Odwaga i pewność siebie

Czym odpychasz dziewczyny/kobiety i co je przyciąga?

Nie uważam, że moja osoba przyciąga kobiety

Dlaczego nie przyciągasz kobiet?

Przypomina mi się historia przedsiębiorcy, który miał problemy finansowe. Był nieuczciwy i oszukiwał, aby wyjść z tych problemów, jednak nie zauważał, że to właśnie brak uczciwości był przyczynią jego problemów.

Podobnie jest w sytuacji, gdy nie przyciągasz kobiet i kombinujesz, aby jakoś je zwabić i zachęcić, a właśnie to kombinowanie sprawia, że ich nie przyciągasz.

W ten sposób utrzymujesz w sobie poczucie braku i gdy poznajesz jakąś dziewczynę, pragniesz, aby coś z tego wyszło. To pragnienie wynika z chęci wypełnienia tego braku, a w jej oczach wychodzisz na zdesperowanego i potrzebującego.

Dla niej to kiepski biznes – facet, który chce jej coś zabrać i niczego nie daje od siebie.

Czy to prawda, że nie jesteś wystarczająco dobry?

To nie prawda, że taki, jaki jesteś, nie wystarczysz. 

Nie jesteś w niczym gorszy ani ode mnie, ani od nikogo innego. Niczego Ci też nie brakuje i gdybyś tylko chciał, mógłbyś stworzyć wspaniały związek czy mieć wiele koleżanek.

Musisz tylko zrozumieć, że jesteś większy, niż poglądy, które masz na swój temat.

Czyli to, co o sobie uważasz (jestem beznadziejny, słaby, nie dam rady, nic ze mnie nie będzie, nie poradzę sobie) to nie jesteś prawdziwy Ty, tylko papuga/małpka, która mieszka w Twojej głowie (ego) i robi Ci psikusy.

Ty jesteś szefem tego lokalu! Masz moc i uprawnienia, aby ją wyeksmitować!

Możesz, ale nie musisz jej słuchać. Tym jest właśnie wolna wola. To od Ciebie zależy czy wybierasz wiarę w to, że coś jest z Tobą nie tak i nie jesteś wystarczająco dobry, czy może wybierasz porzucenie tego fałszywego poglądu i odkrycie, że jesteś nieograniczony.

To tylko kwestia wewnętrznego wyboru.

Wybierz odwagę!

Zastanów się, czy nie byłoby bardziej konstruktywne, aby postrzegać siebie jako człowieka, który sobie poradzi, któremu nic nie brakuje i który ma w sobie wszystko, co jest potrzebne, aby osiągnąć sukces?

To jest fantastyczne pytanie, które możesz sobie zadawać:

Czy nie byłoby bardziej konstruktywne, aby kierować się odwagą?
Czy nie byłoby bardziej konstruktywne, aby przestać wierzyć w to, że jestem gorszy od innych?
Czy nie byłoby bardziej konstruktywne, aby traktować siebie mniej szorstko?

W ten sposób odnosisz się do zdrowego rozsądku, a on Ci zawsze dobrze doradzi

Trzymaj się i moc z Tobą!

Autor

O'rety

Od 14 lat wspiera w budowaniu pewności siebie i tworzeniu szczęśliwych relacji. Prowadził kursy dla mężczyzn w Polsce oraz za granicą. Pracował z kursantami przylatującymi z całego świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada, Europa). Przeprowadził ich kilkaset. Od seminariów, letnich i zimowych obozów, po warsztaty, wykłady, szkolenia grupowe i indywidualne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *