Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS

Odkryj źródło swojej odwagi I Swobody z kobietami

Opowiem Ci historię pewnego faceta

Coś nie grało w jego relacjach z kobietami. Nie potrafił się z nimi dogadać. Brakowało mu pewności siebie, luzu i swobody.

Na myśl o rozmowie z dziewczyną, która mu się podoba, pojawiała się lawina stresu. Od nieśmiałości i wstydu, poprzez przeróżne lęki. Zazwyczaj coś go blokowało i nie podejmował działania, co tylko pogarszało jego sytuację.

Miał wrażenie, że coś jest z nim nie tak i czegoś mu brakuje. Miewał myśli, że po prostu się do tego nie nadaje.

Postanowił coś z tym zrobić.

Wpadł na pomysł, że naprawi swoje relacje z kobietami, gdy nauczy się je uwodzić. Był przekonany, że brakuje mu technicznej wiedzy: jak zagadać, co i kiedy powiedzieć, jak i gdzie ją dotknąć, jak wziąć numer telefonu, jak zaproponować randkę, jak trafić do łóżka i wejść w związek.

Stwierdził, że jego problemy z kobietami znikną, gdy dowie się co na nie działa, jak przejść przez ich opory, jak je w sobie rozkochać, jaki kontakt wzrokowy jest najlepszy i które teksty na podryw są najskuteczniejsze.

Miał dość samotności, wewnętrznej pustki, ciągłych odrzuceń i związków, które nigdzie nie prowadzą. Chciał być w końcu szczęśliwy, ale dalej nie wiedział jak osiągnąć sukces z kobietami.

Znasz tego faceta?

Podpowiem Ci, że znasz go lepiej, niż mogłoby Ci się wydawać.

Bo to Ty jesteś tym facetem. Ja także nim byłem. To historia o każdym z nas.

Chcesz znać ciąg dalszy?

Zazwyczaj wygląda następująco:

Natrafia na artykuły i poradniki o podrywaniu i uwodzeniu. Jest przekonany, że wygrał na loterii, bo ktoś krok po kroku mówi mu jak zdobyć upragnioną kobietę i stać się mistrzem podrywu. Być może idzie także na profesjonalny kurs uwodzenia.

Jednak mija czas i pomimo kilku krótkich sukcesów, dalej czuje się samotny i zagubiony, a chęć zagadania wywołuje w nim opór. 

Po kilku kolejnych próbach w końcu rezygnuje z przekonaniem, że to nie dla niego i nigdy nie będzie szczęśliwy.

Dlaczego tak jest?

Bo nie wie, że od początku popełniał fundamentalny błąd. Wydawało mu się, że przyczyną jego problemów z kobietami i wewnętrznej pustki, jest brak technicznej wiedzy o tym, jak je poznawać.

Szukał odpowiedzi w materiałach o uwodzeniu i kursach podrywania. Jednak tam ich nigdy nie znajdzie, bo problemy w relacjach damsko-męskich nie są przyczyną samą w sobie, tylko skutkiem czegoś innego.

Fakt, że w relacjach z kobietami pojawia się stres, nieśmiałość, brak pewności siebie czy strach, nie oznacza, że zdobycie wiedzy o tym, jak je uwodzić, rozwiąże te kwestie.

Wręcz przeciwnie!

Paradoksalnie, ale jeszcze bardziej oddali się od kobiet i przybędzie mu problemów. 

Ucząc się uwodzenia, zacznie jeszcze bardziej kontrolować, dominować, traktować je przedmiotowo i od siebie odpychać.

Skąd to wiem?

Bo kiedyś sam prowadziłem kursy uwodzenia.

Czego się nie mówi o kursach uwodzenia?

Dość szybko zauważyłem, że są przereklamowane. Obiecują gruszki na wierzbie i bazują na ludzkiej naiwności oraz dziecięcych fantazjach o super mocy, dzięki której można zdobyć każdą kobietę.

Dotykają tematu bardzo powierzchownie, a źródło problemów pozostaje nierozwiązane. Ich głównym celem jest nauczenie  tajników uwodzenia, sekretów kobiecej psychiki, tajemnych sztuczek oraz poderwanie jak największej ilości kobiet. Bazują na manipulacjach, tanich gierkach i prymitywnych mechanizmach.

Dla faceta, któremu obca jest psychologia damsko-męska, dynamika relacji i nauki o rozwoju świadomości, taka obietnica brzmi bardzo kusząco. Uwodzi go, dając złudne wrażenie, że po jednym weekendzie będzie mógł poderwać każdą dziewczynę we wszystkich okolicznościach i żadna mu się nie oprze.

W efekcie często takie kursy robią więcej szkody niż pożytku. Zamiast przybliżać do kobiet, oddalają od nich. Ich uczestnik utwierdza się w roli łowcy, kobietę postrzega jako zwierzynę, a trafienie z nią do łóżka traktuje jako trofeum.

W konsekwencji wciąż cierpi i oddala się od szczęścia, które miały mu dać.

Czy jest jakaś alternatywa?

Tak, jest.

Praktyczny Kurs Relacji

Praktyczny Kurs Relacji, który nie uczy tego, jak uwodzić, tylko jak uwolnić się od tego, co stoi pomiędzy Tobą, a kobietami.

Jego fundamentem jest zrozumienie, że masz nieograniczony potencjał, a jedyne co Cię blokuje, znajduje się w Twoim umyśle. Podczas kursu uczysz się jak kasować te blokady. 

Po 10 latach prowadzenia wszelakich kursów i warsztatów dla facetów, stało się dla mnie jasne, że cechy, które są atrakcyjne dla kobiet (pozytywna energia, pewność siebie, odwaga, spontaniczność, poczucie humoru, kreatywność), są nam wrodzone.

Otrzymujemy je wraz z urodzeniem, lecz w późniejszym czasie u większości są przyblokowane lub jak często powtarzam: przykryte warstwą kurzu.

Każda z nich jest potencjałem, do którego mamy dostęp, lecz o tym nie wiemy i nie mamy narzędzi, by je w sobie odblokować.

Dlatego uważam, że uczenie się uwodzenia lub podrywania jest niepotrzebne, bo Ty już to potrafisz, lecz o tym nie pamiętasz.

Jeżeli w to nie wierzysz, to zaobserwuj dzieci w żłobku. Większość chłopczyków można śmiało nazwać mistrzami relacji: bez strachu i oporu podchodzą do dziewczynek, rozmawiają z nimi i wspólnie się bawią. Nie zastanawiają się nad tym, jak wypadną, czy mają odpowiednie ciuchy, czy ona jest z ich ligi oraz jaki tekst na podryw będzie najlepszy.

Robią to naturalnie i spontanicznie. Bez planowania i analizowania.

Ci sami chłopcy 20-30 lat później mają opory przed odezwaniem się do nieznajomej kobiety, nie wspominając nawet o powiedzeniu komplementu czy zaproszeniu ją na randkę.

Czy to znaczy, że muszą uczyć się uwodzenia?

Nie. Muszą się tylko oduczyć tego, co przez lata społecznego programowania, się w nich nawarstwiło.
kurs relacji damsko męskich
Właśnie na tym polega Kurs Relacji, który prowadzę.

Nie mówię Ci jak masz się zachowywać w obecności kobiet i o czym z nimi rozmawiać, bo na głębszym poziomie Ty to wszystko wiesz.

Nie zasypuję Cię teoriami, technikami podrywu, ani gotowymi tekstami, choć Twoje ego i lewa półkula chcieliby je otrzymać. Gdybym tak zrobił, nie różniłbym się niczym od ludzi, którzy przez całe życie mówili Ci, jak masz żyć i nieświadomie ograniczali Twój potencjał.

Pomagam Ci tylko oduczyć się i pozbyć tego, co blokuje ten potencjał.

Gdy chcesz zobaczyć słońce, wystarczy pozbyć się chmur. Podobnie jest na kursie. Zamiast uczyć się tego, jak być odważnym, zabawnym czy pewnym siebie, uczymy się przepędzać chmury (strach, opór, wstyd, nieśmiałość), które blokują dostęp do tych cech.

Praktyk relacji nie jest szkoleniem z uwodzenia. To znacznie więcej.

Klucz do swobodnych relacji

Priorytetem jest uczciwe wzięcie odpowiedzialności za to, jakie masz relacje. Bez tego ani ja, ani nikt inny Ci nie pomoże, bo będziesz zakładał, że przyczyna jest gdzieś poza Tobą (rodzice, szkoła, trudne Polki, miejsce zamieszkania, praca, wygląd itp).

Dzięki temu odzyskasz moc, a ja pokaże Ci jak ją zwiększyć. Nic więcej nie musisz robić.

Swoboda w relacjach i naturalnie przyciąganie kobiet jest konsekwencją Twojego poziomu mocy, czyli tego kim jesteś, a nie co robisz, albo co posiadasz.

Nie musisz być popularny, nie musisz być multimilionerem, ani wyglądać jak Brat Pitt. Gdy odkryjesz w sobie źródło mocy, nic z tych rzeczy nie będzie Ci potrzebne.

To, co odbiera Twoją moc, to programy w umyśle (które zazwyczaj otrzymujemy od rodziców) oraz stłumione emocje.

Typowe programy to: nie zasługuję na taką kobietę, nie jestem wystarczająco dobry, potrzebuję jej, aby być szczęśliwym, nie poradzę sobie, to nie moja liga, ona mnie odrzuci, a co jak coś złego sobie o mnie pomyśli, nie jestem wystarczająco atrakcyjny, aby mieć wspaniałą i kochającą kobietę itp.

Do tego dochodzi strach, wstyd, poczucie winy, niekończące się pragnienie/pożądanie i cały ogrom innych stanów emocjonalnych.

Podczas kursu uczymy się jak odprogramować umysł i pozwolić odejść tym blokującym emocjom. Dzięki temu umysł zacznie działać na Twoją korzyść, zamiast Cię sabotować. Jednocześnie odzyskujesz moc i rośnie Twoja swoboda z kobietami.

Innowacyjne podejście do relacji

kurs dla nieśmiałych facetówPraca odbywa się na dwóch poziomach:

1) Praktycznym
Nieustannie, od rana do wieczora w różnych okolicznościach i miejscach rozmawiamy z obcymi dziewczynami i kobietami.

Podczas fizycznych rozmów z nimi, automatycznie na powierzchnię wychodzą nasze lęki i ograniczenia, które na bieżąco uwalniamy.

Obecność kobiet traktujemy jak lustro. Rozmawiamy z nimi, żartujemy i flirtujemy, lecz nie po to, by fizycznie je zdobyć, tylko by dzięki ich obecności przejrzeć się jak w zwierciadle i dowiedzieć się co nas blokuje.

2) Wewnętrznym
Omawiamy funkcjonowanie umysłu, myśli i emocji.

Pracujemy z archetypami, męskim/żeńskim pierwiastkiem, podświadomością i nadświadomością. Uwalniamy emocje, medytujemy i wieloma metodami oczyszczamy umysł z wzorców i blokad.

Dzięki holistycznemu podejściu można w krótkim czasie zrobić ogromny postęp, zarówno w doświadczeniu, jak i zrozumieniu.

Większość uczestników Kursu Relacji twierdzi, że ten jeden weekend był najważniejszym wydarzeniem dotyczącym relacji w ich życiu oraz dał im więcej, niż wszystkie poprzednie lata razem wzięte.

Kurs Relacji został zaprojektowany w taki sposób, aby wyciągnąć to, co najlepsze z kursów uwodzenia, szkoleń motywacyjnych, samorozwojowych, warsztatów dla mężczyzn, nurtów psychologicznych, psychoterapeutycznych oraz duchowych.

Co więcej, kurs jest całkowicie skrojony na miarę. To znaczy, że przed spotkaniem otrzymasz obszerny kwestionariusz z 50 pytaniami, dzięki którym bliżej Cię poznam i ułożę program specjalnie pod Twoje potrzeby.

Wszystkie ćwiczenia i zadania będą dostosowane do Twoich potrzeb i Twojego poziomu.

Byłem u wielu psychoterapeutów, ale jeżeli mam być szczery, to do Ciebie przekonało mnie to, że przed spotkaniem wysyłasz kwestionariusz z 50 pytaniami i gdy zaczynamy, to od razu przechodzimy do rzeczy, nie tracąc czasu. Ty już wszystko o mnie wiesz. A gdy chodziłem na psychoterapię, to zanim opowiedziałem o sobie, minęło kilka wizyt i sporo kasy

Jakub

Kurs Relacji to alternatywa dla szkoleń z uwodzenia, które zazwyczaj dają tylko chwilowe znieczulenie i komplikują relacje. 

Pracujemy na poziomie uczuć i podświadomych programów, które sprawiają, że czujesz się niemęski, nieatrakcyjny, odpychasz od siebie kobiety, boisz się odrzucenia, masz wrażenie, że czegoś Ci brakuje, a w ciele pojawia się paraliż, duszności i różne bóle.

To znacznie głębszy poziom niż szukanie najlepszej taktyki podrywu, co w esencji jest tylko kolejnym sposobem na tzw. podlizanie się.

Galeria kursantów

Poniżej znajdziesz link do galerii z 1128 zdjęciami uczestników kursów, które do tej pory przeprowadziłem.

Ile będzie praktyki?

Praktyka

0%

Teoria

0%

Nazwa tego kursu to: Praktyczny kurs relacji, a jego celem jest maksymalna praktyka. 

Wszelkie wykłady są ograniczone do minimum, a cała reszta czasu przeznaczona jest na praktykę, której będzie bardzo dużo, nawet 10 godzin dziennie. 

Prowadziłem w życiu wiele seminariów i warsztatów. Jednym z wniosków, które wyciągnąłem, to że im więcej praktyki, tym lepiej. Tym samym powstał kurs, który maksymalny nacisk stawia na praktykę.

Harmonogram

Kliknij poniżej w każdy dzień i przeczytaj jak wyglada wstępny harmonogram kursu:

 

Zazwyczaj spotykamy się w piątek ok południa i spędzamy ze sobą cały weekend, aż do niedzieli popołudnia. Mieszkamy w tym samym miejscu, zatem jesteśmy ze sobą 24h na dobę*.

*To dodatkowa i ogromna zaleta, ponieważ realnie czas szkolenia znacznie się wydłuża, a my mamy kilka dodatkowych godzin na rozmowy, analizę oraz różne ćwiczenia.

Na początku zaczynamy od tzw. kwestii technicznych Rozmawiamy  m.in. o tym, abyś dzielił się wszystkimi przemyśleniami, emocjami i odczuciami w ciele. Traktujemy je jako drogowskazy, dzięki którym wiemy, czy zmierzamy we właściwym kierunku.

Kolejno opowiem co i jak będziemy robili, na czym się będziemy skupiali, a na czym nie. Porozmawiamy o typowym nastawieniu do poznawania kobiet (opartym na oczekiwaniach) i dlaczego ono robi więcej szkody niż pożytku. Zaproponuje Ci inne, znacznie praktyczniejsze oraz krok po kroku powiem jak je wdrożyć w życie. Usłyszysz o dwóch najważniejszych ćwiczeniach na ten weekend i zabierzemy się za praktykę.

W zależności od Twoich potrzeb będziemy pracowali nad przełamywaniem się, podejmowaniem działania, zagadywaniem, kreatywnością, spontanicznością, pewnością siebie czy flirtem i seksualnością (a prawdopodobnie nad wszystkimi tymi elementami).

Będziemy poznawali i rozmawiali z dziewczynami oraz kobietami w galeriach, na ulicach, w sklepach, komunikacji miejskiej i wszelkich możliwych miejscach, w których na co dzień można je spotkać. Dzięki tak praktycznemu podejściu, po powrocie do domu nie będziesz zastanawiał się jak przełożyć to na codzienność.

Zaczniemy od najprostszych rzeczy, bo fundamenty są kluczem. Będziemy stopniowo, małymi kroczkami podnosili poziom trudności, bez rzucania się na głęboką wodę. Tym samym nie musisz obawiać się, że sobie nie poradzisz lub że to będzie dla Ciebie zbyt trudne. Tempo oraz zakres ćwiczeń będą w pełni dostosowane do Twoich możliwości.

Wieczorem zrobimy podsumowanie dnia oraz dodatkowe ćwiczenia pracy z podświadomością.

Zaczniemy od pracy z emocjami i głębszej pracy z oczyszczaniem wzorców w podświadomości (np. strach przed opinią innych, niska samoocena, brak akceptacji ciała, niskie poczucie atrakcyjności, wstyd przed seksualnością itp.).

Kolejno przeanalizujemy poprzedni dzień. Ustalimy co jest już dla Ciebie jasne i zrozumiałe, a nad czym jeszcze chcesz popracować. Przykładowo nie odczuwasz już oporu przed przełamaniem się i rozpoczęciem rozmowy, ale wciąż nie czujesz się wystarczająco pewnie w samej rozmowie. Uzgodnimy cele na dany dzień i zabierzemy się za intensywną praktykę, która znów będzie trwała do wieczora.

W międzyczasie będziemy pracowali nad Twoim stresem, negatywnymi emocjami i sabotującymi myślami. Gdy tylko któreś z nich się pojawią, na bieżąco będę Ci podpowiadał co zrobić, aby się od nich uwolnić. Tak, aby weszło Ci to ‚w krew’ i abyś mógł w przyszłości robić to samemu.

Wieczorem znów chwila relaksu oraz ponowna praca z oczyszczaniem się z emocji, które nazbierały się w ciągu całego dnia. Zajmiemy się także wszelkimi ograniczającymi przekonaniami, które pojawiły się w ciągu dnia. Tak, aby nic nam nie umknęło.

To ważny dzień. Zrobimy podsumowanie całego weekendu i plan dalszej pracy.

Tradycyjnie zaczniemy od sesji uwalniania emocji oraz pracy z podświadomymi wzorcami i archetypami.

Następnie krok po kroku powiem Ci, co dalej robić, jak to robić i czego nie robić. Dostaniesz dokładny plan rozwoju wraz z materiałami uzupełniającymi.

Opowiem Ci o pięciu najważniejszych elementach, które stanowią esencję wszystkiego, o czym rozmawialiśmy i co się wydarzyło. Dzięki temu będziesz konkretnie wiedział, na czym się skupiać, a czego unikać.

Dodatkowo przeanalizujemy Twoje odpowiedzi (przed szkoleniem wypełnisz obszerny kwestionariusz składający się z 50 pytań). To bardzo cenny moduł, bo dzięki niemu przyjrzymy się wszystkiemu, co możesz usprawnić w życiu zawodowym, w relacjach, motywacji, życiowych celach, pracy z ciałem i sposobach radzenia sobie z trudnościami.

To wszystko to tylko ułamek tego, co będzie się działo. Nie sposób tego opowiedzieć, tym bardziej że każdy weekend jest inny i wyjątkowy.

Szkolenie jest skrojone na miarę, tj. na podstawie wyżej wspomnianego kwestionariusza układam program szkolenia, ćwiczenia i zadania specjalnie dla Ciebie.

Win win

szkolenie z uwodzeniaTo jedna z podstawowych zasad, na których opiera się Kurs Relacji.

Zwycięzca – zwycięzca to postawa, dzięki której nikt nie przegrywa, nikt nie czuje się oszukany i nikt nikogo nie wykorzystuje. Każda ze stron wygrywa. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Ta postawa zakłada, że kobieta nie jest Twoim wrogiem ani przeciwnikiem, tylko sojusznikiem. Nie musisz z nią walczyć ani obmyślać skomplikowanych taktyk, aby ją zdobyć.

Trzymanie się tej jednej zasady wystarczy, aby budować szczęśliwe relacje oraz osiągnąć swobodę w kontaktach z kobietami. Jeżeli jeszcze jej nie mamy, to dlatego, że na nieświadomym poziomie traktujemy kobietę jak przeciwnika, przed kim nie możemy w pełni się otworzyć, bo w każdym momencie może nas zaatakować.

Podczas kursu skupimy się na zrozumieniu tego, że jednym źródłem cierpienia i problemów z kobietami są Twoje myśli oraz opór przed konfrontacją z niewygodnymi emocjami. Dostrzeżesz błąd, jaki do tej pory popełniałeś.

To nie kobieta jest Twoim wrogiem, tylko strach, który odczuwasz oraz atakujące myśli, które mieszkają w Twojej głowie. Gdy przestaniesz projektować ten strach na kobietę, to właśnie jej obecność pomoże Ci uwolnić się od wszystkiego, co Cię ogranicza.

Kobieta nie gra w przeciwnej drużynie, tylko w tej samej, co Ty. Nie musisz z nią rywalizować, bo zmierzacie w tym samym kierunku, którym jest wspólne szczęście. Bo czyż nie o to w tym wszystkim chodzi?

Zobacz opinie poprzednich uczestników

(Kliknij, aby powiększyć)

Dodatkowe korzyści ze szkolenia

kurs uwodzenia dla facetówKorzyści mogą pojawić się na wielu płaszczyznach.

Pierwsza i oczywista to relacje damsko-męskie. Większe zrozumienie relacji, siebie oraz blokad.

Dotychczasowi kursanci dają znać, że zmiany nie zaszły tylko w relacjach damsko-męskich, ale także na wielu innych płaszczyznach. Zmieniły się ich stosunki w pracy, w szkole i wszelkich innych kontaktach międzyludzkich.

Jednak najważniejsza przemiana zachodzi w głębi Ciebie. Odkrywasz, że źródło męskości, odwagi i pewności znajduje się wewnątrz, a nie w mięśniach, ciuchach czy samochodach. Tym samym coraz mniej potrzebne Ci są teksty na podryw, popularność czy pieniądze. Stajesz się świadom tego, że Twoje poczucie atrakcyjności płynie z tego, kim jesteś, a nie co posiadasz lub jak wyglądasz.

Zdaję sobie sprawę z tego, że moja próba dokładnego i rzetelnego opisu szkolenia czy opinie oraz historie innych ludzi nijak się mają do przeżycia tego na własnej skórze.

Te doświadczenia następują dopiero po szkoleniu. Dlatego te same osoby mówiły również, że trzeba po prostu zaryzykować. Później okazywało się, że to była jedna z najważniejszych decyzji w ich życiu, bo zapoczątkowała nowy rozdział i pomogła poprzestawiać dotychczasowe priorytety.

Co po szkoleniu?

Nasza znajomość się nie kończy. Z większością byłych kursantów mam stały kontakt. Regularnie dzielą się postępami i kolejnymi wyzwaniami, które się pojawiają.

Często słyszę opinie, że to jeden z największych plusów szkolenia, ponieważ po jego odbyciu nie pozostajesz skazany sam na siebie. W każdym momencie możesz do mnie zadzwonić czy napisać maila. Czuwam nad Twoim rozwojem i kierunkiem, w którym zmierzasz.

Cena oraz warianty szkolenia

Kurs występuje w dwóch wariantach: indywidualnym oraz dwuosobowym.

Indywidualny

Dwuosobowy

 • Kurs indywidualny

  Ty + Trener
  Cały kurs jest w pełni dostosowany do Ciebie oraz Twoich potrzeb. Jestem cały czas przy Tobie i wspieram Cię na każdym kroku.
  100% uwagi dla Ciebie.

