Stres przy kobiecie

Stres przy kobiecie – Jak się wyluzować?

stres przy kobiecie

Poczułem nerwy, a chcę podejść wyluzowany

Usłyszałem to pytanie podczas kursu relacji, który prowadziłem i odpowiedziałem następująco:

W ten sposób nigdy się nie wyluzujesz!

Patrząc w ten sposób, zakładasz, że nerwy i stres są złe i nie powinno ich być. 

I o ile prawdą jest, że nie musisz się stresować i jest możliwe dojście do miejsca, w którym ani podejście, ani randka, ani seks Cię nie stresuje..

..o tyle znajdziesz się tam tylko wtedy, gdy nie będziesz unikał nerwów i stresu, które pojawiają się w tych sytuacjach!

Jak okiełznać stres przy kobiecie?

Nerwy i stres odejdą wtedy, gdy je zaakceptujesz. Tylko w ten sposób pozwalasz im odejść. Gdy ich nie akceptujesz, nie pozwalasz im odejść!

Wielu facetów zastanawia się jak pozbyć się stresu w rozmowie z dziewczyną. Jednak nerwy to ludzka rzecz. Czujesz je Ty, ja i dziewczyna, z którą rozmawiasz. Stres przy dziewczynach to normalna rzecz! Po co udawać, że nie jesteś człowiekiem, jeżeli każdy człowiek je odczuwa?

Nie lepiej być ponad tym i zrobić z nich użytek?

Nie istnieje tekst na podryw, który miałby więcej mocy niż szczerość i uczciwość. Żaden tekst nie zrobi lepszego wrażenia, niż szczere przyznanie się do tego, że tak Ci się spodobała, że poczułeś nerwy, by do niej zagadać.

Oto jeden z fundamentów, których uczę. Zachęcam, aby pozbyć się wszystkich wyuczonych taktyk i strategii i powiedzieć jej prawdę, że na jej widok zmiękły Ci kolana, zapomniałeś skasować bilet, poczułeś motyle w brzuchu lub przestraszyłeś się, że pewnie zza rogu wyskoczy jej chłopak lub ona Cię odrzuci i nie będzie chciała z Tobą rozmawiać.

Testowałem to setki razy, a kolejne setki testowali to moi kursanci. Nic nie ma większej mocy niż uczciwe i szczere powiedzenie prawdy.

Jak myślisz, co jest definicją prawdziwego faceta z jajami?

 Pewnie ten, który jest umięśniony, ma skórzaną kurtkę, jeździ na motorze i ma całe ciało w tatuażach?

Według mnie prawdziwe jaja ma ten, który ma odwagę mówić prawdę, ma odwagę być szczerym, uczciwym i odpowiedzialnym. Do tego potrzeba ogromnych cohones! Motor, kurtka i tatuaże to pikuś w porównaniu do odwagi, by powiedzieć jej, że zestresowałeś się na jej widok. 

Za takimi facetami szaleją kobiety!

Facet, który nie ściemnia, nie udaje kozaka, nie próbuję być na siłę samcem alfa, jest uczciwy i ma odwagę przyznać się do tego, że dał ciała, wzruszył się albo poczuł nerwy – to wygrana w totolotka dla kobiety.

Stres przed ładną dziewczyną

Nie unikaj nerwów. Nie ukrywaj tego przed kobietami. W odwadze leży Twoja moc, a nie w udawaniu tego, że się nie stresujesz. Tak zachowują się słabi faceci.

Porzuć chęć zrobienia dobrego wrażenia. Ona ma to gdzieś. Ją interesuje to, jaki jesteś, a nie kogo udajesz.

Lepsze wrażenie zrobisz, gdy przyznasz się do stresu, niż będziesz udawał wyluzowanego.

Tak zachowują się dojrzali faceci i z takimi facetami chcą spotykać się kobiety. Nie chcą chłopca, który chowa się za spódnicą od mamy, za motorem, skórą czy tatuażami (to tylko przykłady – motory, skóra i tatuaże są ok 🙂 )

Ona nie szuka ideału, bo sama się za taką nie postrzega. Ona też się stresuje i Twój stres nie jest dla niej niczym nowym. I tak go wyczuje, nawet, gdy będziesz udawał, że go nie ma. Wtedy coś jej podpowie, że jesteś niespójny, że coś przed nią ukrywasz i ściemniasz.

Jak wykorzystać stres podczas rozmowy z dziewczyną?

Zamiast ukrywać nerwy, zrób z nich użytek. Wykorzystaj je jako komplement.

Pamiętam jak podczas jednego z ćwiczeń, które mieliśmy z chłopakami podczas wakacyjnego kursu w Sopocie była moja kolej i dostałem od nich zadanie, aby podejść do nieziemsko pięknej dziewczyny. Czy się zestresowałem? No jasne, że tak!

I wiesz co? Powiedziałem jej to! Powiedziałem, że tak mi się spodobała, że rozmawiając z nią czuje się jak pod tablicą w szkole : )

Jej reakcja była bezcenna! Cały czas pamiętam jej minę. Ta autentyczność wywołała w niej szok i ogromny podziw. Sama zaniemówiła : )

Nie bój się nerwów, stresu, ani emocji. Zaprzyjaźnij się z nimi i zrób z nich użytek!

Trzymaj się!

Mocy i odwagi Ci życzę!

Autor

O'rety

Od 14 lat wspiera w budowaniu pewności siebie i tworzeniu szczęśliwych relacji. Prowadził kursy dla mężczyzn w Polsce oraz za granicą. Pracował z kursantami przylatującymi z całego świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada, Europa). Przeprowadził ich kilkaset. Od seminariów, letnich i zimowych obozów, po warsztaty, wykłady, szkolenia grupowe i indywidualne.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *