożysz w dalszą pracę nad sobą. 

  Swoboda w relacjach jest naszym naturalnym stanem i wrodzoną umiejętnością. Tak jak BIOS w komputerze, jest naszym pierwotnym oprogramowaniem.

  Jednak nagromadzony strach sprawia, że nie mamy dostępu do tej swobody w relacjach z kobietami i wtedy wydaje nam się, że to nie nie jest dla nas, nie nadajemy się do tego, czegoś nam brakuje (pieniędzy, wyglądu, samochodu) lub naszym przeznaczeniem jest samotność.

  Jednak gdy zaczniesz konfrontować się z tym strachem, on zacznie się zmniejszać.

  Zauważysz, że to tylko strach Cię zaślepiał i tworzył te czarne scenariusze. Relacje z kobietami staną się prostsze i naturalniejsze.

  Dlatego nie musisz uczyć się podrywać, bo już potrafisz to robić, masz w sobie tą umiejętność. Jednak nie pamiętasz jak to się robi i nie potrafisz z niej skorzystać właśnie na skutek strachu.

  Gdy zamiast skupiać się na nauce podrywu, skupisz się na zmniejszeniu ilości strachu, to gdy jakaś dziewczyna wpadnie Ci w oko, nie będziesz się zastanawiał jak ją poznać, tylko zaczniesz to robić.

  To będzie dla Ciebie tak naturalne, jak oddychanie. Zauważ, że nie zastanawiasz się jak oddychać, tylko robisz to automatycznie. Podobnie będzie z poznawaniem kobiet.