  Cena: 3200 zł

 • Kurs dwuosobowy

  Ty + Drugi Kursant + Trener
  Opcja dla osób posiadających mniejszy budżet. Zakres materiału ten sam, co w przypadku kursu indywidualnego. Uwaga dzielona równomiernie na dwóch kursantów

  Cena: 2500 zł/os

Rezerwacja

 • 1. WYPEŁNIASZ FORMULARZ
  Formularz znajduje się poniżej
 • 2. KONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ
  Umawiamy się na krótką rozmowę (Tel/Skype). Pytam, jaka jest Twoja intencja udziału w kursie. Następnie ustalamy miasto oraz termin.
 • 3. ZALICZKA
  Wysyłam Ci dane do zaliczki wynoszącej 470zł
 • 4. POTWIERDZENIE REZERWACJI
  Po zaksięgowaniu zaliczki (lub wysłaniu potwierdzenia) otrzymujesz potwierdzenie uczestnictwa oraz kwestionariusz przedszkoleniowy
 • 5. KWESTIONARIUSZ
  Maksymalnie kilka dni przed spotkaniem odsyłasz odpowiedzi, abym mógł bliżej Cie poznać i przygotować się do szkolenia
 • 6. KURS
  Spotykamy się i przeżywamy wspólnie fantastyczną przygodę!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  Najczęściej zadawane pytania

  Dlaczego warto Ci zaufać?

  Od 15 lat pasjonuję się relacjami damsko-męskimi, a od 10 lat prowadzę kursy, wykłady i seminaria.

  Prowadziłem kursy w Polsce oraz za granicą. Pracowałem z facetami wielu różnych narodowości, którzy na szkolenia przylatywali z całego świata (Meksyk, Rosja, Indie, Kanada itd). Przeprowadziłem ich już kilkaset. Od seminariów, letnich i zimowych obozów, po warsztaty, wykłady, szkolenia grupowe i indywidualne.

  Jak się nastawić przed kursem?

  Najważniejsze są Twoje chęci, otwarty umysł, gotowość do zmian oraz wybranie 100% uczciwości i odpowiedzialności. Przyjedź z uśmiechem i bez oczekiwań 🙂

  Brak kontaktu z kobietami pokazuje tylko tyle, że brakuje Ci kontaktu z jakąś częścią siebie. Nie akceptujesz jej, nie lubisz, tłumisz, boisz się, unikasz itp. Spotykamy się po to, aby przyjrzeć się tej części Ciebie, wziąć ją na klatę i w końcu zacząć akceptować. Gdy tak się stanie, w efekcie zaczną pojawiać się kobiety, bo będziesz dostatecznie otwarty. Nie pojawiają się aktualnie, bo jesteś zamknięty na tę część i jednocześnie na kobiety.

  Obecność kobiet w trakcie kursu sprawia, że na powierzchnię wypływa ta nieakceptowana część osobowości (np. pod postacią strachu przed odrzuceniem) i tym samym otrzymujesz szansę, aby zacząć się od tego uwalniać.

  Jedak samo szkolenie nie zrobi nic za Ciebie. To nie jest magiczna pigułka, która w weekend zrobi z Ciebie innego człowieka. To zapoczątkowanie procesu zmiany.

  Ten proces nie trwa weekend, tylko lata.

  Szkolenie to punkt zwrotny. Rozpoczyna nowy rozdział. Pokazuje Ci nowe spojrzenie na kobiety. I znów, od Twojej gotowości do porzucenia starego myślenia zależy to, jak szybko znajdziesz się po drugiej stronie.

  Czy ten kurs jest dla każdego?

  Kurs jest dla osób zdrowych. Nie jest dla osób leczących zaburzenia psychiczne, korzystających z terapii psychiatrycznych i/lub biorących antydepresanty. Te substancje tłumią emocje, w wyniku czego głębsza praca z emocjami nie będzie efektywna. Nie jest także dla osób uzależnionych od alkoholu czy innych substancji.

  Nie jest dla facetów, którzy chcą nauczyć się jak kontrolować, oszukiwać i wykorzystywać kobiety. Nie uczę socjotechnik ani manipulacji.

  Otrzymałem kiedyś podczas szkolenia pytanie:

  Dlaczego nie dajesz mi technik manipulacji i socjotechnik? Przecież tak łatwiej byłoby osiągnąć sukces?

  Odpowiedziałem, że pozornie byłoby łatwiej, ale w rzeczywistości Twój problem byłby jeszcze większy. Zamiast Ci pomóc, zaszkodziłby Ci.

  Nie potrzebujesz ich, bo w dłuższej perspektywie one wszystko utrudniają i ściągają na siebie jeszcze więcej trudności. To, czego potrzebujesz, to zaufania do siebie i pewności, by to wyrazić.

  Nie uczę manipulacji i socjotechnik, tylko tego, jak uwolnić się od potrzeby manipulowania kobietami. Manipulacja, kontrola i dominacja oddalają nas od siebie, a intencją, z jaką wykonuję tę pracę, jest przybliżanie się do siebie i porzucenie wszystkiego, co nas od siebie oddziela.

  Nie jest także dla facetów, którzy oczekują, że w weekend uwolnią się od tego, co gromadzili w sobie przez kilkadziesiąt lat.

  Ten kurs nie jest drogą na skróty, dzięki której nie będziesz musiał konfrontować się ze swoimi blokadami. 

  Udział w szkoleniu nie gwarantuje niczego, ani nie obiecuje żadnej zmiany. 

  Taka gwarancja nie może istnieć, bo przyszłość jest nieznana, a każdy jest inny i ma inną historię i inne blokady. Jedni mają ich mniej, a inni więcej. 

  Szkolenie jest możliwością zobaczenia na żywo jak mogą wyglądać swobodne kontakty z kobietami, ujrzenia swoich blokad, uwolnienia się od części z nich oraz poznania metod i narzędzi, aby kontynuować ten proces we własnym zakresie. 

  Jeżeli wierzysz w to, że zrobię coś za Ciebie, to ten kurs nie jest dla Ciebie. 

  Czy będzie miło, słodko i przyjemnie?

  Celem procesu, przez który przejdziesz w trakcie i po kursie, jest doprowadzenie Cię do miejsca, w którym relacje są lekkie, łatwe i przyjemne, a Ty potrafisz swobodnie rozmawiać z kobietami.

  Jednak aby dojść do tego etapu, trzeba przejść przez wszystko, co leży poza Twoją strefą komfortu. Ta zasada jest uniwersalna i dotyczy każdego.

  To znaczy, że podczas kursu może pojawić się emocjonalny dyskomfort i nieprzyjemne stany.

  Czy zrobię coś za Ciebie?

  Pokażę Ci, jak ja to robię oraz powiem wszystko, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć sukces/swobodę w relacjach oraz uwolnić się od wszelkich blokad. 

  Będę przy Tobie non stop. Będę Cię wspierał, inspirował i motywował do działania. Pomogę przejść przez wszystko, co będzie się pojawiało.

  Jednak nie zrobię niczego za Ciebie. Otworze przed Tobą drzwi, ale Ty sam musisz przez nie przejść. 

  To znaczy, że Twój stres i strach tajemniczo nie zniknie. Będziesz musiał przez niego przejść, poczuć go i się z nim skonfrontować. Dzięki temu, że będę przy Tobie, będzie Ci znacznie lżej, ale nie zrobię tego za Ciebie.

  Ten kurs nie rozwiąże za Ciebie wszystkich problemów, tylko da Ci narzędzia jak to zrobić. Sam przyjazd nie wystarczy, aby kobiety zaczęły Ci się wieszać na szyi 🙂 Trzeba włożyć w to pracę, zarówno podczas kursu jak i później przez kolejne miesiące i lata. Tylko zdyscyplinowana praca nad sobą może doprowadzić do prawdziwych sukcesów.

  Czy potrzebuje trenera?

  Gdybym mógł się cofnąć do początków mojego rozwoju i dostałbym wtedy propozycję odbycia takiego szkolenia (wtedy jeszcze takie nie istniały lub ja nie miałem o nich pojęcia), bez chwili zawahania bym na nie poszedł.

  Teraz z perspektywy czasu widzę, że coś, do czego dochodziłem latami, popełniając ogrom błędów, mógłbym osiągnąć znacznie szybciej.

  Mój rozwój przed długi okres był błądzeniem po omacku. Próbujesz różnych rzeczy, testujesz, załamujesz się, znów próbujesz, znów dopada Cię frustracja, bo nie wychodzi, nagle pojawia się sukces… ale po nim znów pasmo porażek. Nim się obejrzysz, zdasz sobie sprawę, że tkwisz w tym już kilka lat i dalej nic nie osiągnąłeś. Liczba porażek i niepowodzeń, która czyha po drodze, może zniechęcić nawet najbardziej zmotywowanego i najwytrwalszego.

  Zupełnie inaczej wygląda rozwój pod czujnym okiem kogoś, kto już przez to przeszedł. Zamiast błądzić i popełniać błędy, możesz od razu obrać dobrą drogę i uczyć się na błędach, które sam kiedyś popełniłem. 

  Czy będziesz mnie wspierał?

  Podczas kursów kieruje się zasadą: traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

  Nie będę dawał Ci zadań i sam czekał przy kawie, aż wrócisz i dasz znać jak było.

  Będę Ci nieustannie towarzyszył i na każdym kroku wspierał. Będę obserwował Twoją mowę ciała oraz uważnie słuchał tego, co mówisz, aby wyłapać wszystko, co Cię ogranicza i blokuje. Będę przy Tobie cały czas, otwarty na wszelkie pytania.

  Czy zobaczę, jak Ty to robisz?

  Oczywiście. Tak często, jak tylko będziesz potrzebował.

  Chcę Ci pokazać, że niczym nie różnię się od Ciebie i nie robię niczego, czego Ty nie potrafisz. Będę przy Tobie rozmawiał, abyś mógł uświadomić sobie, że nie ma w tym żadnej filozofii i także jesteś w stanie to robić.

  Większość kursantów uważa, że tzw. demonstracje są jednym z największych atutów tego kursu. Możesz zaobserwować energię, mowę ciała, mimikę, ekspresję, sposób rozmawiania, poruszane tematy itd. Tym samym zobaczysz jak w rzeczywistości mogłaby wyglądać swobodna i kreatywna rozmowa, bez presji i oczekiwań. Zobaczysz w praktyce czym jest postawa win-win.

  Kto jest odpowiedzialny za moje efekty?

  Jesteś całkowicie odpowiedzialny za efekty tego kursu. Bardzo bym chciał być odpowiedzialny za Twoje efekty, tzn. sprawić, abyś już zawsze odczuwał relaks, radość i swobodnie rozmawiał z kobietami, poznawał je i miał z nimi wspaniałe związki. 

  Jednak nie mam takiej mocy i nikt na świecie jej nie ma. Nawet gdybym chciał to i tak tylko i wyłącznie Ty jesteś odpowiedzialny za efekty i rezultaty, które przyniesie Ci szkolenie oraz okres po szkoleniu. 

  Jeżeli weźmiesz się do konsekwentnej pracy, to będziesz miał efekty. Jeżeli nie, to nie będziesz miał, nawet gdybyś co tydzień przychodził na ten kurs 🙂

  To znaczy, że niczego Ci nie obiecuję, bo to nie byłoby uczciwe. Mogę Ci powiedzieć, co jest możliwe, gdy będziesz stosował się do rad, ale nie jestem w stanie Ci obiecać, że po miesiącu będziesz miał dwie randki tygodniowo, a po trzech znajdziesz sobie żonę. 

  To jest całkowicie indywidualne. Każdy ma inną drogę, inne doświadczenia i inne lekcje przed sobą. Przykładowo jedna sobą ma metaforycznie 10 kg stłumionych emocji, a druga 50 kg. Poziom, który ktoś osiągnie po miesiącu, ktoś inny osiągnie dopiero po roku. Tego nie da się przewidzieć, bo zależy tylko od ilości wysiłku i zdyscyplinowanej pracy, którą włożysz w rozwój. 

  To, co jest pewne, to że zasady, które usłyszysz, są uniwersalne oraz gwarantują rezultaty. Trzymając się ich, doprowadzisz do szczęśliwych i swobodnych relacji z kobietami. Jednak moment, w którym to nastąpi, jest zależny od tego, ile czasu włożysz w dalszą pracę nad sobą. 

  Czy każdy może mieć swobodę z kobietami?

  Swoboda w relacjach jest naszym naturalnym stanem i wrodzoną umiejętnością. Tak jak BIOS w komputerze, jest naszym pierwotnym oprogramowaniem.

  Jednak nagromadzony strach sprawia, że nie mamy dostępu do tej swobody w relacjach z kobietami i wtedy wydaje nam się, że to nie nie jest dla nas, nie nadajemy się do tego, czegoś nam brakuje (pieniędzy, wyglądu, samochodu) lub naszym przeznaczeniem jest samotność.

  Jednak gdy zaczniesz konfrontować się z tym strachem, on zacznie się zmniejszać.

  Zauważysz, że to tylko strach Cię zaślepiał i tworzył te czarne scenariusze. Relacje z kobietami staną się prostsze i naturalniejsze.

  Dlatego nie musisz uczyć się podrywać, bo już potrafisz to robić, masz w sobie tą umiejętność. Jednak nie pamiętasz jak to się robi i nie potrafisz z niej skorzystać właśnie na skutek strachu.

  Gdy zamiast skupiać się na nauce podrywu, skupisz się na zmniejszeniu ilości strachu, to gdy jakaś dziewczyna wpadnie Ci w oko, nie będziesz się zastanawiał jak ją poznać, tylko zaczniesz to robić.

  To będzie dla Ciebie tak naturalne, jak oddychanie. Zauważ, że nie zastanawiasz się jak oddychać, tylko robisz to automatycznie.

  Dlatego po latach uczenia tego, jak podrywać i uwodzić, zacząłem pomagać w uwalnianiu się od strachu, bo wtedy nie musisz już uczyć się podrywu. Ta umiejętność pojawia się sama.

  Informacje logistyczne

  • Miasto, w którym odbędzie się kurs, ustalamy wspólnie. Zazwyczaj odbywa się w jednym z większych Polskich miast, tj, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa, Gdańsk. Jeżeli nie masz konkretnych preferencji, podpowiem Ci, czym różnią się z mojej perspektywy i które najlepiej wybrać.
  • Zazwyczaj kurs odbywa się od piątku do niedzieli, ale jest możliwe dostosowanie tych dni do Ciebie (np. niedziela-wtorek). Daj znać i ustalimy to indywidualnie.
  • Do ceny szkolenia dochodzi nocleg. Gdy ustalimy miasto i termin, wyślę Ci propozycje noclegów w danym mieście i wspólnie coś wybierzemy (np. ten najbardziej ekonomiczny).
  • Jeżeli z jakiegoś względu trzy dni to dla Ciebie za dużo, prowadzę także kursy jednodniowe. Wypełnij formularz i napisz, że jesteś nim zainteresowany, a wyślę Ci więcej szczegółów.