Zrób sobie noworoczny prezent

MĘSKI OBÓZ Edycja Sylwestrowa

CO ZYSKASZ?

SYLWESTER 2023/2024

ZAPRASZAM CIĘ NA SYLWESTROWĄ EDYCJĘ MĘSKIEGO OBOZU

Cześć! Dzięki, że tu jesteś

Praktyczne Kursy Sylwestrowe organizowane są od 2012 roku! Dziękuję wszystkim poprzednim uczestnikom!

Edycja sylwestrowa to idealna okazja, by zakończyć stary etap/rok i konkretnie rozpocząć nowy (więcej odwagi, zrozumienia, luzu i pewności siebie).

Celem kursu jest 100% PRAKTYKI przełamywania się w relacjach z kobietami; nauka prowadzenia swobodnych rozmów; zyskanie niecodziennej wiedzy o relacjach damsko-męskich oraz praca z wewnętrznymi z blokadami.

Przez większość dnia będziesz poznawał, rozmawiał i umawiał się z nieznajomymi kobietami, a w międzyczasie będziemy szukali tego, co Cię niepotrzebnie blokuje oraz wykonywali różne ćwiczenia, aby się od tego uwolnić. 

Stopień zaawansowania i wiek nie ma znaczenia (na szkoleniach bywali uczestnicy z zerowym doświadczeniem, jak i Ci po kilku małżeństwach). Najmłodszy uczestnik miał niecałe 20 lat, a najstarszy +50 (także zero wymówek Panowie!).
 
Największe znaczenie ma Twoja chęć przełamania się oraz budowania relacji z kobietami w oparciu o uczciwość i szacunek.
 
Jeżeli chcesz wejść na wyższy poziom, wyluzować, zrobić dużo praktyki w kilka dni lub potrzebujesz pozytywnego wycisku od kogoś, kto w Ciebie wierzy i nie kupuje Twoich wymówek, gorąco zapraszam!
 

W skrócie:

 • 4 dni – od piątku do poniedziałku (29.12-01.01)
 • 24h razem (będziemy mieszkali w apartamencie w centrum Katowic)
 • 100% praktyki przełamywania się (będziesz poznawał i rozmawiał z kobietami w galeriach, na ulicach, w sklepach, dworcu, komunikacji miejskiej itp.)
 • Sprawdzone ćwiczenia i zadania dotyczących każdego etapu poznawania się,
 • Nieustanne demonstracje, których nie znajdziesz nigdzie w internecie (będę podchodził z Tobą lub sam, abyś nauczył się na żywym przykładzie, a nie teoretycznym opisie)
 • Głęboka zmiana wewnętrzna (będę robił wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc Ci odkryć i pożegnać ograniczenia)
 • Każdego dnia będziemy pracowali nad inną lekcją: odwaga, kreatywność, flirt itd.
 • Kilkanaście/kilkadziesiąt poznanych kobiet
 • Zabawa sylwestrowa w klubie (dla chętnych)
 • Praca z emocjami (strachem, wstydem), umysłem (myślami, przekonaniami, wewnętrznym spokojem), męskością, pewnością siebie
 • Mała grupa (4 osoby) nastawiona na dużo indywidualnej pracy

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Ogromnej dawki doświadczenia

Prawdopodobnie zdobędziesz więcej doświadczenia, niż przez poprzednie lata razem wzięte

Nieustannych demonstracji

Zobaczysz na żywo, że nawiązywanie znajomości to nic trudnego i można się przy tym dobrze bawić

Sprawdzonej wiedzy

Dowiesz się od czego zależy sukces i jak najszybciej go doświadczyć

Wszechstronności

Ten kurs ma Cię przygotować do każdej sytuacji, dlatego pójdziemy m.in. do galerii czy sklepu

Zastrzyku pewności siebie

Cel tego kursu to odblokować w Tobie jak najwięcej pewności siebie

Inspiracji i rozwoju

Jak będzie potrzeba, zostaniesz 'kopnięty w tyłek', abyś zaczął działać : )

Wsparcia i opieki 24h

Nie zostaniesz sam. Otrzymasz wsparcie, gdy tylko będziesz go potrzebował.

Wzmacniającego męskiego grona i świetnej zabawy

Wielu uczestników uważa, że męskie grono to największy plus wyjazdu

Różnorodnych ćwiczeń i zadań

Otrzymasz wiele ćwiczeń, aby zrobić duży progres w krótkim czasie

JAKI BĘDZIE PROGRAM TEGOROCZNEJ EDYCJI?

Podejmowanie działania jest kluczowe (bez działania nie ma efektów) dlatego skoncentrujemy się na małych, prostych kroczkach, aby wejść w tryb ciągłego podejmowania inicjatywy i nieodpuszczania (abyś był w stanie odezwać się do kobiety, która wpadła Ci w oko we wszystkich codziennych okolicznościach – dworzec, ulica, sklep itp.). W ten sposób małe kroczki doprowadzą do wielkich sukcesów – odwagi, śmiałości i pewności siebie.

Zamiast komplikować, będziemy wszystko upraszczać (bez kombinowania i wymyślnych technik – tylko to, co działa), bo końcowy sukces sprowadza się do Twojego nastawienia, działania i trzymania się kilku kluczowych zasad.

Będziemy wykonywali wiele sprawdzonych i przetestowanych ćwiczeń. Zarówno rano i wieczorem w domu, ale przede wszystkim tych w 'terenie’, tzn. wymagających rozmów z kobietami. Każdego dnia będziemy podnosili poprzeczkę i wychodzili jeszcze bardziej poza strefę komfortu (aby doświadczyć, że nie ma się czego lękać, ponieważ poza strefą komfortu czekają na nas skarby).

Jednocześnie wszystko będzie dostosowane do poziomu każdego uczestnika. Każdy będzie miał swój indywidualny proces, to znaczy, że inne ćwiczenia otrzyma kursant, który ma opór przed odezwaniem się, oraz inne otrzyma ten, który rozmawia już swobodnie.

Ideą obozu sylwestrowego jest poznać prawdę na temat naszych prawdziwych blokad, udanych relacji, tego, co działa oraz tego, ile naprawdę możemy osiągnąć, jeżeli przestaniemy serwować sobie te wszystkie wymówki 🙂

To bardzo ważne, aby każdy facet dowiedział się prawdy na temat zakochiwania się, pragnień, zazdrości, tęsknoty, panowania nad energią seksualną, radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami, zakładania rodziny, wewnętrznego poczucia braku czy nastawienia, z jakim poznaje kobiety i wchodzi w relacje. To tylko kilka z wielu tematów, które będziemy poruszali.

Nie zawsze usłyszenie tych prawd jest wygodne, dlatego obóz jest dla tych, którzy są na to gotowi – wolą usłyszeć, że gdzieś popełniają błąd, niż tracić czas i tkwić przez kolejne lata w iluzji.

Wśród uczestników panują zasady, że nikt ze sobą nie konkuruje, nie osądza, nie ocenia, tylko wszystkich wspiera i akceptuje takimi, jakimi są.

Najważniejszym celem obozu jest 'wrzucenie na luz’, czyli sprawienie, aby proces poznawania kobiet oraz rozwoju w relacjach był radosną i pozytywną przygodą, bez zmagania i frustracji. Przygotuj się, że przez większość czasu będziesz się dużo śmiał 🙂

Z opinii dotychczasowych kursantów, taki wypad jest jednym z najważniejszych (lub najważniejszym) wydarzeniem w obszarze rozwoju w relacjach w ich życiu. 

Skupimy się nie tylko na osiągnięciu swobody w poznawaniu i rozmawianiu z kobietami (będzie bardzo dużo ćwiczeń i praktyki), ale przede wszystkim na tym, aby Twój rozwój był bezpieczny i prowadził Cię do realnego sukcesu (poczucia spełnienia w relacjach). To szalenie ważne, ponieważ chodzi o całą Twoją przyszłość, a nie kilka najbliższych miesięcy! Wiele rzeczy, które usłyszysz, będą dosłownie bezcenne dla Twojego rozwoju!

*Przypominam, że ten wyjazd jest wyłącznie dla osób, dla których ważne jest budowanie uczciwych relacji z kobietami. Opartych o szczerość, mówienie sobie prawdy i wzajemny szacunek. Nie będziemy się uczyli socjotechnik, manipulacji, słów transowych, metod szybkiego podniecania czy innych trików, aby zbudować sobie harem.

Będziemy się wyłącznie uczyli tego, jak stać się facetem, który ma swobodę w relacjach i jednocześnie nie potrzebuje tych wszystkich magicznych sztuczek (ponieważ w dłuższej perspektywie one po prostu nie działają) 🙂

Uczestnicy odkryją, że nie ma niczego niewłaściwego, ani trudnego w powiedzeniu dziewczynie/kobiecie, że poczuliśmy do niej przysłowiową 'miętę’ oraz zaproponowaniu jej kawy.

Można to zrobić w męski, śmiały i pozytywny sposób. Wtedy nikt nie traci, wszyscy wygrywają. Trzymanie się tej zasady (WIN-WIN) jest kluczowe, aby relacje stawały się coraz lżejsze i prostsze.

Czeka nas bardzo produktywna końcówka roku i początek nowego. To idealny czas, by nie tylko podsumować cele, ale i wyznaczyć nowe.

Uczestnicy zostaną również 'wyposażeni’ w zestaw narzędzi do dalszej indywidualnej pracy.

PLAN DNIA:

08:00 POBUDKA, WSPÓLNE ŚNIADANIE, ROZMOWY O ROZWOJU I RELACJACH

10%

10:00 ĆWICZENIA MENTALNE

15%

11:00 WYKŁADY NA TEMAT SKUTECZNEGO PRZEŁAMYWANIA SIĘ

20%

12:00 ROZDZIELANIE ZADAŃ I ĆWICZEŃ

25%

12:30 PRAKTYKA NA ULICY, W GALERII, SKLEPACH

30%

20:30 CZAS WOLNY + RANDKI

80%

21:30 ANALIZA DNIA

85%

22:00 WYKŁADY, ĆWICZENIA COACHINGOWE

95%

00:00 REGENERACJA (W NIEDZIELĘ IMPREZA SYLWESTROWA - DLA CHĘTNYCH)

100%

ZOBACZ OPINIE POPRZEDNICH KURSANTÓW:

(Kliknij, aby powiększyć)

JAK BYŁO W POPRZEDNICH LATACH?

Poniżej znajdziesz kilkadziesiąt zdjęć z poprzednich edycji!

(kliknij w miniatury aby zobaczyć zdjęcia)

Jak będzie w tegorocznej edycji? Przekonaj się i dołącz do nas!

ZAKWATEROWANIE

Uwaga: Mamy dla siebie 100 metrów kwadratowych! 

Czyli 2 osobne apartamenty po 50 m2 w ścisłym centrum Katowic przy rynku(!), pomiędzy dwoma galeriami. Będziemy tam wspólnie nocowali.

Dzięki temu realna długość szkolenia znacznie się wydłuży (wspólne posiłki, przerwy i wiele dodatkowych rozmów).

Z racji wspólnego zakwaterowania jest to szkolenie typu premium. Spędzamy ze sobą 24h na dobę, co w ogromnym stopniu wpływa na jego efektywność.

Oprócz nocowania, będziemy w nim wykonywali poranne i wieczorne ćwiczenia mentalne (zmniejszanie ilości strachu, poprawa poczucia wartości, kasowanie ograniczających przekonań itp.).

Resztę czasu (czyli większość dnia), wypełnimy praktyką, czyli przełamywaniem się do poznawania kobiet oraz ćwiczeniem swobodnej, radosnej i kreatywnej rozmowy.

Nocleg za cały ten pobyt wyniesie 450 zł (za wszystkie noce).

Zobacz zdjęcia naszych apartamentów

JAKA JEST TWOJA INWESTYCJA?

DLACZEGO INWESTYCJA?

PONIEWAŻ ZDOBĘDZIESZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE ZOSTANĄ Z TOBĄ NA DZIESIĄTKI KOLEJNYCH LAT, A TRZYMANIE SIĘ PLANU DZIAŁANIA DOPROWADZI CIĘ DO CAŁKOWITEJ TRANSFORMACJI ŻYCIA.   

OPRÓCZ INTENSYWNEGO I PRAKTYCZNEGO KURSU, CZEKA CIĘ TAKŻE NIEZAPOMNIANA PRZYGODA! 

CENA KURSU DO 30 LISTOPADA:

  2470 zł + 450 zł (nocleg za wszystkie dni)

CENA KURSU OD 1 GRUDNIA:

  2970 zł + 450 zł (nocleg za wszystkie dni)

JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE?

1. Kliknij w poniższy przycisk 'REZERWUJĘ’.

2. Zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę tpay.pl, gdzie wpłacisz zadatek w wysokości 970 zł. Dzięki niemu będziesz miał 100% rezerwację miejsca. Resztę płatności uregulujesz, gdy się spotkamy (jeżeli preferujesz, możesz dokonać przelewu wcześniej).

3. Po wysłaniu przelewu otrzymasz maila z zestawem pytań przedszkoleniowych, dzięki którym będę mógł profesjonalnie przygotować się do naszego spotkania. Dzięki temu kurs będzie skrojony 'na miarę’. Otrzymasz także także wszelkie informacje logistyczne.

cross_200x200-removebg-preview

Brak wolnych miejsc

Bardzo dziękuję za zainteresowanie! Zapraszam na edycje wakacyjne!

WCIĄŻ NIE WIESZ, CZY TEN WYPAD JEST DLA CIEBIE?

Rzuć okiem na relacje z poprzednich lat, one sporo rozjaśnią.

Przeczytasz w nich co się wydarzyło, jak mijały nam dnie, jakie tematy przerabialiśmy, jak radzili sobie uczestnicy i w jaki sposób opisywali pobyt.

MASZ PYTANIA? PISZ ŚMIAŁO!

Nie odpowiada Ci ten termin?
Wolałbyś indywidualne szkolenie?

Chciałbyś otrzymać więcej informacji?
Masz jakieś pytania?

Wyślij mi maila: kontakt@orety.pl
Zadzwoń do mnie: 796 059 009

Lub wypełnij formularz:

Do usłyszenia!
Kamil

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

  1. Kurs jest dla osób zdrowych, które nie leczą się na żadne choroby psychiczne (depresja, nerwice, choroba dwubiegunowa, schizofrenia itp), nie korzystają z opieki lub terapii psychiatrycznej oraz nie zażywają leków typu antydepresanty czy psychotropy. Kurs jest także dla osób, które nie są uzależnione od alkoholu czy innych substancji odurzających.

  2. Podczas kursu może pojawić się emocjonalny dyskomfort. Możesz odczuwać wszelkie formy stresu – od strachu, po wstyd, złość, bezsilność czy rozczarowanie. Proces, przez który przejdziesz, może być niewygodny i niekomfortowy, ponieważ wymaga nawiązania kontaktu z emocjami, które przez lata były tłumione.

  3. Celem kursu jest konfrontacja z blokadami, a nie ucieczka od nich. Kurs nie uczy tzw. magicznego myślenia (że ktoś zrobi coś za nas lub że nasze blokady znikną magicznie w jeden dzień), tylko pełnej odpowiedzialności za relacje z kobietami.

  4. Podstawową zasadą kursu jest uczciwość względem siebie, prowadzącego oraz kobiet, która rozumiana jest jako bycie szczerym i mówienie prawdy.

  5. Kurs nie jest dla osób, które wybierają nieszczerość czy nieuczciwość względem kobiet. Nie jest także dla osób, które chcą nimi manipulować, zwodzić, okłamywać czy wykorzystywać.

  6. Podczas kursu nie uczymy się jak zdobywać czy uwodzić kobiety, tylko jak budować z nimi świadome i pozytywne relacje oparte na szczerości, uczciwości i odpowiedzialności.

  7. Prowadzący dokłada wszelkich starań, aby kurs spełniał najwyższe standardy, jednak to kursant jest całkowicie odpowiedzialny za efekty i rezultaty podczas oraz po kursie.

