Wejdź na wyższy poziom pewności siebie i swobody z kobietami!

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś był pewniejszy siebie?

Wyobraź sobie, że masz poczucie luzu i pełnego komfortu niezależnie od sytuacji.

Gdy widzisz kobietę, która wpadła Ci w oko, czujesz się swobodnie i potrafisz podejść bez wahania i tremy. Prowadzisz płynną, kreatywną i fajną rozmowę.

Jak byś się czuł, mając taką swobodę?

Jak wyglądałaby rozmowa, w której nie odczuwasz stresu, nie zastanawiasz się nad tym, co o Tobie pomyśli i jak wypadniesz?

Jak zachowuje się facet, który ma wewnętrzne poczucie, że zawsze znajdzie dokładnie taką kobietę, jaką chce? Wie, że ma wybór i nie jest skazany tylko na te, które same się nim zainteresują? Facet, który przestał być nieśmiały i zrozumiał jak budować pozytywne relacje?

Prawdopodobnie czułbyś się odważnym i pewnym siebie. Miałbyś znacznie więcej wiary w to, że zawsze sobie poradzisz. Czułbyś wewnętrzną moc i całkowicie jej ufał. Zarażałbyś innych swoim pozytywnym samopoczuciem.

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie, że dotarłeś do miejsca, w którym kobiety chcą spędzać z Tobą czas, chodzić z Tobą na randki i wchodzić w związki?

Jeżeli tak, to mam dla Ciebie dobre wieści. Twoje życie może tak wyglądać!

Skąd ta pewność?

Ponieważ nasz umysł jest skonstruowany w taki sposób, że możemy doświadczyć tylko tego, co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić i dla siebie zaakceptować.

Powyższy wstęp, w którym zostałeś poproszony, aby wyobrazić sobie pewną sytuację, jest testem, czy ta propozycja jest dla Ciebie.

Umysł może stworzyć tylko to, co wcześniej w nim umieściłeś i zaakceptowałeś jako możliwe. 

To znaczy, że jeżeli jesteś w stanie wyobrazić sobie, że odnosisz sukcesy z kobietami, czujesz się przy nich maksymalnie swobodnie i jesteś wolny od wewnętrznych blokad, to najważniejszy krok masz już za sobą – możesz być pewnym, że taki scenariusz jest możliwy, a takie życie jest dla Ciebie.

Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić” – Walt Disney

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona” – Albert Einstein

Następny krok to podjęcie decyzji: Czy chcesz mieć takie życie?

Jeżeli tak, to pozostało tylko przejście przez proces, aby stać się taką osobą.

Najlepiej, aby ten proces był bezpieczny, maksymalnie szybki oraz pod okiem osoby, której można zaufać.

W tym celu powstał:

Praktyczny Kurs Relacji

Dotychczasowi uczestnicy opisują go jako początek nowego rozdziału w życiu. Przełomowy moment, w którym zmieniło się ich podejście do siebie, kobiet oraz zawierania znajomości. Twierdzą, że w jeden weekend zrobili większy progres, niż przez wszystkie poprzednie lata razem wzięte.

Jak to jest możliwe?

Praktyka na żywo:
Przez cały weekend poznajesz oraz rozmawiasz z nieznajomymi kobietami. Wiele rozmów w krótkim czasie sprawia, że bardzo szybko się uczysz i nabierasz ogromnego doświadczenia.

Praca na poziomie przyczyny, a nie skutku
To, jak wyglądają Twoje relacje z kobietami, to skutek. Przyczyna nie znajduje się w samochodzie, którym jeździsz, ciuchach, perfumach czy tym, jak wygląda Twoje ciało. Przyczyna znajduje się w Twojej podświadomości. Szukamy tam wszystkiego, czym nieświadomie odpychasz od siebie sukces z kobietami oraz pracujemy nad tym, aby zrobić tam porządek.

Odkrywasz swój potencjał
Dzięki praktyce na żywo oraz specjalnym ćwiczeniom przekraczasz swoje ograniczenia. Przykładowo: wcześniej nie wierzyłeś, że coś jest możliwe, a chwilę później sam to robisz (np. przełamanie się, rozmowa z nieznajomą czy pójście z nią na randkę).

Autorski zestaw specjalnych zadań
Po 14 latach prowadzenia kursów dla mężczyzn, powstał zbiór ćwiczeń i zadań, aby krok po kroku przeprowadzić osobę przez ten proces. Zaczynamy od najprostszych i stopniowo podnosimy poziom trudności. Ten proces jest całkowicie dostosowany do tempa rozwoju kursanta.

Inspiracja poprzez demonstrację
Człowiek najlepiej się uczy poprzez obserwację innych. Dlatego ogromną wartość daje możliwość zobaczenia, w jaki sposób robi to osoba, która znajduje się w miejscu, do którego chcesz dotrzeć. Słuchając, jak rozmawia z kobietami oraz jak tworzy z nimi relacje, uczysz się najbardziej. Dostrzegasz, że nie robi niczego ‚specjalnego’, czego Ty nie jesteś w stanie powtórzyć. To dodaje ogromnego zastrzyku wiary w siebie.

Wsparcie i opieka
Przez cały ten czas jest przy Tobie trener, który czuwa nad Twoimi postępami. Odpowiada na każde pytania, tłumaczy, koryguje, daje wskazówki, wspiera i pomaga poradzić sobie ze wszystkimi emocjami, które mogą się pojawić.

Trening mentalny
Praktyka na żywo to nie wszystko. Jeżeli kursant jest otwarty na głębszą pracę, otrzymuje zaawansowane narzędzia jak uwalniać emocje, kasować myśli oraz pracować z podświadomością.

Dlaczego zmiana jest możliwa?

Bo nie uczysz się niczego nowego, tylko przypominasz sobie to, co już wiesz, ale o tym zapomniałeś.

Cechy, które są atrakcyjne dla kobiet (pewność siebie, odwaga, spontaniczność, poczucie humoru, kreatywność, pozytywne samopoczucie), są nam wrodzone.

Otrzymujemy je wraz z urodzeniem, lecz w późniejszym czasie u większości osób są przyblokowane lub mówiąc metaforycznie: przykryte warstwą kurzu.

Każda z nich jest potencjałem, do którego mamy dostęp, lecz o tym nie wiemy i nie mamy narzędzi, by je w sobie odblokować.

Zaobserwuj dzieci w żłobku. Większość chłopczyków można śmiało nazwać mistrzami relacji i podrywu: bez strachu i oporu podchodzą do dziewczynek, rozmawiają z nimi i wspólnie się bawią. Nie zastanawiają się nad tym, jak wypadną, czy mają odpowiednie ciuchy, czy ona jest z ich ligi oraz jaki tekst na podryw będzie najlepszy. Robią to naturalnie i spontanicznie. Bez planowania i analizowania.

Ci sami chłopcy 20-30 lat później mają opory przed odezwaniem się do nieznajomej kobiety, nie wspominając o powiedzeniu komplementu czy zaproszeniu ją na randkę.

Czy to się może zmienić?

Oczywiście!. Aby stać się atrakcyjnym facetem, który przyciąga kobiety, muszą się tylko oduczyć tego, co nawarstwiło się w nich przez lata społecznego programowania. 

Gdy chcesz zobaczyć słońce, wystarczy przepędzić chmury. Podobnie jest na kursie. Uczymy się przepędzać chmury (strach, opór, wstyd, nieśmiałość), które blokują dostęp do odwagi, poczucia humoru czy pewności siebie.

Galeria kursantów

Poniżej znajdziesz link do galerii z 1627 zdjęciami uczestników kursów, które do tej pory zostały przeprowadzone:

Klucz do swobodnych relacji

Priorytetem jest uczciwe wzięcie odpowiedzialności za to, jak wyglądają Twoje relacje. Bez tego kroku nic się nie zmieni, bo będziesz zakładał, że przyczyna jest gdzieś poza Tobą (rodzice, szkoła, zamknięte kobiety, miejsce zamieszkania, praca, wygląd itp.).

Dzięki temu odzyskujesz poczucie wewnętrznej mocy i zaczynasz mieć wpływ na to, jak wygląda Twoje życie.

Swoboda w relacjach i naturalne przyciąganie kobiet jest konsekwencją tego kim jesteś, a nie co robisz, albo co posiadasz.

