Swobodne relacje + prawda o związkach i atrakcyjności Praktyczny warsztat

18 wrzesień – Warszawa

Czym jest to "COŚ"?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia, że jedni faceci przyciągają kobiety jak magnes, a inni je od siebie odpychają? Dlaczego jedni tworzą wspaniałe, kochające i pełne radości związki, a inni są ciągle sami lub ich związki kończą się szybciej, niż się zaczęły?

Być może słyszałeś popularną odpowiedź: Trzeba mieć to „COŚ”.

Panują różne mity, czym jest to tajemnicze COŚ. Jednym wydaje się, że chodzi o wygląd, innym że o pieniądze, a jeszcze inni twierdzą, że to naturalny czar, z którym się trzeba urodzić.

A co, gdyby istniała możliwość, aby ktoś precyzyjnie wytłumaczył Ci, czym jest to COŚ, pomógł Ci je w sobie odkryć i nauczył jak to odblokować?

To MIT, że jedni się z tym rodzą, a inni nie. 

Każdy z nas ma w sobie to COŚ, ale u większości jest zablokowane (jak słońce za chmurami – jest, ale go nie widać).

COŚ = MOC

To COŚ, to inaczej poziom Twojej MOCY. 

Od tego, ile masz w sobie wewnętrznej mocy, zależą Twoje efekty: swoboda w relacjach, szczęście w związku czy poziom atrakcyjności.

MOC to inaczej to, jakim jesteś człowiekiem, a nie to, co posiadasz czy robisz.

Możesz być popularny, mieć ogromny majątek czy ciało zawodnika fitness, ale w środku odczuwać nieśmiałość, pustkę, samotność, poczucie bycia niewystarczająco dobrym czy strach przed odrzuceniem.

To wszystko odbiera moc i osłabia. Sprawia, że relacje są frustrującą i wycieńczająca drogą przez mękę.

Dobre wieści są takie, że tak nie musi być. 

Relacje mogą stać się dla Ciebie lekkie, przyjemne i bezwysiłkowe. Trzeba tylko odzyskać moc, którą nieświadomie oddałeś innym i światu zewnętrznemu.

Zapraszam na warsztat, który raz na zawsze odmieni Twoje postrzeganie siebie, związków, kobiet i atrakcyjności

Ten warsztat to efekt 11 lat praktycznego doświadczenia w temacie relacji damsko-męskich (wykłady, seminaria, warsztaty, obozy, setki przeprowadzonych kursów/szkoleń oraz konsultacji) oraz głębokiej wewnętrznej przemiany, która w największym stopniu zawdzięczana jest odkryciu nauk D. Hawkinsa w 2015 roku.

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla singli, jak i osób w związkach.

Co dzięki niemu zyskasz? Głębokie zrozumienie, od czego zależy sukces/swoboda w relacjach, co jest esencją dynamik damsko-męskich, gdzie leży prawdziwe źródło atrakcyjności, skąd pochodzą wszystkie blokady oraz jak skutecznie je przekroczyć.

WAŻNE! 
To nie będzie typowy wykład, tylko interaktywny warsztat.

Jest całkowicie nastawiony na to, aby uczestnicy mieli jak najszybsze i jak największe efekty.

Będziemy pracowali na poziomie przyczyny, czyli zawartości umysłu, od którego zależą nasze efekty i doświadczenia.

Uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez szereg ćwiczeń uwalniania emocji oraz kasowania umysłowych programów.

Zaglądniemy tam, gdzie jest ich źródło (Twój umysł), na dobre się rozgościmy, przejmiemy stery i zaczniemy robić porządek. Zrozumiesz jak zawartość umysłu (programy, myśli, emocje) wpływa na Twój poziom energii i co za tym idzie – relacje z innymi.

Interesuje nas znalezienie i uwolnienie przyczyny tego, jak wyglądają Twoje relacje oraz nauczenie się konkretnych narzędzi, abyś świadomie zaczął na to wpływać.

Będziemy szukali w Twoim umyśle wszystkiego, co blokuje Twój potencjał i od razu to uwalniali/kasowali.

Dlatego warsztat jest dla otwartych i odważnych osób, które są gotowe poczuć trochę emocjonalnego dyskomfortu i na nikogo nie zrzucają odpowiedzialności za swoje efekty.