  8. Kurs jest dla facetów, którzy nie szukają drogi na skróty, w której nie będą musieli konfrontować się ze swoimi blokadami, bo ktoś zrobi to za nich. Rozumieją, że nie uwolnią się w jeden dzień od tego, co gromadzili w sobie przez kilkadziesiąt lat.

  9. Szkolenie jest możliwością zobaczenia na żywo, jak mogą wyglądać swobodne kontakty z kobietami, ujrzenia swoich blokad, uwolnienia się od części z nich oraz poznania metod i narzędzi, aby kontynuować ten proces we własnym zakresie.

  Podczas kursu nauczysz się znacznie łatwiejszego podejścia do poznawania kobiet i budowania z nimi szczęśliwych relacji, niż uwodząc je. 

  Wbrew powszechnej opinii, nauka uwodzenia nie przybliża do kobiet, tylko od nich oddala. Uwodzenie to kontrola, dominacja oraz przedmiotowe traktowanie. Nie ma w nim miejsca na szczerość czy uczciwość, a tylko w ten sposób można stać się prawdziwie pewnym siebie i szczęśliwym facetem.

  Uczenie się technik uwodzenia sprawia, że facet w długim terminie jeszcze bardziej cierpi i oddala się od szczęścia. 

  Uwodzenie wcale nie jest najprostszą drogą. Wręcz przeciwnie, to ślepy zaułek!

  Istnieje o wiele efektywniejsza, zdrowsza i prostsza droga do sukcesów z kobietami i rozwoju męskości.

  Kurs Sylwestrowy to przede wszystkim kurs pewności siebie!

  Każdy z nas ma w sobie taką samą ilość pewności siebie. Jedyne czym się od siebie różnimy to stopniem, w jakim ta pewność jest odblokowana. Jedni czują się pewni, a inni nie. Jednak nawet gdy ktoś nie czuje się pewny siebie, nie oznacza to, że nie ma jej w sobie. Ma, ale jeszcze nie nauczył się jak z niej korzystać. 

  Dlatego w ciągu tych czterech dni dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat pewności siebie: skąd się bierze, gdzie jest ukryta, jak ją odblokować i co zrobić, aby nie znikła. 

  Co więcej, otrzymasz ćwiczenia i zadania, aby ją w sobie poczuć! Gdy zaznasz stanu, w którym czujesz się pewny, znacznie łatwiej będzie Ci do niego wrócić w przyszłości, bo będzie już częścią Twojego doświadczenia. Nie powiesz już 'nie jestem pewny siebie’, bo przypomni Ci się, że jesteś w stanie być pewnym, że masz do niej dostęp non stop – i możesz po prostu ją wybrać. 

  Zrobimy wszystko, aby świetnie się bawić – abyś zrozumiał, że sukces w relacjach z kobietami osiąga się poprzez entuzjazm i radość, a nie złość, strach czy smutek. Będziesz uczył się tego, jak żartować i śmiać podczas rozmów z nieznajomymi dziewczynami. 

  Celem procesu, przez który przejdziesz w trakcie i po kursie, jest doprowadzenie Cię do miejsca, w którym relacje są lekkie, łatwe i przyjemne, a Ty potrafisz swobodnie rozmawiać z kobietami.

  Jednak aby dojść do tego etapu, trzeba przejść przez wszystko, co leży poza Twoją strefą komfortu. Ta zasada jest uniwersalna i dotyczy każdego.

  To znaczy, że podczas kursu może pojawić się emocjonalny dyskomfort i nieprzyjemne stany. 

  Otrzymasz wszelkie potrzebne wsparcie, wiedzę i narzędzia, aby przejść ten proces z jak najlepszym samopoczuciem!

  Gdybym mógł się cofnąć do początków mojego rozwoju i dostałbym wtedy propozycję odbycia takiego szkolenia (wtedy jeszcze takie nie istniały lub ja nie miałem o nich pojęcia), bez chwili zawahania bym na nie poszedł.