Nie musisz być popularny, nie musisz być multimilionerem, ani wyglądać jak Brat Pitt. Gdy odkryjesz w sobie źródło odwagi i pewności siebie, nic z tych rzeczy nie będzie Ci potrzebne.

To, co blokuje Twoją śmiałość, to tzw. programy w umyśle – stłumione emocje oraz przekonania, które zazwyczaj otrzymujemy w dzieciństwie.

Podczas kursu uczymy się jak odprogramować umysł i pozwolić odejść tym blokującym emocjom. Dzięki temu Twój umysł zacznie Ci pomagać, zamiast Cię sabotować. Jednocześnie odzyskujesz ochotę i rośnie Twoja swoboda z kobietami.

Masz nieograniczony potencjał, a jedyne co blokuje Twoją odwagę, pewność czy śmiałość, znajduje się w Twoim wnętrzu i możesz to usunąć. 

Kurs skrojony na miarę

Szkolenie jest całkowicie skrojone na miarę (tzw. standard premium). To znaczy, że przed spotkaniem otrzymasz kwestionariusz z 50 pytaniami.

Program ćwiczeń i zadań zostanie ułożony specjalnie pod Twoje potrzeby oraz dostosowany do Twojego poziomu. Tym samym nie musisz się przejmować tym, czy nie jesteś zbyt początkujący, czy zaawansowany.

Poruszymy wszystkie tematy, które są dla Ciebie ważne, np. jak stać się bardziej atrakcyjnym, jak i o czym rozmawiać, jak w prosty sposób rozpoczynać rozmowy, jaką kobietę wybrać do związku, jak mieć w sobie więcej kreatywności, jak rozwijać własną męskość itp. 

Byłem u wielu psychoterapeutów, ale jeżeli mam być szczery, to do Ciebie przekonało mnie to, że przed spotkaniem wysyłasz kwestionariusz z 50 pytaniami i gdy zaczynamy, to od razu przechodzimy do rzeczy, nie tracąc czasu. Ty już wszystko o mnie wiesz. A gdy chodziłem na psychoterapię, to zanim opowiedziałem o sobie, minęło kilka wizyt i sporo kasy

Jakub

Ile będzie praktyki?

Praktyka

0%

Teoria

0%

Celem kursu jest maksymalna praktyka. 

Wszelkie wykłady są ograniczone do minimum, a cała reszta czasu przeznaczona jest na praktykę, której będzie bardzo dużo.

Na podstawie wielu przeprowadzonych seminariów i warsztatów, stało się jasne, że im więcej praktyki, tym lepiej. Tym samym powstał kurs, który maksymalny nacisk stawia na trening praktyczny.

Nieustannie od rana do wieczora w różnych okolicznościach i miejscach rozmawiamy z obcymi dziewczynami i kobietami.

Podczas tych rozmów przyglądamy się blokadom i emocjom, które się w Tobie pojawiają i na bieżąco je usuwamy.

Obecność kobiet traktujemy jak lustro. Rozmawiamy z nimi, żartujemy i flirtujemy, lecz nie po to, by fizycznie je zdobyć, tylko by dzięki ich obecności przejrzeć się jak w lustrze i dowiedzieć się, co nas blokuje.

Harmonogram

Kliknij poniżej w każdy dzień i przeczytaj jak wyglada wstępny harmonogram kursu:

Spotykamy się w piątek ok południa i spędzamy ze sobą cały weekend, aż do niedzieli popołudnia.

Na początku zaczynamy od tzw. kwestii technicznych. Rozmawiamy o metodach przyśpieszenia rozwoju, z których będziemy korzystali przez cały weekend. Ustalamy zasady współpracy, aby zrobić jak największy postęp.

Kolejno omawiamy popularne metody poznawania kobiet oraz dlaczego kierowanie się nimi, ogranicza rozwój.  

Poznasz inne, znacznie praktyczniejsze oraz efektywniejsze nastawienie. Krok po kroku dowiesz się jak je wdrożyć w życie. Usłyszysz o dwóch najważniejszych ćwiczeniach na ten weekend i kolejno zabierzemy się za praktykę.

W zależności od Twoich potrzeb będziemy pracowali nad przełamywaniem się, podejmowaniem działania, zagadywaniem, kreatywnością, spontanicznością, pewnością siebie czy flirtem i seksualnością.

Będziemy poznawali i rozmawiali z dziewczynami oraz kobietami w galeriach, na ulicach, w sklepach, komunikacji miejskiej i wszelkich możliwych miejscach, w których na co dzień można je spotkać. Dzięki tak praktycznemu podejściu, po powrocie do domu nie będziesz zastanawiał się jak przełożyć to na codzienność.

Zaczniemy od najprostszych rzeczy, bo fundamenty są kluczem. Będziemy stopniowo, małymi kroczkami podnosili poziom trudności, bez rzucania się na głęboką wodę. Tym samym nie musisz obawiać się, że sobie nie poradzisz lub że to będzie dla Ciebie zbyt trudne. Tempo oraz zakres ćwiczeń będą w pełni dostosowane do Twoich możliwości.

Wieczorem zrobimy podsumowanie dnia oraz dodatkowe ćwiczenia w domu.

Przeanalizujemy poprzedni dzień. Ustalimy, co już jest dla Ciebie jasne i zrozumiałe, a nad czym jeszcze chcesz popracować.

Przykładowo nie odczuwasz już oporu przed przełamaniem się i rozpoczęciem rozmowy, ale wciąż nie czujesz się wystarczająco pewnie w samej rozmowie. Uzgodnimy cele na dany dzień i zabierzemy się za intensywną praktykę, która znów będzie trwała do wieczora.

W międzyczasie będziemy pracowali nad ewentualnym stresem, emocjami i sabotującymi myślami. Gdy tylko któreś z nich się pojawią, na bieżąco dowiesz co zrobić, aby się od nich uwolnić. 

Wieczorem znów chwila relaksu oraz ćwiczenia pracy z emocjami, które nazbierały się w ciągu całego dnia.

Zajmiemy się także wszelkimi ograniczającymi przekonaniami, które pojawiły się w ciągu dnia. Tak, aby nic nam nie umknęło.

To ważny dzień. Zrobimy podsumowanie całego weekendu i plan dalszej pracy.

Krok po kroku dowiesz się co dalej robić, jak to robić i czego nie robić. Dostaniesz dokładny plan rozwoju wraz z materiałami uzupełniającymi.

Usłyszysz 7 najważniejszych elementów, które stanowią esencję wszystkiego, o czym rozmawialiśmy i co się wydarzyło. Dzięki temu będziesz konkretnie wiedział, na czym się skupiać, a czego unikać.

Dodatkowo przeanalizujemy Twoje odpowiedzi (przed szkoleniem wypełnisz obszerny kwestionariusz składający się z 50 pytań). To bardzo cenna rozmowa, bo dzięki niej przyjrzymy się wszystkiemu, co możesz usprawnić w życiu zawodowym, w relacjach, motywacji, życiowych celach, pracy z ciałem i sposobach radzenia sobie z trudnościami.

To wszystko to tylko ułamek tego, co będzie się działo. Nie sposób tego opowiedzieć, tym bardziej że każdy weekend jest inny i wyjątkowy.

Szkolenie jest skrojone na miarę, tj. na podstawie wyżej wspomnianego kwestionariusza ułożony zostaje program szkolenia, ćwiczenia i zadania specjalnie dla Ciebie.

Win win

To jedna z podstawowych zasad, na których opiera się Kurs Relacji.

Zwycięzca – zwycięzca to postawa, dzięki której nikt nie przegrywa, nikt nie czuje się oszukany i nikt nikogo nie wykorzystuje. Każda ze stron wygrywa. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Ta postawa zakłada, że kobieta nie jest Twoim wrogiem ani przeciwnikiem, tylko sojusznikiem. Nie musisz z nią walczyć ani obmyślać skomplikowanych taktyk, aby ją zdobyć.

Trzymanie się tej jednej zasady wystarczy, aby budować wspaniale relacje oraz osiągnąć swobodę w kontaktach z kobietami. Jeżeli jeszcze jej nie mamy, to dlatego, że na nieświadomym poziomie traktujemy kobietę jak przeciwnika, przed kim nie możemy w pełni się otworzyć, bo w każdym momencie może nas zaatakować.

Kobieta nie gra w przeciwnej drużynie, tylko w tej samej, co Ty. Nie musisz z nią rywalizować, bo zmierzacie w tym samym kierunku, którym jest wspólne szczęście – bo czyż nie o to w tym wszystkim chodzi?

Zobacz opinie poprzednich uczestników

(Kliknij, aby powiększyć)

Dodatkowe korzyści ze szkolenia

Korzyści zazwyczaj pojawiają się na wielu płaszczyznach. 
Pierwsza i oczywista to relacje damsko-męskie. Większa pewność siebie, zrozumienie relacji, więcej tzw. luzu i swobody.

Dotychczasowi kursanci informują, że zmiany nie zaszły tylko w relacjach damsko-męskich, ale także na wielu innych płaszczyznach. Zmieniły się ich stosunki w pracy, w szkole i wszelkich innych kontaktach międzyludzkich.

Jednak najważniejsza przemiana zachodzi w głębi Ciebie. Odkrywasz, że źródło męskości, odwagi i pewności znajduje się wewnątrz, a nie w mięśniach, ciuchach czy samochodach. 

Tym samym coraz mniej potrzebne Ci są teksty na podryw, popularność czy pieniądze. Stajesz się świadom tego, że Twoje poczucie atrakcyjności płynie z tego, kim jesteś, a nie co posiadasz lub jak wyglądasz.

Te doświadczenia następują dopiero po szkoleniu. Dlatego wielu uczestników powtarza, że trzeba po prostu zaryzykować. 

Później okazuje się, że to była jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu, bo zapoczątkowała nowy rozdział i pomogła poprzestawiać dotychczasowe priorytety.

Preferujesz głęboką pracę coachingową?

Wielu kursantów przyjeżdża także, aby przepracować blokady i ograniczenia na temat ich życia, związków, relacji łóżkowych i ogólnego poziomu zadowolenia z życia.

Te osoby z różnych powodów nie potrzebują ćwiczyć podchodzenia i rozmawiania, a w zamian za to woleliby skupić się na rozwiązaniu innych kwestii związanych z ich rozwojem czy relacjami z kobietami.

Wówczas rezygnujemy z poznawania kobiet i maksymalnie skupiamy się na głębokich i transformujących rozmowach w stylu coachingowym oraz różnych ćwiczeniach mentalnych, aby ktoś po powrocie do domu miał poczucie, że właśnie się 'obudził’ i jednocześnie zaczął nowy etap w życiu.

Oto najczęstsze tematy:

 • kwestie łóżkowe oraz wszelkie uzależnienia i wyzwania związane tą dziedziną,
 • wszystko na temat związków – fazy relacji, pułapki, mity,
 • proces znajdowania partnerki – na co zwracać uwagę i na czym kierować się podczas wyboru,
 • życie rodzinne – wszystko o świadomym wychowaniu dzieci, przewodzeniu w roli ojca i męża,
 • głęboki rozwój wewnętrzny – akceptacja siebie, cel w życiu, męskość i dojrzałość,
 • praca z umysłem i podświadomością – radzenie sobie z emocjami, myślami, czarnymi scenariuszami,

O prowadzącym

Kamil to żywy przykład tego, czego uczy. Przeszedł głęboką wewnętrzną transformację od singla i trenera uwodzenia, którego życie było pełne kobiet, do szczęśliwego i spełnionego męża oraz ojca, który uczy jak budować dojrzałe i pozytywne relacje.

Posiada praktyczne doświadczenie bycia zarówno po jednej, jak i po drugiej ‚stronie’ relacji.

Podczas swojej drogi odkrył wiele pułapek, które czekają na mężczyzn. Wiedza o tym, jak sobie z nimi poradzić, może zaoszczędzić dziesiątki lat, niekończące się frustracje oraz wiele niepotrzebnie wydanych pieniędzy.

Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem od 14 lat, prowadząc kursy, seminaria, warsztaty oraz szkolenia dla mężczyzn, którzy nie raz przylatywali z odległych części świata.

Przeczytaj historie uczestników

Materiały poszkoleniowe oraz plan działania

Praktyczny Kurs Relacji to początek nowego etapu w życiu. To kompleksowe przygotowanie do dalszej pracy nad budowaniem wewnętrznej mocy i pewności siebie. 