Nie będziemy unikali trudnych tematów (strachu, wstydu, poczucia braku), tylko świadomie je wywoływali (wyciągali z podświadomego umysłu), aby się im przyjrzeć i rozpuścić.

Jeżeli należysz do takich osób, gorąco zapraszam! Będziemy się świetnie bawili! 

Oprócz robienia porządków w umyśle, nauczymy się jak z łatwością wejść w stan odwagi, akceptacji czy radości (jak podłączyć się – wybrać atraktorowe pola mocy).

Doświadczanie takiego procesu w grupie ma zupełnie inny wymiar niż samemu w domu.

Prawdopodobnie wszystko, co usłyszysz i doświadczysz tego dnia, znacznie zmieni Twoje postrzeganie relacji, siebie, kobiet, męskości, odwagi czy nawet miłości.

Co będziemy przerabiali?

Oto kilka tematów i zagadnień, które zostaną poruszone i aktywnie przerobione w trakcie warsztatu:

Poczucie winy, a pragnienia ciała:
Jak to jest, że z jednej strony odczuwamy popęd seksualny, a z drugiej wstydzimy się go i rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o tym?

Poczucie winy, które dostaliśmy w prezencie od społeczeństwa + fałszywy program 'seks=grzech’ prowadzą do niekończących się frustracji, wewnętrznego rozdarcia, unikania tematu i rozładowywania go sposobami, które jeszcze bardziej nas osłabiają (m.in. filmy xxx + masturbacja). 

Niskie poczucie wartości, wstyd i porównywanie się do innych
Cóż bardziej może nas blokować, jak wiara w to, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy i że czegoś nam brakuje? Jeżeli czujemy się gorsi od tych, którzy odnieśli sukces w relacjach, są w szczęśliwych związkach czy założyli już rodziny, to jak sami mamy odnieść ten sukces?

Kompleksy i akceptacja ciała
To jeden z kluczy, od których zależy cała reszta. Jeżeli źle się czujesz z własnym ciałem, jak ktoś ma się przy Tobie czuć dobrze?

Jeżeli nie postrzegasz siebie jako 10/10, to za każdym razem gdy będziesz rozmawiał z kobietą, którą tak postrzegasz – będziesz się przysłowiowo podlizywał i sabotował, wierząc w to, że ona ma coś, czego Ty nie masz i dzięki niej będziesz szczęśliwszy (syndrom ofiary).

Ciało to Twój dom. Od tego, jaką masz z nim relacje, zależy w sporej mierze Twój poziom energii, który także jest kluczowym zagadnieniem. Będziemy sporo mówili o tym jak mieć więcej energii, co ją zabiera i jak o nią dbać.

„To nie moja liga! Za wysokie progi!”
Słyszałeś coś takiego? 

To poczucie niezasługiwania, które jest kompletną fikcją. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze! Na totalny wewnętrzny luz, na ciągły uśmiech na twarzy i poczucie spełnienia, na wspaniały związek z cudowną i kochającą kobietą czy na wysoki standard życia. Jednak dopóki utrzymujesz w umyśle program pt ‚nie zasługuję’, będziesz się sabotował.

Jak Twój umysł ma Cię doprowadzić do sukcesu, jeżeli w podświadomości masz program, że na niego nie zasługujesz?

Poczucie pustki i braku – Absolutny fundament sukcesu i swobody w relacjach
Zastanów się i odpowiedz szczerze: Czy zdarza Ci się odczuwać brak czułości, zrozumienia, akceptacji, szczęścia, kobiety czy seksu? Większość doświadcza tego jako wewnętrznej frustrującej i bolesnej pustki.

Następnie szukają wypełnienia tej pustki na zewnątrz, w fizycznym świecie (goniąc za kobietami, związkami, seksem czy pieniędzmi). Jednocześnie odpychają od siebie to, czego szukają, bo motywuje ich poczucie braku i pragnienie, aby je wypełnić.

Ich ukryta motywacja to branie (popularna postawa needy/potrzebujący), a sukces i obfitość pojawia się tylko wtedy, gdy dajesz.

Tego procesu nie da się oszukać. Ktoś z poczuciem wewnętrznej pustki nie jest w stanie udawać szczęśliwego i spełnionego człowieka. Dlatego priorytetowo należy potraktować rozpuszczenie tego programu (to tylko program, a nie prawda na Twój temat).

Pożądanie i pragnienia
Jak to jest z tym pragnieniem? 
Czy prawdą jest, że im bardziej czegoś pragniesz/pożądasz, tym większa szansa, że tak się stanie? Czy może pragnienia są kluczową przeszkodą w osiąganiu celów?

Ten temat jest najbardziej niezrozumiały w kontekście relacji damsko-męskich. Panuje powszechna opinia, że wzajemne pożądanie jest kluczem do szczęśliwej relacji i prowadzi do miłości! Czy to prawda?

A co jeżeli istnieje alternatywa dla pragnień/pożądania, która jest tysiące razy efektywniejsza i skuteczniejsza?

Strach, strach, strach!
Gwóźdź programu  Będziemy pracowali nad strachem przed przyszłością, odrzuceniem, samotnością, opinią innych czy emocjami samymi w sobie.

Zapewne zauważyłeś już, że pod wpływem strachu (i innych negatywnych emocji) nie masz dostępu do poczucia humoru, kreatywności, spontaniczności czy luzu. Możesz tylko walczyć albo uciekać. 

Strach to tylko program ewolucyjny. Wbrew temu, do czego umysł/ego próbuje nas przekonać, można żyć bez niego 🙂 (To nieprawda, że strach utrzymuje nas przy życiu i jest do czegokolwiek potrzeby – zagłębimy się w ten temat).

Sukces w związku

Od czego zależy poziom szczęścia w związku? Jak budować szczęśliwy związek? Jak ‚wykorzystać’ związek, do maksymalnego rozwoju? Jakimi zasadami kierować się w związku? Jaka jest funkcja kobiety w życiu mężczyzny i mężczyzny w życiu kobiety?

Swoboda w poznawaniu – dla singli
Co maksymalizuje szanse na kontynuowanie znajomości? Kiedy Twój rozwój wystrzeli w kosmos? Jakie są 4 najważniejsze fundamenty? Jak najszybciej osiągnąć lekkość i swobodę?

Otrzymasz zadanie domowe!

Ponieważ zależy mi na tym, abyś odniósł sukces, otrzymasz zadanie domowe – rozpisane ćwiczenia na kolejne tygodnie. W trakcie warsztatu omówimy, w jaki sposób masz je wykonywać, aby osiągnąć maksymalny wzrost. 

Prawdziwe efekty i rezultaty są wynikiem konsekwentnej i zdyscyplinowanej pracy. Ten warsztat Cię do niej przygotuje. Otrzymasz konkretne narzędzia, aby radzić sobie ze wszystkimi przyszłymi wyzwaniami. 

Szczegóły i rezerwacja

TERMIN: 18 września 2021
MIEJSCE: Centrum Warszawy
CENA: 470 zł

Cena obejmuje uczestnictwo w warsztacie, zadanie domowe, obiad podczas przerwy (wege lub mięsny) oraz pełny catering.

Ilość miejsc na sali jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Procedura wygląda następująco: 

 1. Klikasz w poniższy przycisk REZERWACJA
 2. Zostajesz przeniesiony na bezpieczną stronę operatora płatności Tpay, gdzie dokonujesz zapłaty w najwygodniejszej dla Ciebie formie
 3. Otrzymujesz ode mnie maila z dalszymi informacjami
 4. Gdy nadejdzie 18 września, spotykamy się i spędzamy razem fantastyczny dzień!

Masz pytania?

Jeżeli masz jakieś pytania, wypełnij formularz (lub wyślij maila na kontakt@orety.pl):

  Q&A

  Przyjedź wyspany i wypoczęty. Ponieważ będziemy wykonywali ćwiczenia w stanie odprężenia – będąc niewyspanym, możesz tracić uważność i odpływać 🙂

  Warto uważnie przeczytać książkę: Siła czy Moc – D. Hawkinsa (jeżeli to zrobiłeś, to także kolejne, tj. Przywracanie zdrowia / Technika uwalniania)
  One znacznie poszerzą kontekst i zrozumienie tego, o czym będziemy rozmawiali.

  Przyjedź z uśmiechem, otwartym umysłem i gotowością na zmiany

  Od 11 lat pracuję jako trener relacji. 

  Prowadziłem kursy w Polsce oraz za granicą. Pracowałem z facetami wielu różnych narodowości, którzy na szkolenia przylatywali z całego świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada itd).

  Przeprowadziłem ich już kilkaset. Od seminariów, letnich i zimowych obozów, po warsztaty, wykłady, szkolenia grupowe i indywidualne.

  Relacje oraz funkcjonowanie umysłu to moje dwie największe pasje. Jestem głęboko przekonany o tym, że jedyna przyczyna tego, jak wyglądają nasze relacje, znajduje się w zawartości naszego umysłu. 

  Tym samym pracując na poziomie emocji, programów czy wierzeń, jesteśmy w stanie doprowadzić do nieprawdopodobnych zmian na poziomie relacji oraz tego, jak się czujemy sami ze sobą. 

  Warsztat nie jest dla osób leczących jakiekolwiek zaburzenia psychiczne i/lub biorących antydepresanty. Te substancje tłumią emocje, w wyniku czego praca z uwalnianiem emocji nie będzie efektywna.

  Nie jest dla facetów, którzy chcą się nauczyć jak kontrolować, oszukiwać i wykorzystywać kobiety. Nie uczę socjotechnik ani manipulacji.

  Otrzymałem kiedyś podczas szkolenia pytanie:

  Dlaczego nie dajesz mi technik manipulacji i socjotechnik? Przecież tak łatwiej byłoby osiągnąć sukces?

  Odpowiedziałem, że pozornie (na chwilę) byłoby łatwiej, ale w rzeczywistości, zamiast pomóc, to by Ci tylko zaszkodziło.

  Nie potrzebujesz ich, bo w dłuższej perspektywie one wszystko utrudniają i ściągają na siebie jeszcze więcej trudności. To, czego potrzebujesz, to zaufania do siebie i pewności, by to wyrazić.

  Nie uczę manipulacji i socjotechnik, tylko tego, jak uwolnić się od potrzeby manipulowania kobietami. Manipulacja, kontrola i dominacja oddalają nas od siebie, a intencją, z jaką wykonuję tę pracę, jest przybliżanie się do siebie i porzucenie wszystkiego, co nas od siebie oddziela.

  Nie jest także dla facetów, którzy oczekują, że w jeden dzień uwolnią się od tego, co gromadzili w sobie przez kilkadziesiąt lat. Jak wspomniano wyżej, kluczem jest konsekwentna i zdyscyplinowana praca nad sobą. Podczas warsztatu dowiesz się krok po kroku jak ją wykonywać.

  Ten warsztat nie jest drogą na skróty, dzięki której nie będziesz musiał konfrontować się ze swoimi blokadami. 

  Wręcz przeciwnie, celem warsztatu jest konfrontacja z nimi, aby uświadomić sobie, że zostały wymyślone i nie są realne.

  Swoboda w relacjach jest naszym naturalnym stanem i wrodzoną umiejętnością. Tak jak BIOS w komputerze, jest naszym pierwotnym oprogramowaniem.

  Jednak nagromadzony strach (oraz inne negatywne emocje i programy w umyśle) sprawia, że nie mamy dostępu do tej swobody i wtedy wydaje nam się, że to nie nie jest dla nas, nie nadajemy się do tego, czegoś nam brakuje (pieniędzy, wyglądu, samochodu) lub naszym przeznaczeniem jest samotność.

  Jednak gdy zaczniesz konfrontować się z tym strachem, on zacznie się zmniejszać.

  Zauważysz, że ten strach Cię zaślepiał i tworzył czarne scenariusze. Relacje damsko-męskie staną się prostsze i naturalniejsze.

  Dlatego nie musisz uczyć się swobody w relacjach, bo już potrafisz to robić, masz w sobie tę umiejętność. Jednak nie masz do niej dostępu właśnie na skutek strachu, wstydu czy ograniczających przekonań.

  Gdy zamiast skupiać się na nauce podrywu, skupisz się na zmniejszeniu ilości strachu, to gdy jakaś dziewczyna wpadnie Ci w oko, nie będziesz się zastanawiał jak ją poznać, tylko zaczniesz to robić.

  To będzie dla Ciebie tak naturalne, jak oddychanie. Zauważ, że nie zastanawiasz się jak oddychać, tylko robisz to automatycznie..