  Teraz z perspektywy czasu widzę, że coś, do czego dochodziłem latami, popełniając ogrom błędów, mógłbym osiągnąć znacznie szybciej.

  Mój rozwój przed długi okres był błądzeniem po omacku. Próbujesz różnych rzeczy, testujesz, załamujesz się, znów próbujesz, znów dopada Cię frustracja, bo nie wychodzi, nagle pojawia się sukces… ale po nim znów pasmo porażek. Nim się obejrzysz, zdasz sobie sprawę, że tkwisz w tym już kilka lat i dalej nic nie osiągnąłeś. Liczba porażek i niepowodzeń, która czyha po drodze, może zniechęcić nawet najbardziej zmotywowanego i najwytrwalszego.

  Zupełnie inaczej wygląda rozwój pod czujnym okiem kogoś, kto już przez to przeszedł. Zamiast błądzić i popełniać błędy, możesz od razu obrać dobrą drogę i uczyć się na błędach, które ta osoba popełniła. 

  Pokażę Ci, jak ja to robię oraz powiem wszystko, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć sukces/swobodę w relacjach oraz uwolnić się od wszelkich blokad.

  Będę przy Tobie non stop. Będę Cię wspierał, inspirował i motywował do działania. Pomogę przejść przez wszystko, co będzie się pojawiało.

  Jednak nie zrobię niczego za Ciebie. Otworze przed Tobą drzwi, ale Ty sam musisz przez nie przejść.

  To znaczy, że Twój stres i strach tajemniczo nie zniknie. Będziesz musiał przez niego przejść, poczuć go i się z nim skonfrontować. Dzięki temu, że będę przy Tobie, będzie Ci znacznie lżej, ale nie zrobię tego za Ciebie.

  Ten kurs nie rozwiąże za Ciebie wszystkich problemów, tylko da Ci narzędzia jak to zrobić. Sam przyjazd nie wystarczy, aby kobiety zaczęły Ci się wieszać na szyi 🙂 Trzeba włożyć w to pracę, zarówno podczas kursu jak i później przez kolejne miesiące i lata. Tylko zdyscyplinowana praca nad sobą może doprowadzić do prawdziwych sukcesów.

  Podczas kursów kieruje się zasadą: traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

  Nie będę dawał Ci zadań i sam czekał przy kawie, aż wrócisz i dasz znać jak było.

  Będę Ci nieustannie towarzyszył i na każdym kroku wspierał. Będę obserwował Twoją mowę ciała oraz uważnie słuchał tego, co mówisz, aby wyłapać wszystko, co Cię ogranicza i blokuje. Będę przy Tobie cały czas, otwarty na wszelkie pytania.

  Swoboda w relacjach jest naszym naturalnym stanem i wrodzoną umiejętnością. Tak jak BIOS w komputerze, jest naszym pierwotnym oprogramowaniem.

  Jednak nagromadzony strach sprawia, że nie mamy dostępu do tej swobody w relacjach z kobietami i wtedy wydaje nam się, że to nie nie jest dla nas, nie nadajemy się do tego, czegoś nam brakuje (pieniędzy, wyglądu, samochodu) lub naszym przeznaczeniem jest samotność.

  Jednak gdy zaczniesz konfrontować się z tym strachem, on zacznie się zmniejszać.

  Zauważysz, że to tylko strach Cię zaślepiał i tworzył te czarne scenariusze. Relacje z kobietami staną się prostsze i naturalniejsze.

  Dlatego nie musisz uczyć się podrywać, bo już potrafisz to robić, masz w sobie tą umiejętność. Jednak nie pamiętasz jak to się robi i nie potrafisz z niej skorzystać właśnie na skutek strachu.

  Gdy zamiast skupiać się na nauce podrywu, skupisz się na zmniejszeniu ilości strachu, to gdy jakaś dziewczyna wpadnie Ci w oko, nie będziesz się zastanawiał jak ją poznać, tylko zaczniesz to robić.

  To będzie dla Ciebie tak naturalne, jak oddychanie. Zauważ, że nie zastanawiasz się jak oddychać, tylko robisz to automatycznie. Podobnie będzie z poznawaniem kobiet.