Okres po szkoleniu jest kluczowy. To czas na praktykę i regularne wykonywanie ćwiczeń niezbędnych do wewnętrznej transformacji oraz końcowego sukcesu.

Po szkoleniu nie zostajesz sam. Otrzymasz obszerne podsumowanie, dodatkowe materiały oraz plan dalszego działania i rozwoju – co, jak i gdzie masz robić.

Kursanci są także zachęcani do wysyłania sprawozdań z postępów, co znacznie ułatwia dalszy rozwój.

W każdym momencie możesz się skontaktować, podzielić efektami i zadać dodatkowe pytania.

Cena oraz warianty szkolenia

Kurs występuje w dwóch wariantach: indywidualnym oraz dwuosobowym (Ty + znajomy/kuzyn itp.)

Indywidualny

Dwuosobowy

 • Kurs indywidualny

  Ty + Trener
  Cały kurs jest w pełni dostosowany do Ciebie oraz Twoich potrzeb. Trener jest przy Tobie przez cały czas i wspiera Cię na każdym kroku.
  100% uwagi dla Ciebie.

  Cena:

  Weekend - 3500 zł

  1 dzień - 1800 zł 

  (ceny zawierają podatek vat)

 • Kurs dwuosobowy

  Ty + Kolega/kuzyn + Trener
  Opcja dla osób posiadających mniejszy budżet, które chcą przyjść ze znajomym. Zakres materiału ten sam, co w przypadku kursu indywidualnego. Uwaga dzielona równomiernie na dwóch kursantów

  Cena:

  Weekend - 2500 zł/os + vat

  1 dzień - 1200 zł/ os

Rezerwacja

 • 1. WYPEŁNIASZ FORMULARZ
  Formularz znajduje się poniżej
 • 2. KONTAKT TELEFONICZNY
  Przeprowadzamy krótką rozmowę telefoniczną na temat Twoich oczekiwań, w której zostajesz poinformowany o najważniejszych zasadach kursu
 • 3. MAIL ZE SZCZEGÓŁAMI
  Otrzymujesz mailem wszystkie informacje logistyczne oraz regulamin kursu. Ustalamy miasto oraz termin
 • 4. ZADATEK
  Otrzymujesz dane do zadatku w wysokości 30%
 • 5. POTWIERDZENIE REZERWACJI
  Po zaksięgowaniu przelewu (lub wysłaniu potwierdzenia) otrzymujesz potwierdzenie uczestnictwa oraz kwestionariusz przedszkoleniowy
 • 6. KWESTIONARIUSZ
  Maksymalnie kilka dni przed spotkaniem odsyłasz odpowiedzi
 • 7. KURS
  Spotykamy się i przeżywamy wspólnie fantastyczną przygodę!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  Najczęściej zadawane pytania

  Podczas kursu nauczysz się znacznie łatwiejszego podejścia do poznawania kobiet i budowania z nimi szczęśliwych relacji, niż uwodząc je.

  Wbrew powszechnej opinii, nauka uwodzenia nie przybliża do kobiet, tylko od nich oddala. Uwodzenie to kontrola, dominacja oraz przedmiotowe traktowanie. Nie ma w nim miejsca na szczerość czy uczciwość, a tylko w ten sposób można stać się prawdziwie pewnym siebie i szczęśliwym facetem.

  Uczenie się technik uwodzenia sprawia, że facet w długim terminie jeszcze bardziej cierpi i oddala się od szczęścia.

  Uwodzenie wcale nie jest najprostszą drogą. Wręcz przeciwnie, to ślepy zaułek!

  Istnieje o wiele efektywniejsza, zdrowsza i prostsza droga do sukcesów z kobietami i rozwoju męskości.

  To przede wszystkim kurs pewności siebie!

  Każdy z nas ma w sobie taką samą ilość pewności siebie. Jedyne czym się od siebie różnimy to stopniem, w jakim ta pewność jest odblokowana. Jedni czują się pewni, a inni nie. Jednak nawet gdy ktoś nie czuje się pewny siebie, nie oznacza to, że nie ma jej w sobie. Ma, ale jeszcze nie nauczył się jak z niej korzystać.

  Dlatego w ciągu tych trzech dni dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat pewności siebie: skąd się bierze, gdzie jest ukryta, jak ją odblokować i co zrobić, aby nie znikła.

  Co więcej, otrzymasz ćwiczenia i zadania, aby ją w sobie poczuć! Gdy zaznasz stanu, w którym czujesz się pewny, znacznie łatwiej będzie Ci do niego wrócić w przyszłości, bo będzie już częścią Twojego doświadczenia. Nie powiesz już 'nie jestem pewny siebie’, bo przypomni Ci się, że jesteś w stanie być pewnym, że masz do niej dostęp non stop – i możesz po prostu ją wybrać. 

  Najważniejsze są Twoje chęci, otwarty umysł, gotowość do zmian i dalszych konsekwentnych ćwiczeń oraz wybranie 100% uczciwości. Przyjedź z uśmiechem i bez oczekiwań 🙂

  Jeżeli odczuwasz jakikolwiek stres czy obawy, to wiedz, że to całkowicie naturalne. Większość kursantów podczas kursu opowiada, że stresowali przed przyjazdem, po czym na miejscu okazało się, że nie było czym. 

  To tylko lęk przed nieznanym. On tworzy te wszystkie stresujące myśli i czarne scenariusze. Po wszystkim zawsze okazuje się, że ten lęk kłamał, a osoba śmieje się z wcześniejszego stresu. Nie słuchaj go, a wszystkie negatywne myśli zignoruj 🙂

  Gdybym mógł się cofnąć do początków mojego rozwoju i dostałbym wtedy propozycję odbycia takiego szkolenia (wtedy jeszcze takie nie istniały lub ja nie miałem o nich pojęcia), bez chwili zawahania bym na nie poszedł.

  Teraz z perspektywy czasu widzę, że coś, do czego dochodziłem latami, popełniając ogrom błędów, mógłbym osiągnąć znacznie szybciej.

  Mój rozwój przed długi okres był błądzeniem po omacku. Próbujesz różnych rzeczy, testujesz, załamujesz się, znów próbujesz, znów dopada Cię frustracja, bo nie wychodzi, nagle pojawia się sukces… ale po nim znów pasmo porażek. Nim się obejrzysz, zdasz sobie sprawę, że tkwisz w tym już kilka lat i dalej nic nie osiągnąłeś. Liczba porażek i niepowodzeń, która czyha po drodze, może zniechęcić nawet najbardziej zmotywowanego i najwytrwalszego.

  Zupełnie inaczej wygląda rozwój pod czujnym okiem kogoś, kto już przez to przeszedł. Zamiast błądzić i popełniać błędy, możesz od razu obrać dobrą drogę i uczyć się na błędach, które ta osoba popełniła. 

  Podczas kursów kieruje się zasadą: traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

  Nie będę dawał Ci zadań i sam czekał przy kawie, aż wrócisz i dasz znać jak było.

  Będę Ci nieustannie towarzyszył i na każdym kroku wspierał. Będę obserwował Twoją mowę ciała oraz uważnie słuchał tego, co mówisz, aby wyłapać wszystko, co Cię ogranicza i blokuje. Będę przy Tobie cały czas, otwarty na wszelkie pytania.

  Oczywiście. Tak często, jak tylko będziesz potrzebował.

  Chcę Ci pokazać, że niczym nie różnię się od Ciebie i nie robię niczego, czego Ty nie potrafisz. Będę przy Tobie rozmawiał, abyś mógł uświadomić sobie, że nie ma w tym żadnej filozofii i także jesteś w stanie to robić.

  Większość kursantów uważa, że tzw. demonstracje są jednym z największych atutów tego kursu. Możesz zaobserwować energię, mowę ciała, mimikę, ekspresję, sposób rozmawiania, poruszane tematy itd. Tym samym zobaczysz jak w rzeczywistości mogłaby wyglądać swobodna i kreatywna rozmowa, bez presji i oczekiwań. Zobaczysz w praktyce czym jest postawa win-win.

  Swoboda w relacjach jest naszym naturalnym stanem i wrodzoną umiejętnością. Tak jak BIOS w komputerze, jest naszym pierwotnym oprogramowaniem.

  Jednak nagromadzony strach sprawia, że nie mamy dostępu do tej swobody w relacjach z kobietami i wtedy wydaje nam się, że to nie nie jest dla nas, nie nadajemy się do tego, czegoś nam brakuje (pieniędzy, wyglądu, samochodu) lub naszym przeznaczeniem jest samotność.

  Jednak gdy zaczniesz konfrontować się z tym strachem, on zacznie się zmniejszać.

  Zauważysz, że to tylko strach Cię zaślepiał i tworzył te czarne scenariusze. Relacje z kobietami staną się prostsze i naturalniejsze.

  Dlatego nie musisz uczyć się podrywać, bo już potrafisz to robić, masz w sobie tą umiejętność. Jednak nie pamiętasz jak to się robi i nie potrafisz z niej skorzystać właśnie na skutek strachu.

  Gdy zamiast skupiać się na nauce podrywu, skupisz się na zmniejszeniu ilości strachu, to gdy jakaś dziewczyna wpadnie Ci w oko, nie będziesz się zastanawiał jak ją poznać, tylko zaczniesz to robić.

  To będzie dla Ciebie tak naturalne, jak oddychanie. Zauważ, że nie zastanawiasz się jak oddychać, tylko robisz to automatycznie. Podobnie będzie z poznawaniem kobiet.

  Informacje logistyczne

  • Miasto, w którym odbędzie się kurs, ustalamy wspólnie. Zazwyczaj odbywa się w jednym z większych Polskich miast, tj, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk.
  • Do ceny szkolenia dochodzi nocleg oraz dojazd. Gdy ustalimy miasto i termin, otrzymasz propozycje noclegów w danym mieście i wspólnie coś wybierzemy
  • Jeżeli z jakiegoś względu trzy dni to dla Ciebie za dużo, możliwe są także kursy jednodniowe. Wypełnij formularz i napisz, że jesteś nim zainteresowany, a otrzymasz więcej szczegółów. 

  Terminy szkoleń na żywo

  DataSzkolenieMiastoDostępnośćRezerwacja
  15-18.08.2024Męski ObózSopot2/4REZERWUJ
  08-11.08.2024Męski ObózSopot0/4REZERWUJ
  01-04.08.2024Męski ObózSopot3/4REZERWUJ
  24-28.07.2024Męski ObózSopot0/4REZERWUJ
  19-21.07.2024Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  12-14.07.2024Kurs RelacjidowolneREZERWUJ
  05-07.07.2024Kurs RelacjidowolneREZERWUJ
  28-30.06.2024Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  24-26.05.2024Kurs RelacjiPoznańREZERWUJ
  17-19.05.2024Kurs RelacjiWrocławREZERWUJ
  03-05.05.2024Kurs RelacjiWrocławREZERWUJ
  26-28.04.2024Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  19-21.04.2024Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  12-14.01.2024Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  29.12.2023-01.01.2024Męski Obóz - SylwesterKatowiceREZERWUJ
  15-17.12.2023Kurs RelacjiWarszawaREZERWUJ
  08-10.12.2023Kurs RelacjiWrocławREZERWUJ
  01-03.12.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  18.11.2023Seminarium - Swobodne relacjeWarszawaREZERWUJ
  27-29.10.2023Kurs RelacjiWarszawaREZERWUJ
  14.10.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  25-27.08.2023Kurs RelacjiWrocławREZERWUJ
  17-20.08.2023Męski ObózSopot0/4REZERWUJ
  10-13.08.2023Męski ObózSopot0/4REZERWUJ
  04-06.08.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  21-23.07.2023Kurs RelacjiWrocławREZERWUJ
  13-16.07.2023Męski ObózSopot0/4REZERWUJ
  30.06-02.07.2023Kurs RelacjiWrocławREZERWUJ
  16-18.06.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  09-11.06.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  26-28.05.2023Kurs RelacjidowolneREZERWUJ
  19-21.05.2023Kurs RelacjiKrakówREZERWUJ
  21-23.04.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  14-16.04.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  24-26.03.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  24-26.02.2023Kurs RelacjiWrocławREZERWUJ
  10-12.02.2023Kurs RelacjiKatowiceREZERWUJ
  27-29.01.2023Kurs RelacjiKrakówREZERWUJ