Odwaga i pewność siebie

Czy Twoje relacje z kobietami to ciągła, wyczerpująca i frustrująca walka?

Dlaczego dla jednych relacje są lekkie, a dla innych frustrujące?

Sukces w relacjach przychodzi łatwo i bez wysiłku. Nie trzeba niczego specjalnego robić, ani posiadać, aby przyciągać kobiety i mieć z nimi wspaniałe relacje.

A jednak dla wielu facetów relacje z kobietami to niekończąca się męczarnia i mordęga. Są sfrustrowani ciągłymi porażkami, wycieńczeni i bez energii. Odechciewa im się, zanim jeszcze spróbują. Relacje pochłaniają ogrom energii i tylko ich osłabiają.

Jest też grupa facetów, którzy nie muszą nic robić, nie wkładają żadnego wysiłku, a kobiety i związki pojawiają się same. Lekko, prosto i przyjemnie.

Co oni mają, czego nie mają Ci pierwsi?

Właściwe nastawienie! To ono jest JEDYNYM kluczem, cała reszta to wymówka.

Co jest ważniejsze: to, co robisz, posiadasz, czy to kim jesteś?

Chodzi o to, jacy oni są, a nie co robią albo co posiadają.

Jedną z najczęstszych wymówek facetów, którzy nie mają efektów w relacjach, jest brak wysokich zarobków, a co za tym idzie super samochodu, super ciuchów, drogich perfum, nowoczesnego mieszkania itp.

Twierdzą, że za mało posiadają, aby jakaś kobieta się nimi zainteresowała.

Inni twierdzą, że niczym nie wyróżniają się z tłumu, nie robią niczego specjalnego, nie są przedsiębiorcami z sukcesami, znanymi prawnikami, zawodnikami fitnessowymi czy właścicielami studia tatuażu.

Twierdzą, że to, co robią, nie jest wystarczająco atrakcyjne, aby jakaś kobieta się nimi zainteresowała.

Jednak zarówno jedno, jak i drugie to wymówki!

Jedyne źródło sukcesu nie jest w tym co robisz lub co posiadasz, tylko kim jesteś / jakim jesteś człowiekiem.

Test charakteru

Mały test charakteru:

Jesteś odważny, czy bojaźliwy? Jesteś sztywny, poważny i nudny czy zabawny i otwarty? Czy przez większość czasu narzekasz na polityków, pandemię, pogodę i tym samym robisz z siebie ofiarę, czy może nieustannie pałasz entuzjazmem i tryskasz optymizmem? Czy szybko wybaczasz, nie trzymasz w sobie żadnych uraz i akceptujesz ludzi takimi, jakimi są, czy może obrażasz się, dąsasz i czekasz, aż ktoś pierwszy Cię przeprosi? Postrzegasz siebie jako szczęściarza czy pechowca? Bierzesz pełną odpowiedzialność za to, jak się czujesz, czy twierdzisz, że czujesz się źle przez innych ludzi i wydarzenia w świecie?

Powyższe cechy sprawiają, że przyciągasz, albo odpychasz kobiety. To od nich zależy czy kobiety czują się przy Tobie dobrze, czy od Ciebie uciekają : )

„Przy odpowiedniej postawie, sukces przychodzi sam”
D. Hawkins

Postawa to nie to samo co robienie lub posiadanie. Postawa to wewnętrzne nastawienie do siebie, ludzi i świata zewnętrznego. Gdy ta postawa jest właściwa, sukces w relacjach przychodzi bez wysiłku.

Kolejny bardzo prosty test, czy Twoja postawa jest właściwa to pytanie czy i jak często cierpisz (wkurzasz się, irytujesz, boisz, stresujesz, martwisz, analizujesz, żałujesz, smucisz) w obszarze relacji damsko-męskich?

Non stop, przez większość czasu, zazwyczaj, czasami, trochę czy w ogóle?

Nawet najmniejsza ilość cierpienia jest wynikiem Twojego błędnego nastawienia, a nie tego, że ktoś nie przyszedł na randkę, zerwał, odszedł do kogoś innego itp.

Bez odpowiedzialności nic nie wyrzeźbimy

Dopóki całkowicie tego nie zaakceptujesz (czyli nie weźmiesz tej prawdy odważnie na klatę), nic się nie zmieni, bo będziesz szukał przyczyny tego, co doświadczasz, poza sobą w świecie zewnętrznym (mieście, w którym mieszkasz, pogodzie, obostrzeniach, podatkach, wzroście, ilości mięśni itp). 

Tylko komuś takiemu mogę pomóc. Jeżeli ktoś nie chce wziąć odpowiedzialności za swoje relacje na siebie, to niczego z tego nie wyrzeźbimy. Pozostaną tanie gierki manipulacyjne, ale to już nie moja działka, bo robią więcej szkody, niż pożytku.

Odpowiednia postawa to tylko kwestia wewnętrznego wyboru.

Ostatnio dużo piszę o tym, aby wybierać odwagę, odpowiedzialność, uczciwość czy radość. Nieprzypadkowo, bo właśnie te postawy sprawiają, że sukces przychodzi sam!

Te postawy mają w sobie ogromną moc (o której także nieustannie piszę). A znów ta moc przyciąga do Ciebie sukces – bez wysiłku, męczarni i frustracji. Wręcz przeciwnie, ten sukces pojawia się lekko i z uśmiechem na twarzy.

Gdy z kimś pracuję, to tylko na tym poziomie. Nie zmieniamy niczego na zewnątrz, bo to tylko skutek tego, jaki jesteś. Możesz w nieskończoność zmieniać miejsce zamieszkania, ciuchy, samochody, pracę, teksty, taktyki i strategie. Dopóki nie zmienisz się Ty (nastawienie, intencja), będziesz miał takie same efekty.

Jeżeli interesuje Cię taka praca (na poziomie przyczyny), gorąco zapraszam!

Moc z Tobą! 🙂

Autor

O'rety

Od 14 lat wspiera w budowaniu pewności siebie i tworzeniu szczęśliwych relacji. Prowadził kursy dla mężczyzn w Polsce oraz za granicą. Pracował z kursantami przylatującymi z całego świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada, Europa). Przeprowadził ich kilkaset. Od seminariów, letnich i zimowych obozów, po warsztaty, wykłady, szkolenia grupowe i indywidualne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *