Odwaga i pewność siebie

Mężczyzno, przeczytaj to! (Inspirujące życzenia na Dzień Mężczyzny)

Życzę Ci...

inspirujące życzenia na dzień mężczyzny

…abyś ogarnął wszystko, przez co aktualnie przechodzisz! Bez względu na to, czy chodzi o relacje z kobietami, pracę, pieniądze, aktualną sytuację na świecie czy zdrowie.

Ze wszystkim sobie poradzisz! Przypomnij sobie jak wiele miałeś już w życiu wyzwań. I co? Dalej tu jesteś. Ze wszystkim sobie poradziłeś, więc z tym też sobie poradzisz 🙂

Zapewne już zauważyłeś, że Życie to ciągły rozwój. Nie przyszliśmy tutaj na wakacje, tylko po to, aby maksymalnie się rozwinąć i dać światu to, co w nas najlepsze.

Zostaliśmy wyposażeni we wszystko, co potrzebujemy, aby ze wszystkim sobie poradzić. Serio! Nawet jeżeli wydaje Ci się, że coś Cię przerasta, to wiedz, że to też ogarniesz. Jedna z życiowych prawd mówi, że nie możesz mieć problemu, z którym nie jest możliwe, abyś sobie poradził.

To znaczy, że masz już teraz w sobie zdolność, aby poradzić sobie ze wszystkim. Tą zdolność nazywamy wewnętrzną mocą.

Jest tylko jeden BARDZO, BARDZO WAŻNY warunek, który należy spełnić, aby mieć dostęp do tej mocy.

MUSISZ BYĆ W POZYTYWNYM STANIE. ZRELAKSOWANY I SPOKOJNY!

Tylko wtedy pojawiają się najlepsze pomysły, aby efektywnie i konstruktywnie rozwiązać każdą sytuację.

Gdy się martwisz, odczuwasz złość czy strach – wtedy żaden sensowny pomysł się nie pojawi. Wtedy jesteś odcięty od wewnętrznej mocy i masz poczucie, że nie ogarniesz.

Oczywiście, że ogarniesz. Wszystko ogarniesz, ale tylko jak postanowisz wybrać pozytywne samopoczucie. Wtedy Twój umysł podpowie Ci najlepsze rozwiązanie, aby wyjść z danej sytuacji.

Dlatego najbardziej życzę Ci tego, abyś zawsze miał dobre i pozytywne samopoczucie! Abyś zawsze czuł relaks i spokój, bez względu na to, co dzieje się w Twoim życiu czy na świecie.

Nie wierz ludziom, którzy twierdzą, że to nie jest możliwe i każą Ci się bać, stresować i przejmować. Nie wierz ludziom, którzy twierdzą, że jakiekolwiek negatywne emocje prowadzą do pozytywnych rozwiązań. To bujda na resorach!

Możesz czuć się dobrze bez względu na to, przez co aktualnie przechodzisz. To Twoje prawo! Nazywamy je Wolną Wolą! To Ty decydujesz, jak interpretujesz daną sytuację czy jak reagujesz na ludzi. Możesz zawsze wybrać entuzjazm, radość, luz i spokój. Nikt nie może Ci tego zabrać, ani narzucić Ci, jak masz się czuć.

Życie jest szkołą, a wszystko, przez co przechodzisz, jest tylko tymczasową lekcją. Dzięki niej masz okazję wzrosnąć! Żeby wzrosnąć, trzeba wybrać pozytywne samopoczucie. Wtedy najszybciej przechodzisz z klasy do klasy 🙂

Życzę Ci także, abyś nieustannie podwyższał sobie poprzeczki i ciągle ryzykował. Śmiało, ryzykuj jeszcze więcej! O to chodzi! Zaryzykuj ten cały stres i negatywne emocje. One są nic niewarte. Nie potrzebujesz strachu do szczęścia 🙂

Staw czoła wszystkim wyzwaniom, przez które przechodzisz – z wewnętrznym poczuciem, że sobie z tym poradzisz!

Od niczego nie uciekaj, niczego nie unikaj i nigdy nie przestawaj szukać prawdy na swój temat. To Twój obowiązek! Szukaj prawdy o tym, kim jesteś, jaki masz potencjał i jaka moc w Tobie drzemie. Ciągle zadawaj sobie pytanie: Jaka jest prawda na ten temat? Jaka jest prawda na temat tego, co dzieje się w moim życiu? Jaka jest prawda na temat tego, jak sobie z tym poradzić?

Właśnie takich mężczyzn potrzebuje ten świat – odważnych, uczciwych i takich, którzy kierują się mocnymi zasadami. W ten sposób będziesz inspirował wszystkich wokół, którzy także są w tej samej szkole co Ty, ale nie mają tyle odwagi, aby stawić czoła wszystkiemu, przez co przechodzą.

Swoją postawą pokażesz innym, że oni także mają w sobie moc i ze wszystkim sobie poradzą. To najlepsze, co możesz dać innym – pomóc im odkryć moc, która w nich drzemie. To także najlepsze, co możesz dać sobie, bo wszystko, co dajesz, do Ciebie wraca.

Zawsze i wszędzie wszystkich wspieraj i podnoś na duchu.

Pamiętaj, że obecność kobiet w Twoim życiu ma tylko jeden cel – abyś dzięki nim wzrósł! Każda z nich (matka, żona, dziewczyna, córka) jest Twoją ukrytą nauczycielką. Jej obecność pozwala wydobyć z Ciebie to, co w Tobie najlepsze. Jednak, aby doświadczyć tego, co w Tobie najlepsze – najpierw musi z Ciebie wyjść to wszystko, co ciemne i mroczne.

Dlatego nigdy za nic ich nie obwiniaj, nie krytykuj, nie narzekaj i nie kontroluj. Gdy zrobią lub powiedzą coś, co sprawi, że wybuchną w Tobie emocje – WŁAŚNIE ZROBIŁY CI PRZYSŁUGĘ!!! W ten sposób pokazują Ci Twoje czułe i słabe punkty. Abyś się im przyjrzał i od nich uwolnił. W ten sposób pomagają Ci stać się jeszcze lepszym.

I na koniec jeszcze jedno – nigdy nie reaguj emocjami na to, co się dzieje! Jak czujesz, że zbliża się fala złości, zatrzymaj się, idź do swojej jaskini i zneutralizuj tą energię. Nie stawiaj oporu, oswój się z nią, weź ja na klatę i poczekaj, aż się wyczerpie.

Gdy będziesz się trzymał tych dwóch prostych zasad (zawsze wybierasz pozytywne samopoczucie, a gdy nie jesteś w stanie – w osobności pozwalasz wyczerpać się negatywnym emocjom) tempo Twojego rozwoju niesamowicie przyśpieszy! Zdziwisz się, gdy zaczniesz obserwować jak zmienia się Twoje życie.

Życzę Ci, aby Życie było dla Ciebie wspaniałą, radosną i pozytywną przygodą!

Moc z Tobą!

Autor

O'rety

Od 14 lat wspiera w budowaniu pewności siebie i tworzeniu szczęśliwych relacji. Prowadził kursy dla mężczyzn w Polsce oraz za granicą. Pracował z kursantami przylatującymi z całego świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada, Europa). Przeprowadził ich kilkaset. Od seminariów, letnich i zimowych obozów, po warsztaty, wykłady, szkolenia grupowe i indywidualne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *